[Gdańsk] Nadmorski budynek Navio już gotowy!

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Nad polskim morzem pojawił się nowy, piękny apartamentowiec – Navio. Budynek, którego budowę firma Pomorskie Domy rozpoczęła w maju ubiegłego roku, jest już gotowy do zamieszkania.

Navio to kameralna inwestycja mieszkaniowa zrealizowana w gdańskiej dzielnicy Brzeźno, przy ulicy Hallera 232. Przygotowano tu 24 ustawne apartamenty, w tym lokale z tarasami widokowymi i wygodne apartamenty z zielonymi ogrodami. Dla większej wygody mieszkańców, inwestor wybudował pod budynkiem halę garażową, a także zewnętrzne miejsca parkingowe. Duże wrażenie robi dwustronna, przeszklona winda. Nie bez znaczenia jest też uroda całego tego budynku – dobrze zaprojektowana bryła Navio ozdobiona została szlachetnym drewnem, sporo tu także ciekawych rozwiązań z wykorzystaniem metalu i szkła.

Zobacz ofertę dewelopera Pomorskie Domy

Jak podkreśla przedstawiciel inwestora, niezwykle starannie zaprojektowane zostały także wnętrza Navio. – Wystrój klatki schodowej nawiązuje stylistyką do dalekomorskich wypraw. Na każdym etapie dokładaliśmy starań, by Navio wyróżniało się na tle innych tego typu budynków i myślę, że nam się to udało – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Jak już wspominaliśmy, prace budowlane zakończyły się w pierwszych dniach kwietnia br. Większość mieszkań została już przekazana nowym, szczęśliwym właścicielom. A że zainteresowanie ofertą apartamentów Navio było naprawdę duże, to w sprzedaży pozostało już tylko jedno mieszkanie, apartament nr 1. – To ustawny, 60-metrowy lokal ze słonecznym ogrodem, z południowo-wschodnią ekspozycją. Centralnym miejscem jest tu duży pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym. To właśnie z tego pomieszczenia można wyjść do 80-metrowego ogrodu! Nie trzeba dodawać, że taki piękny ogród to wprost wymarzone miejsce na popołudniowy wypoczynek – dodaje kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij