dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie przy ul. Strażackiej w Bolszewie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł30,52 m² 24 901,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny - Kraków Na sprzedaż oferuję wykończone w podwyższonym standardzie mieszkanie o powierzchni 30,52 m z.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63,80 m² 5 956,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: czteropokojowe mieszkanie w Stroniu Śląskim. Lokalizacja: stronie Śląskie Powierzchnia: 63,80m2 Pokoje: 4 Piętro: 4 Cena: 380 000zł Czynsz: 600zł Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł77,52 m² 5 792,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: - drezdenko, - woj. lubuskie, - ul. Sienkiewicza, - niski blok, - piętro trzecie z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

910 136 zł44,30 m² 20 544,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 1. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji Stare Miasto w Malborku. To może być twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł56 m² 10 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50,85 m² 5 486,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie obecnie jedno pokojowe, jednak można przearanżować i w pokoju zrobić aneks kuchenny, a pomieszczenie kuchenne przysposobić na sypialnię. Pokój 20m. z dużym balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł41,31 m² 8 109,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2025 | 2 pokoje | winda | od zaraz nie przegap! Szukasz nowoczesnego mieszkania, do którego możesz wejść praktycznie od ręki? Ta oferta to połączenie świeżości, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł49 m² 13 775,51 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na os. Staszica! Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których chce się wracać już po przekroczeniu progu. To właśnie jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł60,30 m² 8 606,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta lw nieruchomości Szukasz swojego nowego miejsca w otoczeniu zieleni? Mam dla Ciebie mieszkanie w świetnej lokalizacji w Jeleniej Górze, okolice ul. Gałczyńskiego. - 1 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 559 zł67,73 m² 10 077,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Enklawa nowe mieszkania w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy bez prowizji i podatku pcc! Osiedle Enklawa to nowoczesna i kameralna, położona na Bydgoskim osiedlu Zaświat,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł55,70 m² 9 497,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: mieszkanie 55,47 m wysoki standard Kielce Herby Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55,47 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Bieńczyce os. Strusia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł45,60 m² 24 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.42,7m2 w Sopocie przy ul.Łokietka. Mieszkanie znajduję się na terenie monitorowanym i zamkniętym. Budynek z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 zł24 m² 51,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i zadbana kawalerka przy ul. Legionów 75 w Łodzi, dostępna od zaraz, w świetnej lokalizacji blisko Uniwersytetu Medycznego oraz Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł95 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny lokal mieszkalny o pow. około 95m2, znajdujący się na parterze budynku jednorodzinnego zlokalizowanego w Goczałkowicach-Zdrój. Mieszkanie z osobnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł60,48 m² 17 691,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: jednopoziomowy apartament w Willi garmo na 3 piętrze z dwiema oddzielnymi sypialniami oraz trzecim salonem z aneksem kuchennym, częścią śniadaniową, tarasami i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 126 563 zł79,50 m² 26 749,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł41 m² 20 707,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w Inwestycji Rytm Mokotowa Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 60m2 Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Klimatyzacja! Mieszkanie narożne, duży narożny balkon W łazience pralka.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł97,14 m² 8 431,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z hliwa Nieruchomości zyskujesz: 0% prowizji od Kupującego, żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów Bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł45 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie to jest ofertą dla osób szukających elegancko wykończonego klimatyzowanego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,92 m² 11 313,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 37,92 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z windą z 2015 roku na os. Europejskim. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł35,10 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni blisko 35.10 m w inwestycji NOHO Investment Nadgórników 14 w Katowicach. Sprzedawane mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł32,47 m² 9 701,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,94 m² 11 950,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Łojewskiej na spokojnym i zielonym Bródnie dwustronne, dobrze nasłonecznione, z balkonem oraz przynależną piwnicą. Bardzo dobra lokalizacja zaledwie kilka minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 396 zł66,20 m² 11 410,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł47,50 m² 7 957,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Słoneczne ul. Gwiaździsta. Blok 10 piętrowy, mieszkanie na 9 piętrze, które gwarantuje niesamowite widoki! Teren wokół zagospodarowany, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

834 900 zł61 m² 13 686,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

*bez prowizji* Na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 61m w kompleksie budynków prężnie działającej spóldzielni Służew nad Dolinką Niekwestionowanym atutem jest lokalizacja: - budynek przy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46 m² 16 934,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Starej Baśni budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł73,30 m² 16 234,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1990 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 219 zł48,96 m² 15 588,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł52 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie na Osiedlu Przy Arce (bieńczyce). Dwustronne mieszkanie (52mkw) składa się z trzech pokoi (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 672 zł55,62 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / biuro.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł35,20 m² 11 193,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mikołajki dlaczego to działa inwestycyjnie Mikołajki, nazywane żeglarską stolicą Polski , to jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ośrodków turystycznych na Mazurach. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64,01 m² 10 607,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje | 64,01 m | 1 piętro | balkon | gotowe do zamieszkania | Zielona Góra, ul. Anny Jagiellonki Parametry nieruchomości: powierzchnia: 64,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Rynek:.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł65,80 m² 65,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie obok metra Kabaty przy ul. Ksawerego Bronikowskiego 55 o powierzchni 65.8 m2, znajdujące się na parterze trzypiętrowego bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij