dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł58,30 m² 30 874,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58.3 m2 przy ul. Piastowskiej (gdańsk Jelitkowo) w inwestycji "apartamenty Nadmorskie". Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

To mieszkanie daje więcej! To miejsce, które łączy klimat łódzkiej kamienicy z nowoczesną funkcjonalnością i genialną lokalizacją. Kawalerka przy ul. Rewolucji 1905 r. to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 poziomowe, 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w podwyższonym standardzie na Starym Mieście w nowej kamienicy. Na I poziomie mieści się salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł26 m² 23 846,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26 m położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Pucku zaledwie 50 metrów od Zatoki Puckiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,50 m² 12 101,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałym doświetleniem i świetną komunikacją? Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł78 m² 2 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! oferta na wyłączność tylko w naszym biurze! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 78 m w Bystrzycy (pow. Lwówecki) Rozkładowe mieszkanie o pow. 78 m na 2 piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł68 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | 68 m | Marysin - Arturówek | 2025 Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32,80 m² 17 347,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwustronne mieszkanie po kapitalnym remoncie z balkonem, piwnicą oraz komórką lokatorską. Mieszkanie o powierzchni 33 m znajduje się na czwartym piętrze w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł79,20 m² 4 785,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu gotowe do zamieszkania duże mieszkanie w powierzchni niemalże 80 metrów kwadratowych. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe + oddzielna kuchnia + zadaszony taras 18 m.kw. + ogródek 30 m.kw. + garaż. Idealne dla pary, umeblowane. Bardzo duża, wygodna i widna kuchnia. W kuchni zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł68,30 m² 11 566,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokoje przy lesie | wysoki standard | gotowe do wprowadzenia Wyobraź sobie poranek z kawą, ciszę, śpiew ptaków i spacer w lesie tuż za rogiem A teraz wyobraź sobie,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,90 m² 9 777,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na ivp. w niskim bloku na os. Piaski (ul. Wołodyjowskiego). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W cenie zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40,80 m² 9 779,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,8m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku wielorodzinnym z 2003r. położonym niedaleko centrum handlowego Carrefour. W księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł52,31 m² 16 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowoczesna elegancja w sercu miasta - luksusowe 3 pokoje po generalnym remoncie Jeżeli szukasz swojego miejsca w górach. i jednocześnie jesteś zwolennikiem wygody centrum miasta.,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł43,60 m² 43,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, mieszkanie wolne od 1 czerwca 2026 R. Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie znajdujące się na III piętrze nowego bloku z windą na osiedlu Górczyn. Mieszkanie dwupokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł44,81 m² 7 989,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Contact me should you need more information in English Opiekun oferty: kacper Kurczak tel.   Cena mieszkania z wyposażeniem: 365 000zł Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72,15 m² 9 909,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Skawina ul. Bukowska - 72.2m2 / 4 pokoje + balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania o powierzchni 72.2 m2, położonego w Skawinie na ul. Bukowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,70 m² 9 045,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

***dziesięciny ***60 M 2*** II piętro *** winda *** Zapraszany Państwa na bezpłatną prezentację mieszkania na popularnym osiedlu Dziesięciny, bardzo dobrze skomunikowanym z całym miastem.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł50 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Loftowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 50 m , 3 pokoje Pl. Wolności, kielce. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży stylowego, loftowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł55,50 m² 30,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem przestronne mieszkanie dostępne od zaraz! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze - w miejscowości Pobiedziska. Na powierzchnię 55,5 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59 m² 6 016,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze małej kamienicy w centrum. Na klatce tylko dwa mieszkania. Ogrzewanie gazowe. Przynależna piwnica o pow. 9,92 m2 oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 336 zł69,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty w centrum Łodzi | Stare Polesie Nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi, w dynamicznie rozwijającej się części Starego Polesia. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 790 zł55,95 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25b W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 55,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł24,84 m² 6 039 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

M1 (kawalerka) - na osiedlu "słoneczna" w Gorlicach, kompaktowa przestrzeń z potencjałem aranżacyjnym, idealna na start lub inwestycję! Na sprzedaż oferujemy do remontu funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł57 m² 9 385,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ustawne trzypokojowe mieszkanie znajdująca się na szóstym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa. Okna mieszkania wychodzą na wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł44,20 m² 10 972,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje | pełen rozkład | loggia - mieszkanie przy ul. Sycowskiej. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 44,20 m2 Piętro: 4/4 w bloku z 1971 roku bez windy Układ : 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania z osobną kuchnią. To wymarzone miejsce dla miłośników gotowania. Nowa zabudowa kuchenna, duża lodówka side by side, kącik.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł47,20 m² 29,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 47,20mkw. ul. Dolina, czynsz najmu 1400zł plus opłaty Oferujemy do najmu zadbane mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze w bloku z cegły przy ul. Dolina 18 Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

538 450 zł97,90 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Przestrzeń, spokój i bliskość nadmorskich plaż - to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł25,83 m² 16 260,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament nad morzem | Idealny pod inwestycję i wynajem! Jeśli szukasz nieruchomości w otoczeniu lasu, 20 min spacerem od plaży, z ogromnym potencjałem najmu - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł62,79 m² 7 485,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament dwupoziomowy - 3 pokoje - Brak prowizji Biuro pomoże i dopełni wszelkich formalności przy zakupie przytulnego, dwupoziomowego 4 pokojowego mieszkania w miejscowości Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 820 zł65,16 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z tarasem 40 m + balkonem - Wzgórza Krzesławickie, kraków Dlaczego warto Świetny układ dla rodziny: salon z aneksem ok. 22,4 m + 3 sypialnie (ok. 10,6 / 8,5 /.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł52 m² 13 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane na granicy Krakowa, wieliczka/czarnochowice Wieliczka Park. Budynek A. Osiedle zamknięte, monitorowane. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł62,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 62,5 m - Wadowice, os. Pod Skarpą - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł41,80 m² 10 502,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż apartamenty W centrum gniezna! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Św. Michała 8 w budynku 11 lokalowym, oddanym do użytkowania w 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 341 000 zł72,51 m² 18 494 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł30,82 m² 24 497,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł96 m² 9 271 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament w szeregowcu o powierzchni ok. 80 m z garażem (16,5 m ) w bryle budynku oraz trzema balkonami, położony na kameralnym.