dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

359 000 zł46,40 m² 7 737,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na sprzedaż - Słupsk, ul. Zygmunta Augusta | Osiedle Zatorze | Spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 46,40 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 600 zł42 m² 14 752,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament nad morzem w Dziwnowie! Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu nad Morzem Bałtyckim. Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie na parterze w inwestycji Essense.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł40,10 m² 7 431,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapozniania się Z tą ciekawą ofertą 2-pokojowego mieszkania W sercu miasta gorzowa wielkopolskiego lokalizacja: centrum miasta, gdzie w niedalekiej odległości wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum - okolice ul. Stawowej. Układ pomieszczeń: dwa pokoje, kuchnia, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł48,35 m² 9 493,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Osiedlu Natura, zaaranżowane przez architekta wnętrz. Nowy blok oddany do użytku 12.2025 wyposażony w windę. To idealna propozycja dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł63 m² 10 158,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 63 m2 z prywatnym dużym tarasem o powierzchni 30 m2 zlokalizowane przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł54,24 m² 23 949,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2. Lokalizacja: mieszkanie położone na Placu Bohaterów Getta w samym centrum Podgórza. Świetna lokalizacja, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 907 zł62,97 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, wyjątkowo kameralnej części Podgórza - tuż przy parku i zaledwie krok od Bulwarów Wiślanych. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł71,60 m² 7 598 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Ty i Twoja rodzina potrzebujecie nieruchomości o dużym funkcjonalnym metrażu oraz atrakcyjnym rozkładzie dla Twoich najbliższych - właśnie taką nieruchomość mamy na sprzedaż. Sprzedam 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo gotowego apartamentu do zamieszkania blisko ośrodka medycznego uck to świetnie trafiliście. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1- pokojowy apartament z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,37 m² 13 202,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 zlokalizowane w Kielanówce. obok Rzeszowa. Kielanówka to spokojna i zielona okolica na koncu.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł72,35 m² 12 163,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   wyłącznie W sdp nieruchomości - Otoczenie nieruchomości: - w samym centrum Wrocławia - bardzo dobra komunikacja miejska (tramwaje, autobusy).

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł33,72 m² 14 087 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 33,72 m po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 33,72 m , które w 2025 roku przeszło generalny remont i zostało.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł34,32 m² 10 052,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,32 m , położone na parterze budynku przy ul. 1-go plm.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł33,23 m² 24 044,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * Kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,23 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł123,10 m² 12 022,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie dwupoziomowe - idealne dla rodziny Oferujemy funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 123,1 m , położone na 1 i 2 piętrze w 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,40 m² 7 064,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Bardzo dobra propozycja sprzedaży mieszkania, znajdującego się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Łódź Bałuty, na osiedlu Doły, nieopodal parku Szarych Szeregów i Akademii Sztuk.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł22,72 m² 21 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mint Property prezentuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,72 m2 położoną w dzielnicy Stare Miasto, przy Alei Zygmunta Krasińskiego. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   do wynajęcia słoneczne mieszkanie Z tarasem przy ul. Ludowej Na wynajem nowoczesne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł57,86 m² 6 221,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 58m2 , położone w spokojnej i zielonej części Ksawerowa - idealne dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł110 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,00 m 2 , usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku w miejscowości Trzebiatów, ,położonej niedaleko od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

603 403 zł62,92 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - II etap inwestycji - zrealizowany Mieszkanie nr 2-45, loggia: 9,13 m Miejsce postojowe naziemne: 25 000,00 pln, miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 45 000,00 pln Komórka lokatorska : 5.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł45,38 m² 10 797,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Kamienica z windą, po rewitalizacji. Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 45,38 m2 na 4 piętrze 5 piętrowej kamienicy z windą na Krzykach -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 256 zł48,36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 892 zł72,27 m² 13 793,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,27 m z bardzo ustawnym układem. Wyraźny podział na strefę dzienną (salon z aneksem ok. 20 m ) oraz prywatną (3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł94,55 m² 5 817,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent - Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 73,83 m z antresolą + 20,72 m + miejsce postojowe W cenie mieszkania. III etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł58 m² 11 379,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na parterze, z zabudowanym, oszklonym tarasem o powierzchni 5,5 m , wyposażonym w przesuwane okna. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Mieszka 1 w Gorzowie Wielkoposkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł55,37 m² 18 873,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie w sercu inwestycji solar garden komfort, styl i świetna lokalizacja Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,54 m² 11 081,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Uwielbiasz Olsztyn i chcesz żyć w samym jego sercu lub chciałbyś zainwestować w nieruchomość pod wynajem, w której będzie pewny przez cały rok? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47,83 m² 5 644,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne oraz w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,83 m , zlokalizowane w Grodkowie przy ul. Reymonta. Nieruchomość po remoncie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł26,30 m² 6 045,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz lokalu, który możesz wykorzystać pod kątem prowadzenia działalności biurowej, usługowej?: - ubezpieczenia - usługi kosmetyczne, fryzjerskie - terapie, masaże, fizjoterapia Może Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł51 m² 10 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! M3 dopięte na ostatni guzik! W cenie miejsce parkingowe na wyłączność I duża piwnica! cenisz wysoką jakość? nie musisz szukać dalej! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł64 m² 10 703,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronny, bezczynszowy lokal mieszkaniowy położony na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej w spokojnej części Środy Śląskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł75,61 m² 10 302,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie Z poddaszem 0% prowizji i 86,94 m w cenie?! 779 000 zł Bez remontów. Bez dopłat. Bez stresu. Wchodzisz i mieszkasz Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 725 zł26 m² 104,81 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | 26 m2 | Balkon | Miejsce parkingowe | Możliwość domeblowania | ul. Samochodowa | Bez prowizji Numer oferty w biurze: 4576/4186/omw Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72,20 m² 8 988,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Duet Broker oferuje do sprzedaży przestronne 4 pokojowe mieszkanie znajdujące na osiedlu Jaroty przy ul. Mroza 33 w Olsztynie. Budynek z 1991r. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł47,65 m² 6 610,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler poleca Oferta sprzedaży mieszkania - Bydgoszcz, wyżyny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na 4. piętrze w bloku na bydgoskich Wyżynach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł114 m² 10 877,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie idealne dla rodziny Na sprzedaż atrakcyjne i bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 114 m zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł46 m² 15 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł35,50 m² 9 859,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw - możliwość zakupu nieruchomości przez osobę nie posiadającą obywatelstwa polskiego! Składa się z salonu z wejściem do kuchni,.