dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

Rynek pierwotny

625 000 zł37,23 m² 16 787,54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł54 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 54m2 na I piętrze kamienicy w Wolinie. Składa się ono z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 900 zł34,35 m² 10 914,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Inwestycja oddana do użytku Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł39,57 m² 12 357,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż - Poznań, podolany | ul. Jasielska 7g, lokal C.4.19 piętro (3/4) - Pekabex Development JA_SIELSKA. Jeden z najlepiej położonych lokali w całej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł130 m² 62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia loft 130m2 dwie sypialnie, gabinet, salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki (w tym dwie oddzielne sypialnie z łazienką na antresoli) w prestiżowej inwestycji Lofty.

Szczegóły ogłoszenia

839 700 zł62,20 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Orląt Lwowskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł31,41 m² 25 469,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy Alei Krakowskiej 281 A, w drugiej linii od ulicy. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 32 m2, składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 376 zł55,22 m² 10 093,73 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy Z pośrednikam. Jedno z najlepszych największych układowo mieszkań 3.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł26,40 m² 9 469,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cudowna kawalerka w centrum miasta przy ul. Drwęckiej! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona na parterze w kameralnym budynku wielorodzinnym, liczącym jedynie 8 lokali. Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł67,03 m² 9 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 67,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54 m² 14 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy al. Krakowska budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Puławskiej 105 na Starym Mokotowie. Mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku. Świetna lokalizacja - niemal w centrum miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40,13 m² 6 952,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40,13 m w Łodzi Polesie, os. Karolew - Retkinia Wschód, ul. Krzemieniecka. Lokal znajduje się w czteropiętrowym bloku na 4. piętrze. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł41,98 m² 9 171,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   Polecam bardzo wygodne mieszkanie w końcowym odcinku ul. Glinki. Bloki sąsiadują z Bydgoskim Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze W niskim bloku górczyn lokalizacja: nieruchomość położona w jednej z najbardziej lubianych i popularnych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 020 zł73,48 m² 11 608,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego Bez pcc Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem w doskonałej lokalizacji! Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,48 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,50 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 800 zł43,80 m² 18 488,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronne 2 pokoje 43,7 m2 ze strefą dzienna 20 m2 oraz balkonem 4 m2. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części wspólnych i dobra komunikacja. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł111 m² 4 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

- rezerwacja- okazja cenowa - tylko 4600 zł / m2 przestronne mieszkanie w centrum Tarnowa bardzo niski czynsz kameralny blok z ceramiki, 1 piętro doskonała lokalizacja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie (48m2) położone na warszawskim Mokotowie przy ul. Chełmskiej 18a. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, niezależnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł32,50 m² 23 661,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuje mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w prestiżowym kompleksie wita przy ul. Wita Stwosza w Krakowie, w dzielnicy Stare Miasto. Lokalizacja w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,73 m² 9 337,16 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chciałabym zaprezentować Państwu mieszkanie w cenionej i spokojnej okolicy: skarpa w Toruniu. Lokal na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego wieżowca. Nad mieszkaniem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,78 m² 10 367 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Idea Nieruchomości prezentuje mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w budynku z windą przy ul. Bartąskiej. Budynek wybudowany w 2016 roku, oddalony od głównych ulic. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,35 m² 8 996,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z ogrodem i możliwością dokupienia garażu, położone w obrębie Ligoty Zabrskiej. Mieszkanie w budynku z 2013r, pierwszy właściciel,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Choszczno -mieszkanie na sprzedaż , położone w centrum miasta, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki o łącznej powierzchni 48m, usytuowane na czwartym piętrze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł44 m² 11 114 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne, wykończone 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem. Nieruchomość jest o powierzchni 44 m2, ogródek 40 m2, do mieszkania przynależą 2 prywatne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74,45 m² 10 678,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednika płaci tylko sprzedający! transakcja: osiedle nowe złotno, ul. Traktorowa 22 - sprzedaż klimatycznego 3 pokojowego mieszkania o pow. 74,45m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł113,50 m² 18 502,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, trzystronny apartament o powierzchni 113,85 m , położony na ostatnim, 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku przy ul. Złoty Potok na warszawskim Ursynowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 900 zł36,96 m² 7 546 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji położonej w zielonej, spokojnej części Starogardu Gdańskiego. - bez prowizji - bez podatku pcc - pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,60 m² 7 121,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje 47,60m, na parterze, w bloku dziesięciopiętrowym położonym przy ulicy Limanowskiego, na osiedlu Borki. Stan mieszkania pozwala zamieszkać od zaraz. Atrakcyjny dwustronny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 421 zł37,52 m² 17 415,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty na sprzedaż w nowej inwestycji zlokalizowane w uzdrowiskowej miejscowości nad morzem w Dąbkach. Szukasz wymarzonego miejsca nad morzem? Marzysz o własnym apartamencie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 000 zł47 m² 7 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy Kameralna inwestycja w Szczepanowie gm. Środa Śląska W sercu spokojnej miejscowości Szczepanów powstaje kameralna inwestycja.