dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 157 600 zł52,04 m² 22 244 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł127 m² 47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dom zlokalizowany jest w najbardziej lubianej części Banina! Połowa bliźniaka świeżo wykończona w wysokim standardzie. Na parterze znajduje się duża kuchnia z jadalnią, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 322 zł52,64 m² 13 095,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Umów się na prezentacje aby zobaczyć potencjał Przedstawiam Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,64m - 2 sypialnie; salon z aneksem; łazienka *przedstawione zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,28 m² 4 763,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

**2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 maja świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

553 000 zł41 m² 13 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż z naszym biurze wyjątkowe mieszkanie - wykończone "pod klucz" i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Blok oddany do użytkowania na początku 2026 roku Impresja II zwraca.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Szukasz miejsca, które łączy prestiż historycznej dzielnicy z funkcjonalnością? Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Olszewskiego, sercu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł85,48 m² 2 328,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie na Nowym Mieście. Lokal położony na wysokim parterze, zadbanej kamienicy po remoncie klatki schodowej, dachu i elewacji. Składa się z dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74,30 m² 7 119,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Rzeszowie przy ulicy Osmeckiego 31. Oferowane mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku - wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ten stylowy Apartament usytuowany jest na ostatnim piętrze, w kameralnej inwestycji w sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. W elegancko wykończonym i kompletnie wyposażonym wnętrzu znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł73 m² 6 163,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży ofertę mieszkania w dzielnicy północ! Atuty : - 1 piętro w bloku czteropiętrowym! - 4 ustawne pokoje - 2 duże balkony - 73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 147 zł34,13 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W towarzystwie istniejącego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 410 zł35,45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Masz ochotę na zmianę otoczenia na takie, które daje realny oddech? Prestiżowa Aleja Mickiewicza w Osielsku to miejsce dla osób, które nie chcą wybierać między bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,59 m² 52,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle położone w cichej i spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, przy ul. Św. Faustyny w Gdyni. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się tereny zielone takie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł59,18 m² 8 533,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w stanie deweloperskim parterowe 58,3 m z ogrodem - Porosły Jeśli marzysz o mieszkaniu z własnym ogródkiem i komfortowym układem pomieszczeń, ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,52 m² 13 309,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie , położone w reprezentacyjnym budynku z lat 90-tych. W samym centrum miasta - kwartał :boh. Getta Warszawskiego/ aleja Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł59,19 m² 16 033,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twój nowy dom we wrocławiu: zamieszkaj od zaraz W mieszkaniu Z prywatnym ogródkiem! nie trać czasu na remonty kupujesz I mieszkasz! Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 320 zł43,84 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do Wynajmu mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 33 m w zielonej okolicy Nowego Miasta w Wałbrzychu. Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,16 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie czteropokojowe (86,16m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na Osiedlu Leśnym. Przestronne, komfortowe mieszkanie, składające się z salonu z wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł71,85 m² 7 515,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (salon z kuchnią oraz dwie sypialnie) o powierzchni 71,85 m2 położonego na pierwszym piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do wynajmu, ustawne M3, znajdujące się na nowo wybudowanym osiedlu w Zabrzu dzielnica Mikulczyce przy ulicy Bocianów. Mieszkanie, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Gotowe mieszkanie po generalnym remoncie 2020| 2 niezależne pokoje | jadalnia z kuchnią umeblowana | łazienka | schowek i piwnica | centralna część miasta Rudy Śląskiej | 42 m | Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,61 m² 14 324,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dni otwarte nieruchomości! zadzwoń I umów się na prezentację! 15.05.2026 w godzinach 14-18 Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu URZEKA w Gdańsku -.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł61,16 m² 76,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie rozkładowe, starannie wykończone, wyposażone w klimatyzację, inteligentny system oświetlenia. Budynek z 2018 roku, wyposażony w windę do poziomu garażu. Pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł109,03 m² 7 328,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciekawe zlokalizowane mieszkanie położone w śródmieściu Opola. Lokal składa się z 5 pokoi, dużej kuchni, łazienki z oknem i z wc oraz przedpokoju. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 510 zł42,39 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek A - Mieszkanie B3 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 42,39 m2, taras - 11,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Eng version below Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu Jeżyce, ul. Jackowskiego 3. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł34,12 m² 9 232,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 540 zł40,56 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł28,44 m² 17 967,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz poezji, idź do biblioteki; jeśli szukasz pieniędzy, czytaj dalej. Większość ludzi uczy się na błędach, ale właściciel tego mieszkania woli liczyć zyski. Jako księgowy doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł69,17 m² 9 397,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość położona przy ul. Piastowskiej w Pruszczu Gdańskim - w spokojnej, dobrze zorganizowanej części miasta, cenionej za wygodę codziennego życia. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 863 zł38,37 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również mieszkania 32-69m2 na wszystkich kondygnacjach. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kup trzy pokoje W cenie dwóch i zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł45,40 m² 8 810,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Floriańskiej w Siedlcach. Cena nieruchomości wynosi 400 000 pln. To mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 706 zł57,12 m² 9 116 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,81 m² 6 484 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania 3 -pokojowego o powierzchni całkowitej 47,17m2 położonego na IV piętrze w bloku IV piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy osiedlu Asnyka w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 200 zł68 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Masz dwa auta? Mamy rozwiązanie! Drugie miejsce parkingowe zewnętrzne w cenie mieszkania - bez dopłat. Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym,.