dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

530 000 zł120 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni ok. 120 m2 znajdujące się na piętrze budynku wchodzącego w skład przepięknego osiedla mieszkaniowego trzcianki letnisko III , na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 800 zł61,37 m² 13 504,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami i dwiema loggiami. Lokal znajduje się w inwestycji Miasteczko Nova Sfera na pograniczu Białołęki i Targówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 807 zł55,88 m² 13 811,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Miasteczko Nova Sfera na pograniczu Białołęki i Targówka, w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 153 zł54,68 m² 14 157,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł78,17 m² 8 315,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na granicy Pogodna i Śródmieścia 4 pokojowe mieszkanie 78,17 m2 położone na III piętrze budynku IV piętrowym z cegły. Piechotą kilka minut do Jasnych Błoni, blisko komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł59,68 m² 12 064,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym - ul. Edwarda Heila, wola Duchacka, kraków Pierwsze cztery zdjęcia są wizualizacjami. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 59-metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł45,35 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

* odrestaurowane wnętrze | Pierwszy najemca * Idealna przestrzeń na domowe biuro * Cisza i kojący widok na korony drzew We can speak English. Parliamo italiano. Oferta Z wielką przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł44,60 m² 12 309,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta bezpośrednia - bez prowizji agenta mieszkanie - powierzchnia: 44,6 m - 6 piętro z 7 - 2 pokoje: sypialnia i salon z otwartą kuchnią - klimatyzacja - jednostronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 760 zł43,23 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 589 zł61,27 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 898 zł31,62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,80 m² 14 524 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania - gdańsk dolne miasto, ul. Szuwary Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m , położone w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,90 m² 7 442,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Do oglądnięcia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznycm w dniach 16 maja 2026 lub 30 maja 2026 wtedy wszelkie szczegóły Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Wolności, stalowa Wola.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł42 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze bloku w Stargardzie na Osiedlu Zachód o pow. użytkowej 42 m2. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł35,90 m² 16 153,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sopot | 2 pokoje z balkonem wśród zieleni | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Przylesie w Sopocie miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł100 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem i miejscem parkingowym w miejscowości Zielniewo koło Kołobrzegu. Powierzchnia użytkowa mieszkania bez skosów 76,01.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł66 m² 23 333,33 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż Wyjątkowy apartament przy ul. Targowej 49/51 Praga-Północ Na sprzedaż świeżo wyremontowany,4-pokojowy apartament o powierzchni 66 m , zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł76,93 m² 10 906,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 000 zł70,72 m² 12 895,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

893 000 zł85,88 m² 10 398,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

984 400 zł42,80 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 42,80m (+7m ) w nowym apartamentowcu, wybudowanym w 2025 roku. Budynek W kwietniu 2026 odebrany przez pinb Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł35,38 m² 12 973,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, zlokalizowane w samym centrum Rumi. Lokal jest obecnie w trakcie kapitalnego remontu, co oznacza, że.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł74 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne 3 pokoje, 74 m , 3x balkon,wysoki standard. gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 3/4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż mieszkanie 2 pokoje / 37m2/8 piętro z 11 / loggia / oś.Dąbrowa LOKALIZACJA:Mieszkanie w budynku wielorodzinnym 11 piętrowym na 8 piętrze. Budynek zlokalizowany nieopodal dh Pionier.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni użytkowej 45 m2 Mieszkanie znajduje się na cichym osiedlu przy ul. Radosnej w Zalasewie Wjazd na osiedle przez szlaban. Blok z windą! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,72 m² 9 209,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 59,2 m2 na parterze w 4-rodzinnym domu w Podjuchach. Ogródek za domem ok. 25 m2. Mieszkanie o bardzo niskich kosztach utrzymania czynsz 271,79 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio Z widną kuchnią garderoba częściowo umeblowane / inne do uzgodnienia wysoki sufit duże okna słoneczne Z ekspozycją na zachód ciche kamienica Z cegły obok sadyba best mall.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z charakterem | Bulwar Staromiejski Kazamaty | 2 balkony Szukasz wygodnego mieszkania w topowej lokalizacji? Ta funkcjonalna kawalerka na Bulwarze Staromiejskim to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,21 m² 6 967,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,23m2, z balkonem, położone na II piętrze w zadbanym IV piętrowym bloku na osiedlu Pojezierska. Lokal składa się z 2 rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł25 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Cena do negocjacji! Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Krynicznej 2 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64,20 m² 4 828,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super okazja. Jeszcze niższa cena! Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie położone w Stargardzie na Os. Zachód o powierzchni użytkowej 61,20 m2. ( pierwotnie były 3 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł42 m² 18 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe na os.Pomorskim w niskim bloku, mieszkanie przestronne bardzo jasne. W salonie wersalka, dodatkowe miejsce do spania w drugim pokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 000 zł84 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Nowa inwestycja na Złotnikach! Kameralna atmosfera: niska zabudowa zapewniająca komfort i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie! Do generalnego remontu, 2 pokoje, osobna kuchnia, hol i łazienka (ok. 43 m2). Przynależna piwnica oraz balkon. Mieszkanie w bloku, na trzecim piętrze przy ulicy Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56,78 m² 52,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cichy apartament w centrum Wrocławia | Silence House | klimatyzacja W samym sercu miasta rzadko można znaleźć miejsce, które łączy centralną lokalizację z prawdziwym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł142 m² 176,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament 142 m z panoramicznym widokiem, werandą 28 m przy Parku Mirowskim Do wynajęcia przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 142 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł63,88 m² 8 124,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | ogródek | 63,88 m | Fordon os. Tatrzańskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,88 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dwie kawalerki | Bulwar Staromiejski Kazamaty | centrum, widok, niezależność Szukasz miejsca w centrum, które daje rytm miasta i jednocześnie prywatność? A może chcecie mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57 m² 11 385,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament premium pod lase M | duży taras | wysoki standard | 8 minut do A1 | rybnik Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć po pracy, a jednocześnie zapewni szybki dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w Chojnicach przy ulicy Ceynowej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bez czynszowe, ekonomiczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w samym sercu Węgorzewa. Brak comiesięcznych, wysokich opłat do spółdzielni czy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł98,41 m² 11 980,49 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% , Gotowe mieszkania - można oglądać! Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Tramwaj: 200 m Autobus:.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł140 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie Z widokiem na zatokę sopot, ul. Czyżewskiego Są miejsca, które mają coś więcej niż tylko metraż mają klimat, światło i widok, który nie powszednieje! To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł86,82 m² 11 506,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 667 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje/ 60 m2 /podgórze /balkon/ul. Wielicka Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 pok. o pow. 60 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Wielickiej. Usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44 m² 13 522,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 44 m2 wraz z ogródkiem Na osiedlu Harmonia gumieńce Po wszystkie informacje zapraszam po nr telefonu