dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

245 000 zł43,74 m² 5 601,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Funkcjonalne mieszkanie 40 M Z potencjałem aranżacyjnym - lębork, parter, mpec twoje wymarzone "M" lub doskonała lokata kapitału! Prezentujemy na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

195 165 zł43,37 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie posiadamy 2 lokale mieszkalne w świeżo wyremontowanym domu znajdującym się w miejscowości Chruściel, która położona jest w odległości 15 km od Braniewa i 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł101 m² 22 277,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Unisławy (cicho i spokojnie). Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł83,26 m² 9 007,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywne, dwupoziomowe mieszkanie przy Parku Miejskim - komfort i styl w Świebodzicach Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 83 m , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,42 m² 7 188,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 69,42m2(mieszkanie B) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem mieszkanie w centrum Krakowa- tuż przy Rondzie Mogilskim.Nieruchomość położona jest na drugim piętrze, ma powierzchnię 62 m2 i składa się:2 pokoikuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wnętrza z duszą, ale w nowoczesnym wydaniu? To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie! Oferuję na wynajem wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Emaus, dzielnica Zwierzyniec - Wola Justowska.Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54 m² 11 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54,2 m , położone na zamkniętym, spokojnym osiedlu Villa Campina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

656 568 zł66,32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu ul. Targowa (jakubskie Przedmieście) Inwestycja: apartamenty Lubicka Stan: deweloperski opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł111,04 m² 4 134 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Zapraszam na prezentację dwóch mieszkań: gotowe do zamieszkania lub wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Tczewa oraz mieszkania obok do własnej aranżacji. 1. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51,25 m² 42,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej. Niezmienność czynszu gwarantowana przez 5 lat. Budynek, w którym zlokalizowane jest mieszkanie, położony jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł48,50 m² 13 917,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m , położone przy ul. Lechickiej w dzielnicy Włochy. Lokal ma praktyczny układ, oddzielną kuchnię, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł40,70 m² 22 850,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę - stylowy i nowoczesny lokal mieszkalny w sercu tętniącego życiem Młodego Miasta. Oferta jest idealnym gotowcem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 607 170 zł92,90 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kobieli 4 to luksusowa zielona enklawa zlokalizowana w malowniczym gdańskim Brzeźnie. W tym miejscu relaks i komfort stanową nieodłączną część dnia, a bliskość plaży.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60,22 m² 10 777,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2012

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność - dostępna tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością zaprasza na prezentację wyjątkowego apartamentu z pięknym widokiem na góry, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

salonu z aneksem kuchennym - 22,6 m, sypialni - 11,7 m., holu - 6 m., łazienki z wanną - 4 m. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Dużo światła oraz słońca dostarczają okna dachowe, tworzące.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja: dzielnica Podgórz w Toruniu. Podgórz ma sporo atutów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 586 zł34,31 m² 11 180,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł52 m² 16 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie dwupokojowe na Starych Grzegórzkach z balkonem! Kraków Stare Grzegórzki Prochowa 52 m2 Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie powierzchni 52 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł39,06 m² 2 739,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Kopalnianej 6a/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 094 464 zł55,84 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe Apartamenty na sprzedaż w Szczyrku przy ul.Zdrowia 5. 25 W pełni wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł75 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Fort Cze na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Fort Cze to unikatowa inwestycja położona na wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł73,45 m² 6 739,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę klimatycznego mieszkania mieszczącego się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Śremu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 604 zł38,84 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,84m2 na które składa się salon z wyjściem na mały ogródek (pas zieleni przypisany do mieszkania), przedpokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł42,10 m² 16 627,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000r nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,63 m² 9 363,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem w atrakcyjnej i zielonej okolicy (tuż w sąsiedztwie z lasem). Wygodne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Rzeszów, ul. Nefrytowa.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie dwupokojowe po remoncie w Centrum Gryfina. Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na III piętrze ocieplonego budynku, w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł56,63 m² 2 737,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Orzechowskiego 13/4 w Częstochowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł64,83 m² 64,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 3-pokojowe mieszkanie 64,83 m z balkonem Bulwar Staromiejski, wrocław Stare Miasto lokalizacja Nowoczesne mieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne i ustawne mieszkanie w nowym bliźniaku w Cieszynie. Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 72 m2. Możliwość utworzenia jednego dużego dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w Gliwicach na Trynku. Dwa niezależne pokoje, salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł105 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, nowe mieszkanie o powierzchni 105 m , położone na piętrze w budynku wolnostojącym w Tworkowie. Lokal został świeżo wykończony , wszystkie instalacje są.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55,48 m² 19 826,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty Julia Andrulewicz Nr Licencji pfrn 28332 tel.   Oferta dostępna wyłącznie w biurze sdp nieruchomości. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł52,50 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Polna Park! Komfortowy, 3 pokojowy lokal mieszkalny w budynku z windą dopasowany do Twoich potrzeb Biłgoraj, ul. Willowa (boczna ul. Polnej) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł29,18 m² 10 966,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 21 lokali użytkowych do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy,.