dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

3 200 000 zł103 m² 31 068 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie o pow 103 m2, zlokalizowane przy ulicy Jasnej z pięknym widokiem. Nieruchomość posiada taras 30m2 wokół całego mieszkania co stanowi rzadką i wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 500 zł49,45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowa inwestycja na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. W pełnej ofercie mieszkania od 35 m do 60 m . Inwestycja zlokalizowana jestem przy ul. Ceramicznej, blisko ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 017 363 zł45,42 m² 22 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m, położone na parterze w niskim bloku w zielonej dzielnicy Katowic Janów. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł66 m² 121,21 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić luksusowy apartament z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy! [ english version below] Atuty Lokalizacja w jednym z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 319 zł90,44 m² 14 753,64 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe w najlepszej lokalizacji Gdańska Zalety Piękne widoki Solidny deweloper z dużym doświadczeniem Ustawne mieszkania w rozsądnych cenach oraz podatku pcc. Lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,97 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże wygodne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i z komórką lokatorską położone na parterze w nowym apartamentowcu na os. Viniarnia, usytuowanym blisko ścisłego centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37,93 m² 8 832,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Komfortowe mieszkanie , położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Armii Krajowej , opodal deptaku, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł34,50 m² 19 420,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowe mieszkanie w sercu krakowskiego Kazimierza ul. Starowiślna Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł37,51 m² 17 195,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,51 m w jednej z najbardziej top lokalizacji Warszawy - na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej 9/11. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 794 zł52,62 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To jedyna lokalizacja w Lublinie, która zapewnia mieszkańcom dostęp do schronu. Rozwiązania rzadko spotykanego nawet w skali ogólnopolskiej. Oferujemy aktualnie do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie | 70 m | 4 piętro | gotowe do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m2, zlokalizowanego w Opolu przy ulicy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58,30 m² 60,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw. Świetnie położony budynek zlokalizowany na zielonej Białołęce przy ul. Berensona. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł54,39 m² 10 277,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych lokali mieszkalnych, położonych w prestiżowej dzielnicy Zielonej Góry - Jędrzychów. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł39 m² 13 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z tarasem | Kraków - ul. Raciborska | 39 m Cena: 540 000 zł Powierzchnia: 39 m Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51 m² 15 274,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne, słoneczne, 2-pokojowe Z balkonem lokalizacja, budynek Prezentujemy ładne mieszkanie o powierzchni 50,48 m2, położone na 4-piętrze w budynku przy ulicy Zdunów w Borku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,25 m² 11 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, mistrzejowice, os. Piastów Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł48 m² 14 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nr oferty : 1631/ms Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży interesującego 3-pokojowego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 48m2, usytuowanego na IV piętrze (ostatnim) budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł72,90 m² 5 610,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Świetna lokalizacja centrum mławy, ul. Warszawska 1! mieszkanie W doskonałym stanie technicznym gotowe do wprowadzenia! przestronne 3 pokoje, 72,9 m , drugie piętro, widok na ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gliwice, ul. Perkoza 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,03 m² 6 098,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49,03 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Sosnowca - Pogoni, ul. Legnicka. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,69 m² 20 517,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie jest gotowe dla Ciebie. Spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Okolica pełna terenów zielonych. Jeśli lubisz spacery, ciszę, zieleń lub aktywnie spędzasz czas to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 203 832 zł81,34 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł22,73 m² 13 110,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 22,73 m , usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście przy ul. Kilińskiego. Idealne dla singla lub pary, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,84 m² 8 340,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji ? Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie opowierzchni 47,84 m , położone przy ul. Wypoczynek - w miejscu,które łączy bliskość parku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł52,31 m² 9 921,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja - mieszkanie, które możesz dopasować do siebie! katowice brynów, ul. W. Pola 13. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,31 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,44 m² 13 945,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Beauforta przy ul. Paderewskiego na Pogórzu, o powierzchni 39,44m2. Piętro pierwsze w budynku z windą z 2022 roku. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł46 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Jagiellońskiej 79a w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70 mkw. znajdujące się w Niepołomicach (ulica Słoneczna). Charakterystyka mieszkania Mieszkanie dwukondygnacyjne, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | maciejowa | bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie 50 m W willi Z balkonem D o wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł63 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. Fasolowej w Warszawie. Lokal jest jasny i zapewnia komfortową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł60,50 m² 4 710,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze. Układ: - salon z wyjściem na balkon, - trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,86 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Oferta dostępna od zaraz Oferujemy Państwu do wynajęcia bezczynszowe 2 pokojowe mieszkani e z balkonem położone na 3 piętrze w nowym budownictwie w bloku IV.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,61 m² 13 371,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie | balkon | prestiżowe osiedle Olimpia Port | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,61m , położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł27 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Topowa lokalizacja - okolice Placu Grunwaldzkiego i kampusu Politechniki Wrocławskiej Oferta bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż atrakcyjna, umeblowana i wyposażona kawalerka powierzchni 27.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł60,17 m² 5 981,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł64,93 m² 6 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w bardzo pożądanej i wygodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dostęp do sklepów, komunikacji miejskiej oraz pełnej infrastruktury miejskiej. Powierzchnia: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł33,44 m² 23 923,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne studio w prestiżowej inwestycji Apartamenty Księcia Witolda english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować stylowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,09 m² 8 352,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Kijewo w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł54,31 m² 12,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem Osiedle Antoniuk, białystok dane podstawowe: - powierzchnia: 54,31 m - Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 500 zł75 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skoczów, nowa inwestycja, osiedle stylove, mieszkania Z rekuperacją I pompą ciepła renomowanej firmy mitsubishi mieszkanie z dużym tarasem I balkonem! lokal D 2: - na piętrze -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij