Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Rynek pierwotny
  • [Bystra k. Bielska-Białej] Bystra Park – zamieszkaj blisko przyrody, korzystaj z wygody miasta

[Bystra k. Bielska-Białej] Bystra Park – zamieszkaj blisko przyrody, korzystaj z wygody miasta

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Jeśli szukasz mieszkania w pobliżu gór i przyrody, a jednocześnie niedaleko atrakcji i udogodnień miasta, Bystra Park to miejsce dla Ciebie. Nowy apartamentowiec powstaje w Bystrej, w aglomeracji bielskiej, skąd łatwo dotrzesz i do centrum Bielska-Białej, i do Beskidu Śląskiego. Za realizację inwestycji odpowiada Maxx Comfort. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i do rezerwacji mieszkań.

Zobacz szczegóły inwestycji Bystra Park

Możesz wybierać wśród 60 komfortowych mieszkań o liczbie pokoi od 1 do 4, o metrażach od 25,89 do 85,42 mkw. Jeśli zdecydujesz się na mieszkanie na parterze, będziesz mieć do dyspozycji własny ogródek, w którym możesz się relaksować albo uprawiać własne rośliny. Natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach mają oszklone balkony z pięknym widokiem na okolicę. Na drugim piętrze budynku znajdą się mieszkania

Do każdego lokalu jest przypisane miejsce postojowe (bez obowiązku zakupu), dzięki czemu nie ma problemów z parkowaniem. Jest też możliwość wykupu komórek lokatorskich.

Jeśli chodzi o udogodnienia do wspólnego użytku mieszkańców, na terenie inwestycji będzie można przechowywać sprzęt sportowy w narciarni i rowerowni, a także odprężyć się w strefie relaksu z sauną, natryskami i leżakami. System master key zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania części wspólnych.

W sąsiedztwie inwestycji znajduje się wszystko, co potrzebne na co dzień, m.in. sklepy spożywcze, restauracje, obiekty sportowe i rekreacyjne, placówki edukacyjne.

Inwestycja znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Dojazd samochodem do centrum Bielska zajmuje nieco ponad 10 minut; można tam także dojechać autobusem. Zaledwie 7 km dzieli Bystrą od Szczyrku, jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Natomiast szybki dojazd do Katowic i Żywca zapewnia droga ekspresowa S1.

Lokal w inwestycji Bystra Park świetne nadaje się zarówno na własny użytek (jako mieszkanie całoroczne bądź do spędzania urlopów), jak i pod wynajem dla turystów. Jeśli zdecydujesz się na tę drugą możliwość albo na połączenie obu, możesz liczyć na pewny zysk. Biorąc pod uwagę bliskość atrakcji turystycznych, można zakładać, że chętnych na wynajem nie zabraknie. W okolicy znajdują się: rozwinięta infrastruktura narciarska (najdłuższe trasy w Polsce, naśnieżane i oświetlone stoki), trasy do spacerów, górskich wędrówek i wycieczek rowerowych, kompleks jezior, a także różne atrakcje dla dzieci (place zabaw, parki linowe, mini-zoo).

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij