Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Rynek pierwotny
  • [Bydgoszcz] Panorama Wiślana – komfortowe mieszkania nad rzeką i przy parku

[Bydgoszcz] Panorama Wiślana – komfortowe mieszkania nad rzeką i przy parku

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Osiedle Panorama Wiślana, powstające w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej, umożliwia realizację różnorodnych planów i marzeń mieszkaniowych, a także atrakcyjne spędzanie wolnego czasu. Zapraszamy do rezerwacji mieszkań.

Zobacz szczegóły inwestycji Panorama Wiślana

Realizacja osiedla jest podzielona na kilka etapów. Aktualnie w sprzedaży są mieszkania w budynku C2 (gotowe do odbioru) i C3 (ma zostać ukończony w 2025 r.). Za realizację inwestycji odpowiada LEM-BUD Sp. z o.o.

Mieszkania są zróżnicowane pod względem metraży (od 36 do 124 mkw.) i rozkładów, przez co każdy może znaleźć coś dla siebie. Znajdziemy tu zarówno kompaktowe mieszkania dwupokojowe, idealne dla singli, par i na cele inwestycyjne, jak i większe mieszkania, nawet pięciopokojowe, w sam raz dla dużych rodzin. Ze względu na sąsiedztwo Politechniki Bydgoskiej mieszkania mogą być atrakcyjne dla studentów.

Mieszkania są sprzedawane w stanie deweloperskim, wyposażone w ona trzyszybowe, a na parterze dodatkowo w rolety elektryczne. Ich układy są starannie przemyślane i łatwe w aranżacji. Do mieszkań przynależą przestronne balkony i tarasy, a na parterze – ogródki.

Osiedle położone jest w atrakcyjnej okolicy – nad Wisłą i niedaleko Parku Milenijnego. Dzięki temu mieszkańcy mogą podziwiać atrakcyjne widoki i wypoczywać na świeżym powietrzu. Mogą też korzystać z pobliskich obiektów sportowych – boiska, stadionu, kortów tenisowych.

W pobliżu dostępna jest infrastruktura potrzebna na co dzień: sklepy, restauracje, punkty usługowe, szkoły i przedszkola.

Dobrą komunikację zapewnia położenie blisko stacji kolejowej Bydgoszcz Fordon oraz przystanków autobusowych i tramwajowych. Ulica Fordońska jest jedną z głównych ulic Bydgoszczy, umożliwiającą dogodny dojazd do centrum miasta, a także do Torunia.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij