dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

580 000 zł66,50 m² 8 721,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem w nowoczesnym apartamentowcu w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 66,5.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł43,27 m² 9 013,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Kołobrzeg, ul. Bema | Osiedle Ogrody Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,27 m , położone na parterze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 849 zł108,10 m² 11 932 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja zrealizowana! lokal nr 65 ( z antresolą ), balkon: 21,14 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł32,78 m² 13 117,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w czterogwiazdkowym hotelu diva spa w Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od morza! diva spa **** to nowoczesny hotel.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł64,58 m² 11 288,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na poznańskich Podolanach. Mieszkanie o powierzchni 64,58 m2 położone jest na 1 piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

299 096 zł27,44 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, kolejny etap - 3 C już w sprzedaży! Ciekawa architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów rokicińska | | pierwszy najem | | miejsce postojowe W cenie Do wynajęcia przestronna kawalerka pow. ok. 33 m 2 , położona na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 215 zł44,39 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z ogródkiem w przepięknej inwestycji, które łączy komfort życia, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 34 kw Z balkonem, umeblowane, w apartamentowcu przy Metro Wilanowska. Czynsz najmu zawiera czynsz administracyjny wraz Z opłatą za wodę, ogrzewanie A także za zużycie prądu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,80 m² 8 010,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Obłużu o powierzchni 59,8m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł45,66 m² 12 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Osiedle Zielone (nowa Huta) Mieszkanie 2 pokojowe + osobna kuchnia - jasne 45,66 m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica Prezentujemy 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28 m² 14 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy Państwa do zakupu przytulnej kawalerki na os. Bałtyk w Grzybowie koło Kołobrzegu. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 893 zł57,83 m² 10 027,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Joanna trojak Agent prowadzący   Do wynajęcia mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

375 000 zł50,12 m² 7 482,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,12 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze. Kluczowe informacje:- Powierzchnia: 50,12 m - Piętro: 1 - Liczba pokoi: 3 - Czynsz: ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu atrakcyjnego, w pełni umeblowanego mieszkania z ogródkiem przy ul. Artura Malawskiego w Krakowie. Jeśli szukasz do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł22 m² 82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od czerwca z możliwością obejrzenia już teraz. Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w samym centrum Łodzi przy ul. Wigury 23. Mieszkanie o powierzchni 22 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38,55 m² 83,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni; nad brzegiem rzeki. Miejsce tętniące życiem, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,76 m² 5 878,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 45,76 m z balkonem i piwnicą w centrum Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,76 m , zlokalizowane na II piętrze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł39,75 m² 8 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,75 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ul. Dolomitowej, na osiedlu Podkarczówka w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł37,87 m² 8 581,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z balkonem | 37,87 mkw | w pobliżu manufaktury | Żubardź Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 37,87 mkw, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

485 000 zł39 m² 12 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1830

Apartament mieści się w pięknej, zabytkowej kamienicy z XV w. przebudowanej gruntownie w 1830 roku. W ostatnich latach budynek przeszedł generalny remont (klatka, elewacja, piony.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł51,70 m² 13 733,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w rewitalizowanej willi miejskiej w jednej z najbardziej rozwijających się części Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł67 m² 6 343,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji dla siebie i swojej rodziny. Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35,70 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Ruda Śląska, ul. Tiałowskiego. Do wynajęcia nowoczesne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł64,63 m² 10 985,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta - cena do negocjacji - zaproponuj własną! Do sprzedania nowe wykończone mieszkanie (jeszcze nie zamieszkałe) w okolicach Szpitala Wojewódzkiego nr 2 - rejon ul. Lwowskiej Rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł34,50 m² 30 434,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj pragnie przedstawić Państwu wyjątkowy apartament , posadowiony na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Tri Venti , w samym centrum Karpacza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł52,60 m² 12 528,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59,57 m² 12 237,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W pepper house! Przedstawiam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Niepołomickiej - idealne dla pary, rodziny, lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

94 687 zł59,90 m² 1 580,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie Ruda Śląska przy ul. Zabrzańskiej 10/8.