dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

199 000 zł59,50 m² 3 344,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego gustu? To idealna okazja! Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 195 zł72,10 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł56,66 m² 11 807,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Uroczej w Rzeszowie. Opis budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 245 zł69,54 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z 42 m tarasem z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe),.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26,50 m² 83,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, jeszcze nigdy niezamieszkałe mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok. 26,5 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł67 m² 12 238,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia: od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł53,70 m² 4 096,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 po remoncie Olza Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 53,70 m2 położone na dogodnym I piętrze w niskiej kamienicy w Olzie. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63,30 m² 9 320,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Krakowska, rzeszów, o powierzchni 63,3 m , położone na 7. piętrze w 11-piętrowym bloku z dwiema windami. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 zł70,50 m² 90,07 zł/m²

 

Piętro:24/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament na 24. piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70.5 mkw; składa się z przedpokoju z szafą w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament, który jest gotowy na ciebie! 84 M W centrum wrocławia Z projektu architekta bez prowizji I bez pcc! Masz dość wizji remontu, stresu i wydawania dodatkowych setek tysięcy.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł163 m² 17 171,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Luksusowa inwestycja w sercu Sopotu - 4 gotowe apartamenty przy ul. Sobieskiego 13 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży - cztery eleganckie apartamenty o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł47,30 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje nowy, nowocześnie urządzony apartament. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49,66 m² 6 826,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowa 46,30m2 a całkowitej 49,66m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Opis nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 610 zł58,37 m² 78,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,55 m² 6 691,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Sprzedamy mieszkanie położone w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej 24 - w sąsiedztwie targowiska miejskiego, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych i przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60,33 m² 17 404,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! Gotowe do wprowadzenia! Kępa Mieszczańska- jeden z najbardziej pożądanych adresów we Wrocławiu, łączący prestiż centrum z ciszą nadrzecznych bulwarów. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 471 zł68,33 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę mieszkań w zabudowie szeregowej. Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 68,33 m2 usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja westate z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie na wynajem w wysokim standardzie, zlokalizowany w nowoczesnej części Gdańska - Letnica. To przestrzeń stworzona dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł62,27 m² 240,89 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brand-new luxury apartment for rent - towarowa towers | 27th floor | rondo daszyńskiego main advantages Brand-new, never-occupied apartment - handover mid-2025 Currently being furnished - possibility to.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł135,95 m² 15 439,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę z potencjałem - idealne miejsce dla osób ceniących sobie przestrzeń i komfort. Mieszkanie na ostatnim piętrze kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

634 450 zł46,91 m² 13 524,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament z wyjątkowym widokiem na Karkonosze! Oferta sprzedaży apartamentu w Karpaczu Górnym, znajdująca się na inwestycji realizowanej przy ul. Karkonoskiej. Opis nieruchomości -apartament.