dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł53,13 m² 6 869,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! dwa ostatnie mieszkania na pierwszym etapie inwestycji, nie zwlekaj z decyzją, " Osiedle Borki" w Koszycach Wielkich! Jeżeli myślisz o przeprowadzce w ciche i spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł53,59 m² 8 863,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej, oferujących.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratowych znajduje się na spokojnym osiedlu Leśnym i usytuowane jest na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal jest funkcjonalny i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł61,90 m² 6 058,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

4-pokojowe mieszkanie 61,9 m | Centrum Stalowej Woli | Balkon | Idealne dla rodziny lub inwestora Domańscy Nieruchomości na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,9.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł47,10 m² 30 764,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 60 m z ogródkiem i tarasem, zlokalizowane w sercu prestiżowego Mokotowa - jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

961 920 zł30,06 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł31,48 m² 8 290,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna oferta - mieszkanie 2 pokojowe w nowowybudowanym budynku na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej, stargard. Lokal o powierzchni 31,4 m2 położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,60 m² 6 059,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uroczego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 57,60 m2. Nieruchomość położona jest na 2-piętrze z 4 pięter w budynku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł31,81 m² 13 486,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni ok. 32 m2 na parterze budynku z 2011 r. na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Sarbinowie Obiekt położony w odległości ok. 300 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 100 000 zł144,10 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Już dziś zamieszkaj w Mierzynie. Mieszkanie gotowe do wydania. Poczuj się jak w swoim domu - piętro domu dwurodzinnego z poddaszem użytkowym, duży 35 m2 garaż w bryle budynku, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł43 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajduje się na 3 piętrze budynku z windą przy ul. Kasztanowej. Składa się z salonu z balkonem, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł12 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Legionów 47 w Łodzi. Zacznijmy od.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł50,98 m² 29 403,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tu mieszkasz w rytmie miasta i nadwiślańskich spacerów. Wiślane Tarasy 2.0 to nowoczesna, rozpoznawalna architektura, zielone dziedzińce i prywatność, którą czuć już od wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł50,40 m² 5 515,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje | 50,40 m | niski parter | Przemyśl, ul. Kołłątaja 295 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż ustawne mieszkanie o pow. 50,40 m (z piwnicą ok. 4 m ), położone w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 410 zł53,57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 775 zł39,80 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 924 zł39,81 m² 11 980,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze od strony wschodniej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł52,26 m² 15 671,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,26 m , położone przy ul. Pawlickiego 2b w Krakowie, w dzielnicy Dębniki Zakrzówek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,91 m² 54,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne wyłącznie w homfi: do wynajęcia od 15 czerwca: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,91M z dwoma tarasami na nowoczesnym osiedlu Słocina przy ulicy Świętego Rocha.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł68,80 m² 10 451 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Potrzebujesz dla swojej rodziny większej przestrzeni do życia i relaksu? Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która łączy elegancję, komfort i najwyższy standard? Mamy dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57 m² 11 561,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko rynku! przestronne! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Żytniej. Mieszkanie o pow 56,79 mkw składa się z: - dużego pokoju, - sypialni/pokoju, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł81,91 m² 7 935,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe trzypokojowe mieszkanie na parterze w centrum Czerska Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o pow. użytkowej 81,91 m2 z komórką lokatorską. Apartament znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł72,81 m² 10 300,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Skrajnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł96 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament 3 pokoje, 96 m , Mokotów Eko Park, miejsce garażowe w cenie Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 100 m , położony w prestiżowej inwestycji Eko.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł35 m² 15 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: praktyczne mieszkanie 35 m z balkonem (loggia) - ul. Klemensiewicza, kraków Powierzchnia: 35 m Piętro: 3 Balkon: loggia Parking: tak Oferujemy na sprzedaż ustawne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 090 zł78,15 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Leśne Widoki to nowoczesny kompleks składający się z 6 budynków, w których znajduje się łącznie 12 mieszkań dwupoziomowych. Każde z mieszkań oferuje przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł33 m² 18 030,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Premium Estates prezentuje świeżo wyremontowane, nowocześnie urządzone mieszkanie w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Krakowie - ul. Dobrego Pasterza. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł66 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 66 m2, zlokalizowane przy ul. Katowickiej 14 w Katowicach. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Sikornika. Duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie jasne, przestronne. Okna pcv, podłogi panele/kafle, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł98,48 m² 6 590,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pod inwestycje | idealne do dalszego wynajmu | 2 mieszkania W jednym | 2pokoleniowe | balkon + taras | miejsce postojowe | lokal: 1g1 "przystanek Reda" to kameralne, nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 740 zł79,24 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Apartamenty Radzikowskiego Lokalizacja: ul. Radzikowskiego, kraków - Bronowice / Prądnik Biały Metraż mieszkania: 79,24 m Ogródek:.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł55,91 m² 4 632,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w górskiej miejscowości Głuszyca. Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 438 zł50,39 m² 13 225,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja inwestycyjna W gdańsku Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto! Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację, nowoczesną architekturę i realny.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł78,60 m² 12 213,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 360 zł62,85 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na II piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A24 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i łazienka Powierzchnia 62,850m2, loggia.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 880 zł55,96 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Podstawowe zalety: odrestaurowana modernistyczna kamienica z początku XX wieku, cisza, w otoczeniu zieleni, wysoki standard części wspólnych, rowerownia i wózkownia do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Kielcach ul. Barwinek o powierzchni 35 mkw położone na II piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, łazienką oraz przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 844 zł58,51 m² 10 439,99 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł37,01 m² 4 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wygodne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37,01 m2 na Nowym Mieście w Wałbrzychu wygoda, inwestycja i komfort na wyciągnięcie ręki Lokalizacja i otoczenie Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 500 zł57 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i urządzone mieszkanie gotowe do wprowadzenia się przy ulicy Pana Tadeusza 10 w Krakowie. Mieszkanie ma metraż 56,97m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,40 m² 12 406,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Lokalizajca Nieruchomość znajduje się w Gdańsku przy ul. Dworskiej. Jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska- brzeźno. Miejsce przeznaczone dla osób ceniących bliskość morza,.