dowolna

Mieszkania

95 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 884 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

990 000 zł153 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowa okazja inwestycyjna lub idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej. Sprzedajemy nieruchomość na ul. Bezpiecznej w dzielnicy Psie-Pole/ Różanka stanowiąca połowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 250 zł34,35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i balkonem, mieszczące się w inwestycji Park Leśny Rembertów. Miejsca postojowe (zakup obowiązkowy): garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 893 zł59,91 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką, wc i balkonem, mieszczące się w inwestycji Park Leśny Rembertów. Miejsca postojowe (zakup obowiązkowy):.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 709 zł34,41 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł56,03 m² 12 225,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na prezentację pięknego mieszkania 3-pok. na nowoczesnym Osiedlu Szumilas w Kowalach k. Gdańska. Prezentacja odbędzie się w środę 13.05.2026r. Proszę o telefoniczne zapisanie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł45,79 m² 13 518,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej i komórką w Poznaniu przy ulicy Goethego - Strzeszyn. Wygodna lokalizacja i dobry dojazd w kierunku do Suchego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 490 zł43,90 m² 8 508 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit w rewelacyjnej cenie. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie z dwoma dużymi, niezależnymi pokojami, położone w jednej z najbardziej klimatycznych i zielonych części Krakowa os. Teatralne (nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Browarna

Górne Przedmieście Bielsko-Biała

652 914 zł61,02 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Browarna

Górne Przedmieście Bielsko-Biała

426 254 zł31,81 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Górne Przedmieście Bielsko-Biała

514 710 zł45,15 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł32,14 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni znajdująca się na V piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł38 m² 8 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m przy ul. Tuwima. To bardzo spokojna okolica z dużym parkingiem przed klatką i za blokiem. Z mieszkania rozciąga się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,45 m² 8 652,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świetny, funkcjonalny układ | 3 pokoje | W pełni wyposażone | Na Skarpie Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,45 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne i słoneczne mieszkanie położone w ścisłym centrum Białegostoku, przy ul. Mickiewicza 42. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł70 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o pow. ok. 70 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą , blisko Dworzeca Wschodniego. Starannie zaprojektowane wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 480 zł57,20 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Pstrągowej 8. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, oddzielnego wc i przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 232 zł64,56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, dwiema łazienkami oraz ogródkiem, zlokalizowane w inwestycji Złotno Residence, przy ulicy Zwiadowczej w Łodzi. Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 232 zł64,56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 130 zł70,54 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz przestronnym tarasem, zlokalizowane w inwestycji Złotno Residence, przy ulicy Zwiadowczej w Łodzi. Do lokalu przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 687 zł58,01 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 225 zł55,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku trzypokojowe mieszkanie o metrażu 55,75m2 z dwiema loggiami mieszczące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł90 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament typu penthouse, położony na ostatnim piętrze eleganckiego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Miasteczka Wilanów. To przestrzeń zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł71,30 m² 10 785,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż nietuzinkowe 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym, narożnym ogrodem o powierzchni 400 m , zlokalizowane przy ul. Warneńczyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł20 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

english bellow Podana cena dotyczy najmu na 9-12 miesięcy. Po tym okresie możesz przedłużyć wynajem na kolejny okres. Istnieje możliwość krótszego wynajmu , aby poznać cenę napisz do mnie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł63,77 m² 8 467,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,77 m , położone w zabudowie szeregowej w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł92,25 m² 14 525,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 92,25 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na Ołbinie, przy ul. Walecznych (wrocław Śródmieście). Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł73,87 m² 7 540,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokojowe mieszkanie 73,87 m | Stargard | ul. Armii Krajowej | balkon | piwnica Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,87.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 000 zł61 m² 8 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu komfortowego, bardzo zadbanego, mieszkania o powierzchni 60,69 m2. Usytuowane jest ono na 1 piętrze w bloku z 1990 roku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł32,09 m² 13 930 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na IV piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje | 36 m | pod klucz | Winda | Azory ul. Jaremy

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 597 zł66,40 m² 8 096 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal o powierzchni 66,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 336 022 zł57,34 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

| sprzedaż off market Zapraszamy inwestorów poszukujących unikatowej oferty apartamentu/biura w nadbudowie kamienicy przy jednej z najlepszych ulic w samym sercu Warszawy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł143,30 m² 14 863,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

4 pokojowy apartamnent o wyjątkowo dobrej energii. Widny, idealnie cichy, przestronny , z ogrodem, dwoma miejscami w garażu i 2 komórkami lokatorskimi Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 921 zł32,83 m² 12 608 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 32,83 m2 wraz z 11,92 m2 balkonem znajdujące się na VIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł83 m² 8 987,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m , położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania | 3 Pokoje | ul. Gumniska, tarnów Mieszkanie 2 lata temu przeszło generalny remont. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 026 zł25,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 000 zł33,02 m² 13 689 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74 m² 15 540,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bezpośrednio! Stary Mokotów - Różana Mieszkanie w 2-piętrowej kamienicy z lat 50-tych. Jeden z najlepszych adresów w Warszawie. Cisza w środku miasta, w otoczeniu starej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 239 zł45 m² 8 694 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie z ładnym ogródkiem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit w rewelacyjnej cenie. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł47 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Villa Nova to idealne miejsce dla osób poszukujących elegancji i stylu miejskiej willi, a zarazem ciszy, komfortu i kameralnego sąsiedztwa. Dogodna lokalizacja, funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł44 m² 8 840,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Klimatyczne 2 pokoje w sercu miasta | 44 m2 | 2 piętro | Śląska 21 kamienica Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących klimat śródmiejskiej zabudowy oraz wygodę życia w centrum. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48,40 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zamieszkaj w komfortowym dwupokojowym mieszkaniu o powierzchni 48,4 m2 już dziś. To wyjątkowa okazja w idealnej lokalizacji, która łączy spokój z miejską wygodą. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł44,30 m² 6 975,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 mkw położone na 8 piętrze dziesięciopiętrowego bloku położonego w Wapienicy Centrum przy ul.Wapienickiej 7. Lokal jest rozkładowy, do.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł53 m² 6 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Super lokalizacja! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m3, dwustronne z dużym potencjałem aranżacyjnym,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij