dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

795 000 zł43,50 m² 18 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe miejsce do odpoczynku na łonie natury a jednak blisko centrum Gdańska. Okazja inwestycyjna! Ostatni lokal w takiej cenie! W dodatku gotowy do odbioru - zarabiaj (lub zamieszkaj.).

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł67,70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,7 m , położone w Gdyni - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł74 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Mieszkanie w stanie do odświeżenia położone na trzecim piętrze odnowionej kamienicy znajdującej się przy ul. Piastowskiej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł44,40 m² 7 207,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego cichego i jasnego, mieszkania o powierzchni 44,4m położonego na czwartym piętrze w budynku przy ul. Zemborzyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 377 zł40,09 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,40 m² 10 093,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

O inwestycji nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w spokojnej, zielonej części Rzeszowa. Kameralna, zamknięta zabudowa zapewnia prywatność, bezpieczeństwo i komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

822 000 zł46 m² 17 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wykończony i wyposażony apartament w hotelu Vislow Resort, z gwarancją wynajmu. Apartament przygotowany z myślą o osobach, pragnących pieszych wędrówek po górach, letniego.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49,53 m² 12 012,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 500m od plaży, na nadmorskim osiedlu Feniks w Podczelu. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 880 zł55,96 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł42,69 m² 12 532,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 988 zł42,46 m² 7 842,39 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dodatkowa promocja w biurze sprzedaży => zapytaj o rabaty dostęp do większej ilości mieszkań i metraży na inwestycji - innowacyjne układy i metraże - dostęp na innych piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł43,50 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą, w standardzie do remontu, zlokalizowane Łódź - Górna dynowska/tuszyńska.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł50,51 m² 14 452,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe miejsce dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania - prestiżowego adresu, niepowtarzalnego klimatu i wysokiego komfortu życia. Apartament Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62,49 m² 14 882,38 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 62,49 m , położony na 14. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Atal Sky+ w Katowicach, przy ul. Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł125 m² 200 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W towarowa towers Towarowa Towers | Wysokie piętro | W pełni umeblowany | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 1 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł91,16 m² 11 836,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 91,16 m2, na którą składają się: - salon z wyjściem na loggię, - sypialnia, - duży pokój z kominkiem, - widna kuchnia, - łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od 1 lipca 2026r. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40m2 położone w niskim bloku na parterze na Os. Braniborskim. W mieszkaniu rozmieszczono 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

769 000 zł80 m² 9 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Super cena - mieszkanie z dodatkową kawalerką na poddaszu, garażem ogródkiem i dużymi piwnicami. Wyjątkowa nieruchomość i jednocześnie typowa dla starego Pogodna. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56,33 m² 5 680,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,33 m , położone na 2. piętrze zadbanego bloku w Świeciu. To idealna propozycja dla rodzin, par, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 887 zł38,66 m² 15 129 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny, wykończony, z najemcą w środku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest ukończona, do odbioru ostatnie ukończone apartamenty z najemcą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,50 m² 9 850,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m znajdujące się na I piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie po odświeżeniu, z całkowicie nowym wyposażeniem salonu.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł26,54 m² 9 984,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka inwestycyjna ul. Południowa, szczecin Gumieńce Powierzchnia użytkowa: 26,54 m Lokalizacja: ul. Południowa, dzielnica Gumieńce, szczecin Rodzaj nieruchomości: kawalerka (inwestycyjna).

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaprezentować przestronne, słoneczne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,50 m² 18 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,5 m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1965 r., Włochy, Okęcie. Nowoczesne, po generalnym remoncie, w pełni wykończone i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,89 m² 12 004,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Nowa cena: 899.000zł (do rozsądnej negocjacji) Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,89m2 znajdujące się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł50,92 m² 20 129,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty nieruchomości - Kameralny, trzypokojowy apartament z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 35 m - Wyjątkowa przestrzeń zewnętrzna z zielenią, idealna do wypoczynku i spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł67,20 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w budynku z 1992 roku, wykonanego z cegły. Lokal mieści się w zadbanym bloku z dużymi, wyposażonymi w domofony klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 440 zł39,34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 48 m2 w Grodzisku Mazowieckim. Wykończone z bardzo wysokiej jakości materiałów. Bardzo dogodny rozkład pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł37,80 m² 17 460,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 400 m! Gustownie urządzony 2 pokojowy apartament o pow. 37,8 m2 z tarasem usytuowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 zł30 m² 74,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zdjęcia W ofercie mają charakter poglądowy. Kawalerka | 30 m2 | Balkon | Miejsce parkingowe | Komórka lokatorska | Zakładowa Numer oferty w biurze: 6861/4186/omw Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowa przestronne mieszkanie - niezależna kawalerka, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku - przy ul. Bema. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 073 zł40,16 m² 10 459,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | 40,16 m2 | Reda Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku wielolokalowego. Lokal o powierzchni 40,16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 264 zł52,91 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,91 m , zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Piaskowej w Siedlcach. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,60 m² 4 914,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,6 m z balkonem i piwnicą w doskonałej lokalizacji w Koszalinie. Mieszkanie położone na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł44,40 m² 24 774,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Stefana Żeromskiego w nowoczesnym budynku Słodowiec City budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł74 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 74 m2/3 p./lok. 6 szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 063 zł44,66 m² 9 226,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament nad Zatoką Pucką Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Puck. Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł138 m² 10 862,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w kameralnej inwestycji z ogródkiem. Przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Idealne dla pary lub rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 525 zł39,35 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 11 mieszkań w stanie deweloperskim o metrażach od 39m2 do 71m2 z ogródkami, tarasami i balkonami, zlokalizowane w Radwanicach, 9km od centrum Wrocławia. Nowa.