dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 186 500 zł113 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na czwartej i piątej kondygnacji w budynku z 1993 r. Pomysłowo zaprojektowane, dwustronne, drewniane podłogi, dwa wejścia, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 178 573 zł76,54 m² 15 398,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, dwóch łazienek i dwóch balkonów. Neo Nova.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 147 022 zł75,74 m² 15 144,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, dwoma łazienkami i dwoma balkonami. Neo Nova Ochota to osiedle, które harmonijnie łączy miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 383 zł34,77 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Neo Nova Ochota 3 to nowy rozdział w miejskim stylu życia miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 704 zł34,69 m² 13 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup Bezpośrednio od Dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w kameralnym zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł66 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 65,72 m , położone na 1 piętrze w małej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Składa się z trzech pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 943 zł21,65 m² 14 269,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oddanie do użytkowania latem 2026 roku kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! zamieszkaj lub wynajmij W sprzedaży lokale od 22 od 27m2 z możliwością połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł70,50 m² 8 070,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 70,39 m , położone w spokojnej zaledwie 1 km od granic Lublina. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 214 zł40,80 m² 28 167,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 140 zł35,60 m² 32 841,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 417 452 zł53,60 m² 26 445 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł57,80 m² 8 131,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem przy ul. Legionów Dąbrowskiego Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 427 zł59,43 m² 9 918 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji! Zakończenie budowy: IV kwartał 2026 r. Inwestycja powstanie na zielonych Wzgórzach Chorzowskich w pobliżu al. Wojciecha Korfantego. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy, 50 m2, położony na wyjątkowym Żoliborzu Artystycznym, kameralnym, strzeżonym osiedlu. W okolicy liczne restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, blisko do ch Arkadia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 819 zł56,24 m² 9 456,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Inwestycja położona jest na wschodnim zboczu wzgórza Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36,63 m² 4 504,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone na 3. piętrze w spokojnej okolicy na osiedlu Piastowskim w Nowej Rudzie. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł49,60 m² 21 572 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mokotów. Służew. Sprzedam bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o łącznej powierzchni 49,6 m2, usytuowane na IV kondygnacji (III piętro) budynku przy ul. Puławskiej 255.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł60,40 m² 5 082,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie, położone na szóstym piętrze w wieżowcu, po termomodernizacji. Składa się z salonu z balkonem, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Orlik Ruckemanna w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,82 m² 8 500,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej! Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie na sprzedaż w Kłodzku przy ul. Walasiewiczówny mieszkanie: powierzchnia mieszkania: 48,82m2 Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 572 zł37,06 m² 9 243,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2025 r. Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Wysokość 3,05 m daje poczucie przestrzeni, a duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł49,60 m² 9 657,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 49,6 m - ul. Sekulska 15 - Ogrodzone osiedle (2002 r.) Układ pomieszczeń: - 3 pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - oddzielna toaleta - balkon ok. 4,5 m - piwnica ok. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 854 zł68,95 m² 9 352,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko centrum Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47 m² 12 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 47 m w sercu Starego Prokocimia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze pod siebie lub jako pewna inwestycja pod wynajem! Lokalizacja: kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 884 zł37,18 m² 11 373,96 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 610 zł51,72 m² 8 712,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera! mieszkanie gotowe do odbioru! Lokalizacja: bliskość komunikacji: tylko 5 minut autem do rynku w Chorzowie, a przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł40 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpłatnie pośredniczę w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu i sprawdzenia zdolności kredytowej! Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tatary w Lublinie. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, co gwarantuje komfort mieszkania w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 671 zł62,91 m² 9 261,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona w samym sercu Szczecina przy ul. Zygmunta Starego. Jeśli szukasz miejsca z duszą, w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł40,58 m² 6 628,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Pile ul. Kossaka Cena: 269 000 zł - do rozsądnej negocjacji Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,58 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55,29 m² 4 973,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość nabycia mieszkania przez obywateli Ukrainy. Słoneczne mieszkanie, położone na dziesiątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym (izolacja od dachu), po termomodernizacji. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł31,60 m² 12 025,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Króla Bolesława Krzywoustego w Rzeszowie, jest to doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Zielona Góra - ul. Mrągowska / Osiedle Mazurskie 52,90 m Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości. Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości d&k Nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,80 m² 7 799,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokoje - Zielona Góra ul. Strumykowa Powierzchnia: 46,80 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości d&k Nieruchomości oferuje dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł88,59 m² 4 740,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stop! Jeśli szukasz mieszkania w centrum - właśnie je znalazłeś! To nie jest zwykła oferta. To miejsce, które daje komfort życia, świetną lokalizację i realną wartość inwestycyjną Ul.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł37,60 m² 16 622,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, umeblowane, gotowe do zamieszkania - 15 minut pieszo do parku Reagana, 20 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 32 m , położona na parterze przy ul. Młyńskiej w Redzie. Świetna lokalizacja kilka minut do skm, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z ogródkiem! Idealne mieszkanie dla singla: - oddzielna kuchnia - pełne wyposażenie w agd: lodówka, piekarnik, płyta ind. zmywarka - ustawny pokój z wyjściem do ogródka Wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 000 zł86 m² 7 279,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania z ogródkiem, tarasem i miejscem postojowym stan deweloperski lub pod klucz. Z przyjemnością informujemy, że realizowany jest II etap budowy mieszkań na kameralnym.