dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

554 000 zł27,71 m² 19 992,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Licencjonowane biuro Szymura Nieruchomości oferuje do sprzedania wygodne dwupokojowe mieszkanie w Rybniku - Niewiadomiu- ul. Morcinka Najważniejsze informacje: powierzchnia: ok. 38 m (układ:.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,87 m² 8 317,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gustowne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta Piły Mieszkanie po remoncie, które zostało przygotowane, wykończone oraz wyposażone pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł29,63 m² 9 989,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie w pełni umeblowane w wysokim standardzie oraz wyposażone we wszystkie sprzęty agd. o powierzchni użytkowej 29,63 m2. Znajdujące się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 4 pokoje! Lokal jest gotowy do własnej aranżacji. Lokal jest w stanie do remontu. Na 69 m składa się: * salon * dwie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46,70 m² 5 139,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica. Lokal jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł56,50 m² 16 371,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Umeblowany apartemet przy ścisłym centrum i terenach zielonych nad wartą Tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej. Na sprzedaż cichy, słoneczny 2-pokojowy apartament o powierzchni 56,5.

Szczegóły ogłoszenia

601 600 zł26 m² 23 138,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , znajdujące się na 6 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 125 zł105,61 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły - tel   zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z dwoma balkonami i tarasem od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł98 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-4 pokojowe nowe - dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy tuż przy Parku Centralnym, starym Mieście, z funkcjonalną antresolą, drugą łazienką na piętrze. Obejrzyj wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 600 zł35,70 m² 10 913,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 000 zł47 m² 11 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sztutowo - Twój drugi dom nad Bałtykiem | Mierzeja Wiślana Marzysz o miejscu, do którego wracasz po każdym tygodniu pracy? Miejscu, gdzie morze, zalew i rzeka wyznaczają rytm dnia?.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł67,61 m² 4 866,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie trzy pokojowe, pierwsze piętro, balkon Oferujemy do sprzedaży przestronne słoneczne mieszkanie trzypokojowe o pow. 67,61 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł57 m² 14 122,81 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57 m z oddzielną kuchnią świetna lokalizacja i dużo zieleni Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 693 zł35,25 m² 18 317,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65,80 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Willa Port - mieszkanie 65,8 m na wynajem Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 65,8 m , położonego na pierwszym piętrze apartamentowca W illa Port.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł64,70 m² 10 510,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokoje z balkonem o powierzchni 67.10 m2 na parterze niskiego bloku położonego na skarpie. Z uwagi na ukształtowanie terenu mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,50 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro dom Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe na wynajem - ul. Na Skarpie 11 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,50 m , zlokalizowane jest przy ul. Na Skarpie 11, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł62,60 m² 7 587,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | 62,6 m | Rzeszów Baranówka | 475 000 zł | Do remontu Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta to świetna baza do stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł36,49 m² 10 386,41 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem - idealne na start lub pod inwestycję! Mieszkanie nr 17 to funkcjonalna i nowocześnie zaprojektowana przestrzeń, która łączy komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł95,17 m² 8 300,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie (100 m ) zlokalizowane na drugim piętrze zadbanego budynku z końca lat 90. Prestiżowy adres tuż przy deptaku Bogusława idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł44,61 m² 13 898,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w urokliwej, zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam na wynajem mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36 m2 z balkonem 8 m2 przy ul. Bociana w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Nieruchomość usytuowana jest na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł95,51 m² 20 416,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż - 95,51 m | Al. Niepodległości, stary Mokotów, warszawa Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 95,51 m + balkon, położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35 m² 13 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 2 samodzielne pokoje inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł38 m² 14 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł71 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia przestronne, odnowione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71 m, położone na 5. piętrze w 8-piętrowym budynku w samym sercu warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 000 zł65 m² 10 876,92 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m z dużym balkonem (7,37 m ). Największym atutem jest przestronny salon (25,44 m ) z ekspozycją południową -.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł44,42 m² 13 980,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie z pięknym ogrodem 69,91 m | Strachocin Zagrodnicza Żadne zdjęcia nie pokażą, jak to wygląda na żywo to trzeba zobaczyć, żeby poczuć klimat. ** Cena: 621 000 zł, **.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 475 zł60,75 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 335 zł35,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł51,94 m² 16 750,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament w pierwszej linii brzegowej | Taras z widokiem na morze | Villa Klif Na sprzedaż prestiżowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 51,94 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Piła - Centrum Przedmiotem oferty jest klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,2m2 Mieszkanie po generalnym remoncie łącznie z wymianą instalacji, położone na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 272 zł54,56 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

! uwaga promocja - przy zakupie do 31.03.2026 KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2028 r. | miejsce postojowe W cenie |! nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł39,05 m² 13 802,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne 2 pokoje z prywatnym ogrodem Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko "czterema ścianami"? Prezentujemy wyjątkową ofertę: nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na Osiedlu Przyjaźni w wysokim bloku z windą, na 10. piętrze. Mieszkanie jest po remoncie - w trakcie prac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 936 zł56,54 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja nowego prestiżowego osiedla w miejscowości Rumia, w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta, w pobliżu Obwodnicy Trójmiejskiej, która umożliwia szybki i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56,51 m² 49,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,51 m , położone na 2 piętrze w bloku. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prestiż, oszczędność i wygoda. 3. piętro, media miejskie i prężnie działająca Wspólnota Mieszkaniowa! Na sprzedaż oferujemy ustawną i słoneczną kawalerkę w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Iława,warmińsko-mazurskie

259 000 zł34,03 m² 7 610,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w samym sercu Iławy przy ulicy Tadeusza Kościuszki 31. Kamienica po generalnej przebudowie i renowacji oddana do użytku w 2004 roku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł55,20 m² 13 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 55,2m2, 3 pokoje + 2miejsca garażowe, 300m do pętli tramwajowej Winnica. Oferta dostępna tylko W naszym biurze Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Winorośli, na drugim piętrze.