Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Do zobaczenia na Recamp 10. To będzie kuźnia wiedzy dla branży nieruchomości

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

fot.: Nieruchomosci-online.pl

Partnerem konferencji jest portal Nieruchomosci-online.pl

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Recamp, odbędzie się już 19-20 listopada w hotelu Kuźnia Napoleońska w Paprotni k. Warszawy. Oczywiście nie może zabraknąć tam również Nieruchomosci-online.pl. Oto co dla Was przygotowaliśmy.

Jak wiecie, zespół Nieruchomosci-online.pl bardzo lubi wychodzić zza biurek, aby być jeszcze bliżej Was: właścicieli biur nieruchomości, agentów, deweloperów. Po Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie, Dniach Dewelopera we Wrocławiu oraz WiRze w Jastrzębiej Górze, kolejnym przystankiem na naszej tegorocznej konferencyjnej trasie jest Recamp 10.

19-20 listopada w Paprotni k. Warszawy spotkają się m.in. agenci nieruchomości, deweloperzy, rzeczoznawcy, dostawcy oprogramowania, startupy branżowe, eksperci od home stagingu, fotografowie i szkoleniowcy. Podczas konferencji, jak zawsze omówione zostaną najważniejsze trendy i nowości ze świata marketingu, sprzedaży i biznesu.

Działamy razem już od 13 lat

Wydarzenie będzie podzielone na część wykładową (piątek) i Akademię (sobota). Pierwszego dnia konferencji o sytuacji w branży opowie m.in. Alicja Palińska reprezentująca dział analiz Nieruchomosci-online.pl (Sala Rubinowa, godz. 13:15). Tematem naszej prezentacji będzie "Budowanie wizerunku pośrednika w obliczu zmian". Odpowiemy w niej na kilka ważnych pytań, m.in. jak zmienia się postrzeganie wizerunku agenta przy zakupie domu/mieszkania/działki, czy pandemia może być szansą dla zawodu pośrednika oraz jak kształtują się nastroje w środowisku.

Słowo "nastroje" będzie zresztą odmieniane przez wszystkie przypadki, ponieważ omówimy również wyniki Indeksu nastrojów pośredników w obrocie nieruchomościami (INPON). To pierwsze badanie ankietowe w Polsce, które cyklicznie analizuje sytuację na rynku nieruchomości z perspektywy biur i agentów. Realizujemy je we współpracy z ekspertami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

- Jako portal ogłoszeniowy już od 13 lat jesteśmy partnerem pośredników, słuchając ich głosu i reagując na ich potrzeby. Wzajemne zaufanie zaowocowało tym, że dziś współpracuje z nami największa liczba biur i agentów, co przekłada się na największą liczbę publikowanych ogłoszeń. Tak szeroka baza pozwala nam z kolei iść jeszcze krok dalej: możemy dzięki temu analizować np. zachowania osób poszukujących nieruchomości, co również jest cenną wiedzą dla pośredników - mówi Alicja Palińska.

Inne wybrane wykłady i szkolenia zaplanowane na piątek, 19 listopada:

  • Wynagrodzenie pośrednika – zbilansowana dieta czy fast-food? (Jola Starnawska i Piotr Dobrowolski, godz. 11:30);
  • Wygodne i nowoczesne rozwiązania w biurze nieruchomości (Anna Sobczyk, godz. 13:00);
  • Success story, czyli historia o tym, jak zostałem pośrednikiem (Michał Stanek, godz. 14:30).

Więcej szczegółów na www.recamp.pl.

Wieczorną imprezę rozkręcają Nieruchomosci-online.pl

Dziesiąta edycja Recamp to jednak nie tylko wykłady, szkolenia i mentoring. To także działania charytatywne, ponieważ tegoroczna konferencja będzie połączona ze zbiórką pieniędzy na rehabilitację 15-letniego Franka Wierzchowskiego. Chłopiec uległ poważnemu wypadkowi w 2019 r., kiedy jadąc rowerem został potrącony przez samochód. Środki uzyskane podczas loterii i aukcji pomogą mu w dalszym leczeniu. Z tej okazji my również przygotowaliśmy specjalne zestawy prezentowe.

Tuż po licytacji, tanecznym krokiem wejdziemy we wspólny, recampowy wieczór. Na parkiecie królować będą latynowskie rytmy, a zapewni to zaproszony przez Nieruchomosci-online.pl Raydel Zaldivar Brito, kubański tancerz, instruktor i choreograf. Towarzyszyć mu będzie partnerka taneczna Natalia Andreas. Profesjonaliści poprowadzą krótkie lekcje tańca i animacje, dlatego tego wieczoru na pewno nikt nie przesiedzi przy stole.

fot. materiały prasowe Raydel Zaldivar Brito

Do zobaczenia!

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij