dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

529 431 zł79,60 m² 6 651,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

R e z e r w a c j a Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,4 m przy ul. Felińskiego w Bytomiu - Miechowicach, w centrum osiedla zaledwie 400 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 200 zł56,30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 100 zł64,75 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą, loggią i balkonem Symbol Mieszkania - DM13 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 65,48 m2, loggia 5,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m 2 , zlokalizowane na parterze 2-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 166 zł30,19 m² 11 068,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji zlokalizowanej w sercu Polanicy-Zdroju, zaledwie kilka kroków od głównego deptaka stanowiącego największą atrakcje tego.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł17,30 m² 4 913,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 17,3 m , idealna jako pierwsze mieszkanie, inwestycja pod wynajem lub spokojna baza do życia z dala od miejskiego zgiełku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62,30 m² 9 614,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, ustawne i przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul. Bandurskiego w Szczecinie. Mieszkanie o powierzchni 62,3m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł38,08 m² 9 847,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż, niespotykane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,08 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły na bydgoskich Glinkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 510 zł46,13 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę widokowego mieszkania o powierzchni 46m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł83 m² 5 903,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama Oferta sprzedaży mieszkania w okolicach Liceum Żeromskiego Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 83,58.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59 m² 8 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 58m2 w Katowicach przy ul. Rolnej Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł96,12 m² 7 064,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz domu dla siebie i ogródka, to może ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 85 m 2 w Pile. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł57,40 m² 10 888,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty: - słoneczna ekspozycja - mieszkanie narożne, południowo-zachodnie, pełne naturalnego światła. - natura na wyciągnięcie ręki - minuta do Parku Południe i bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł57,90 m² 2 245,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Różanka gmina Międzylesie Powiat Kłodzko województwo dolnośląskie. Różanka to pięknie położona wieś na samym krańcu Polski, dalej są już tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł36,34 m² 15 822,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 36,34 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji 29L przy Alei 29 Listopada Krakowie. Projekt harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

14 091 000 zł243 m² 57 987,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa nieruchomość w Berlinie, autorstwa Kahlfeldt Architekten klasyczna elegancja w nowoczesnym wydaniu. Wgn Poznań Krauthofera z dumą prezentuje unikatową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 000 000 zł97,30 m² 41 109,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 97,30m2 z widokiem na morze położony przy plaży w Międzyzdrojach. Kompleks kusi swą niebanalną architekturą do wakacyjnego wypoczynku. Projekt inspirowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł84 m² 14 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 4 pokoje Józefosław przy Lesie Kabackim Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących przestrzeń, prywatność i bliskość natury. Na sprzedaż stylowe, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

845 350 zł29,15 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przytulna, kompleksowo wykończona kawalerka o powierzchni 29,15 m z tarasem i ogródkiem, położona przy ul. Ogrodowej w świetnej lokalizacji blisko centrum. Kawalerka jest jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowej przestrzeni w centrum miasta? Zapraszam na prezentacje przestronnego mieszkania, które może być Twoją oazą spokoju. Lokal znajduje się na 3 i ostatnim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 500 zł25 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej I gum-ed oraz 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł79,40 m² 5 289,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży piętro domu wraz z poddaszem, usytuowane w budynku z lat 80-tych, w spokojnym miejscu, z pięknym widokiem na góry. Rozkład pomieszczeń : piętro :.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55,67 m² 6 556,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Henryka V Żelaznego na cenionym i spokojnym osiedlu Piastów w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł29,20 m² 14 692 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki z ogródkiem w centrum Szczecina na Nowym Mieście - ul. Lewandowskiego. Kawalerka znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 776 zł86,23 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł126 m² 5 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jedno mieszkanie zawierające dwa osobne lokale mieszkalne z osobnym wejściem dla każdego z nich. Marzy Ci się mieszkanie po generalnym remoncie w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł58,40 m² 8 715,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Doskonale położone mieszkanie Z pięknym układem pomieszczeń, idealne jako inwestycja pod wynajem jak również dla siebie Wyjątkowa Lokalizacja Absolutna perełka dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60 m² 14 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferowane mieszkanie znajduje się w Krakowie na obszarze osiedla Ruczaj. Blok z roku 2000, w bardzo dobrym stanie technicznym. Dookoła sporo zieleni, panuje tu spokój i cisza.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł68,55 m² 12 253,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w ścisłym centrum Torunia. O jego wyjątkowości świadczy wiele rzeczy, jednak głównie to, że mieszkając bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 565 zł36,27 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł112 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie w tym budynku. Wyjątkowy apartament w nowym bloku. Lokalizacja przy skrzyżowaniu ulic Kostromska i Jaworowa w Piotrkowie Trybunalskim. Oferta dotyczy mieszkania nr 6.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77,45 m² 11 607,49 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o łącznej powierzchni (77,45m2), położony na 11. piętrze w 18-piętrowym apartamentowcu Widok` z 2009r. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone przy Alei Piłsudskiego 30. Przestrzeń mieszkalną stanowi: pokój dzienny, kuchnia, łazienka z w. c oraz korytarz. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł31 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość o powierzchni 31 m2, składająca się z 2 pokoi, łazienki, położona jest w budynku z 2023 r. przy ul. Wiktoryn 6, na granicy Ochoty i Włoch. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament na Zabłociu | 2 Pokoje | Wysoki Standard | Klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 33 m , zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 412 zł51,71 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł127,44 m² 6 818,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova wólka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się.