dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 560 zł35,40 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc Przedstawiam wyjątkową ofertę - Nie przegap okazji - oferta dotyczy tylko prezentowanego mieszkania Oferta dotyczy mieszkanie nr 58 - 2-pokojowe o powierzchni 35,40 m2 Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł91,60 m² 11 135,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie - gotowe do zamieszkania | Wawer Mam przyjemność zaprezentować bezczynszowe, gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,50 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego blisko centrum Jeleniej Góry. Lokal o pow użytkowej 47,5m2 usytuowany jest na wysokim parterze zadbanej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł110 m² 10 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze kameralnego segmentu, z dużym prywatnym ogrodem, garażem, pomieszczeniem gospodarczym oraz czterema miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

610 130 zł67,83 m² 8 994,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dobra inwestycja w blisko Centrum Polecam Państwu 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane przy ul. Pomorskiej w Białymstoku. Nova Pomorska to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

26 950 zł148 m² 182,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy penthouse o powierzchni ok. 148 m , położony na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji Angel Stradom przy ul. Stradomskiej jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50,80 m² 7 775,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ager nieruchomości oferuje państwu na sprzedaż Ustawne Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow.50,8m2 położone na 3 piętrze w niskim bloku na Os.Śląskim w spokojnej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

657 800 zł60 m² 10 963,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament premium | 60 m | Ostatnie piętro | Południowo-zachodnia ekspozycja Elegancki, dopracowany w każdym detalu apartament 3-pokojowy, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 61,07 m na 1 piętrze z balkonem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł77,62 m² 11 324,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena W naszej ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 77,62 m położone przy ul. ul. Bohaterów Września w ścisłym centrum Świnoujście. Lokal usytuowany na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

230 000 zł58 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bezczynszowe w ścisłym centrum Brodnicy przy ulicy Przykop. Położone jest drugim piętrze od strony podwórza, dzięki czemu panuje tu cisza i spokój zamiast miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł43 m² 54,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament nr 11 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze budynku z windą w Kłodzku przy ulicy Kościuszki, z pięknym widokiem na miasto. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 384 zł51,84 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie. Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta. Prezentowany apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na trzecim piętrze bloku w spokojniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 128 zł61,11 m² 15 613,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie deweloperskie w świetnej lokalizacji, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru i bez dodatkowych opłat i prowizji. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39,31 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, wyremontowane mieszkanie z balkonem. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 942 zł64,68 m² 9 090,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Parkowe Wzgórze to niezwykła inwestycja dla każdego, kto ceni funkcjonalność, wygodę, bezpieczeństwo oraz bliskość centrum miasta, jednocześnie w zielonej okolicy. Osiedle Parkowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu na Mokotowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Woronicza, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem * mieszkanie * 2 pokoje * duży balkon * winda * piwnica * pralka * zmywarka * piekarnik * mikrofala * pełne wyposażenie kuchni * przystanek autobusowy 5min * centrum lublina 5km Szukasz taniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 690 zł48,70 m² 9 008 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe mieszkanie o powierzchni 48,73 m , które jest budowane w sercu Legnicy w bliskiej odległości od najważniejszych uczelni dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł21 m² 17 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 21m2, zlokalizowanego przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 302 zł45,80 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł60,10 m² 23 793,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne, 3 pokoje w nowym budownictwie na Mokotowie. Mieszkanie położone w drugiej linii zabudowy przy ul. Komputerowej, na 7 piętrze, 62m2, z ładnym widokiem z okien na niczym nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł71,30 m² 30,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na III piętrze, budynku w Lubaniu, nieopodal basenu. Zalety: - bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie: sklepy (biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,08 m² 11 284,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchni 53,08 mkw. salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój (przestrzeń została zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł61,50 m² 5 772,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, osobna kuchnia, duża łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł33,30 m² 4 504,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,3 m , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Traugutta w Żychlinie. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 270 zł50,80 m² 9 473,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 50,80 m | Piętro 2 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 1: 17 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 7: 16.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,90 m² 6 889,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ostrów Wlkp. ul. A. Krajowej Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, usytuowany na II piętrze bloku czteropiętrowego po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z wydzieloną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi: - salon - Sypialnia - Łazienka - Kuchnia wydzielona otwarta na salon - Przedpokój z szafami Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, bardzo zadbane i gustownie wykończone mieszkanie 2 pokojowe położone w Piasecznie na zielonym, strzeżonym osiedlu Nad Perełką. Przyjazne osiedle, miłe sąsiedztwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł54,57 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Lwowskiej. Inwestycja w zabudowie szeregowej dwu lokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł84,21 m² 10 675,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oto pograsnicze Ustronia i Idalina - dwóch dzielnic w południowej częśći Radomia. Tu, na zamkniętym osiedlu, na parterze budynku, znajdziesz swoje idealne 85m2 mieszkania. Mieszkanie Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł31,72 m² 11 002,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania nową kawalerkę z klimatyzacją w Centrum miasta blisko Bolesława Śmiałego i ch Turzyn o powierzchni 31,72m2. Mieszkanie powstało z adaptacji poddasza : -.

Szczegóły ogłoszenia

557 179 zł58,10 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65lokal mieszkalny nr 33 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł72,80 m² 7 418 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących komfortowego mieszkania dla rodziny lub bezpiecznej inwestycji. Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72,8 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł84 m² 5 702,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania przestronne 5 pokojowe mieszkanie na parterze! Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi 84 m2 i obejmuje pokój dzienny z balkonem, 4 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł142 m² 13 309,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Penthouse 110 m z tarasem i powierzchni ok 35 m . Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz na what'sapp. Oferta nie pojawi się na portalach.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł65,01 m² 10 136,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

! na sprzedaż dwustronne W pełni rozkładowe mieszkanie 65m2! Z balkonem O powierzchni 8m2 od strony cichego podwórka! W doskonałej lokalizacji Z dojazdem do takich miejsc jak.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł59,70 m² 13 902,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w zadbanym bloku z 1983 roku spełniającego warunki inwestycyjne jak i cele mieszkaniowe, adresowana zwłaszcza dla osób.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij