dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

1 120 000 zł37,60 m² 29 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy piękny jednopokojowy apartament w ścisłym centrum Świnoujskiej Promenady. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kompleksie "avangard". Lokal posiada 37,6m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł60 m² 28 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy loft z otwartą antresolą, zlokalizowany w prestiżowej części Krakowa Krowodrzy, przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 678 zł89,07 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Gromadzka 57" to kameralna, butikowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Krakowie, zaprojektowana z myślą o osobach, które poszukują wysokiej jakości, estetyki i ponadczasowej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł69,70 m² 5 954,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku na os. Nowym blisko Parku Solankowego. Ma ono powierzchnię 69,7 m2 i znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł69,50 m² 6 892,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł56,87 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34,60 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,6 m , zlokalizowana na 3. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Żar, przy ul. Osadników Wojskowych. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 001 zł67,45 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w stanie deweloperskim w Pruszkowie przy ul. Partyzantów, w budynku o czterech kondygnacjach naziemmnych. Wjazd na teren nieruchomości z dwóch ulic. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł60,30 m² 11 260,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m , zlokalizowane na parterze w kameralnej, spokojnej zabudowie z 2021 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 338 000 zł90,25 m² 14 825,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

249 000 zł34,86 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie z loggią Piła, ul. Królowej Jadwigi. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,86 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł54 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na Ruczaju- ul. Piltza Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 168 zł29,08 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54,80 m² 10 492,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis Oferujemy na sprzedaż prestiżowe mieszkanie w nowym budownictwie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście, przy ulicy Jana Pawła II w Pułtusku.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł161 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 160 m centrum Bytomia Na wynajem wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 160 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Bytomia. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przepięknego apartamentu zlokalizowanego na ulicy Zaświat w Bydgoszczy - osiedle Leśne. Lokal znajduje się na parterze 6-pietrowego apartamentowca z 2024 roku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł107 m² 74,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atuty: - klimatyczne mieszkanie z wygodnym rozkładem - kamienica po remoncie - bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum Wrzeszcza Układ mieszkania: - duży salon z południową ekspozycją -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 713 zł42,93 m² 16 275,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne M4 na wynajem | Os. Liburnia | Ul. Moniuszki 8 główne atuty nieruchomości: świetnie skomunikowane osiedle korzystny czynsz bezpieczna bliskość do żłobka i przedszkola szybka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł69 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy na prezentację wyjątkowych apartamentów z własnym ogrodem oraz dwoma miejscami parkingowymi w cichej i spokojnej okolicy. Zamknięte osiedle znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł50,11 m² 9 778,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Zakopiańskiej w Polanicy Zdrój zaledwie 400 metrów od centrum uzdrowiskowego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł51,77 m² 19 316,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, w inwestycji Ogrody Graua, przy ulicy Gdańskiej. Lokal ma powierzchnię 51,77 m . Usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52,90 m² 5 860,11 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie z balkonem - idealne do zamieszkania. Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowo przytulne i ciepłe mieszkanie położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

497 900 zł31,20 m² 15 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe Z balkonem! pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Lubostroń, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 974 zł36,94 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39,33 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowe 2-pokojowy mieszkanie z balkonem. Lokal usytuowany jest w nowoczesny, monitorowanym budynku z windą, z 2017 roku, na 4 piętrze. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł181 m² 6 071,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa (samodzielny lokal mieszkalny nr 1 stanowiący odrębną własność o powierzchni użytkowej 94,40 m2 plus powierzchnie części dobudowanej 84,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł60,90 m² 11 492,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest niepowtarzalne mieszkanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny blok z 2019 roku na terenie zamkniętym. Bardzo korzystna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł31 m² 10 290,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zachodnie słońce wypełnia salon głębokim, złotym blaskiem. Z wysokości szóstego piętra Retkinia wygląda jak zielony dywan. Tutaj cisza staje się Twoim najbardziej lojalnym sąsiadem. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44,50 m² 71,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponowane do najmu mieszkanie jest w pełni umeblowane z kompletnym agd: pralka, lodówka, zmywarka, płyta elektryczna. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,43 m² 12 936,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gotowe do zamieszkania mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku z 2013 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zadbane, zielone, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Drewnickiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z: - 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł44,70 m² 11 834,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Poranna kawa nad Maltą, spacery nad Jeziorem i centrum kilka minut od domu brzmi dobrze? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, klimatycznej nieruchomości o powierzchni 44,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł62,83 m² 7 878,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 880 zł55,98 m² 7 768,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 823 zł35,64 m² 14 837,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 35,64 m Wrocław, ul. Cynamonowa Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,64 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł93,17 m² 9 649,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 93,17 m , położone na czwartym piętrze w budynku bez windy, w sercu wrocławskiego Nadodrza przy ul. Chrobrego. To.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,50 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania, dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze kamienicy w okolicach sp 10. Lokal o powierzchni 47,50 m2 składa się z: - przedpokoju, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie wyjątkowe mieszkanie Iławie. Lokal przeszedł całkowitą metamorfozę. Wymieniono instalacje, położono nowe podłogi oraz zamontowano nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł29 m² 19 138 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Nietuzinkowe mieszkanie w cichym zakątku krakowskiego Bieżanowa. Dostosowane do potrzeb osoby z trudnościami w poruszaniu się, korzystającej z wózka aktywnego. Znakomite także jako.