dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

670 000 zł49,71 m² 13 478,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu "panoramika". Na powierzchnię 49,71 m2 składają się: salon z dużym stołem jadalnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 885 zł69,67 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu, częściowo oddzielonej kuchni, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 406 340 zł78,13 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, garderoby, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 450 zł45,34 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł49,50 m² 12 505,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Psiego Pola, przy ul. Żmigrodzkiej. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł70 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wprowadzenie : Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Kwarcowej w jednej z najbardziej poszukiwanych części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż bezczynszowe, 3-pokojowe mieszkanie w Radwanicach, przy ul. 1-go Maja, w budynku z lat 50 xxw. Mieszkanie po remoncie ok. 10 lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł106,61 m² 8 910,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość inwestycyjna w centrum Łodzi, zlokalizowana przy ul. Legionów, 2 minuty pieszo od Manufaktura. Mieszkanie zostało profesjonalnie przebudowane na 6 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Nowy Bytom Ruda Śląska

378 240 zł39,40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w I.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Nowy Bytom Ruda Śląska

354 600 zł39,40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Nowy Bytom Ruda Śląska

307 320 zł39,40 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w I.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł69,70 m² 16 484,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze w kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Targowej 33b na warszawskiej Pradze. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł102,31 m² 12 999,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny, doskonale doświetlony apartament o powierzchni 102,31 m , położony na ostatnim piętrze budynku z 2025 roku w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł42,42 m² 9 311,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Propozycja inwestycyjna w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta - Łódź Górna-Chojny (okolice ul. Rzgowskiej). Gotowy *dwupak kawalerek* - po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł41,20 m² 5 315,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni łącznej 41.2m na co składa się mieszkanie 34 m oraz komórka 7.2m , zlokalizowane na parterze przy pl. Inwalidów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,08 m² 14 506,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferuję komfortowe, doskonale skomunikowane, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,08 m2, zlokalizowane na 3 piętrze z ekspozycją wschodnią w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 463 zł55,81 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 537 zł48,31 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 849 zł55,69 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46,70 m² 4 710,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli poszukujesz mieszkania z dobrym dojazdem do Zgierza, ozorkowa lub Łęczycy ? Nie musisz już szukać, mamy ofertę sprzedaży mieszkania w Leśmierzu. Mieszkanie na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37,50 m² 15 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta: 13.05.2026 Szukasz mieszkania z dobrą komunikacją, ale bez gęstej nowej zabudowy? To 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Bielanach łączy świetny dojazd do centrum z kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

377 900 zł41,89 m² 9 021,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam do zakupu 2 pokojowy Apartament znajdujący się w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Bednarskiej. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie ul. Rzgowskiej w łódzkiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 080 zł47,12 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj Nowe Bałuty - Twoja enklawa spokoju w sercu Łodzi Szukasz miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącą zielenią, a codzienne obowiązki stają się prostsze dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Usytuowane na 3. piętrze w bloku 4. piętrowym. Mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł52,53 m² 8 090,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecam Państwu lokal mieszkalny, położony w ścisłym Centrum miasta, usytuowany u zbiegu ulic Piłsudskiego i Włókienniczej. Mieszkanie znajduje się na poszukiwanym i idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63 m² 19 841,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną jasną kuchnią, przestronnym salonem, dwiema sypialniami, łazienką i wydzieloną pralnią. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł62,20 m² 10 755,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty możliwość zakupu mieszkania przez cudzoziemców ( również.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,53 m² 7 571,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Sosnowcu na ul.Gwiezdnej, o powierzchni 49,53 m2. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku, na bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,40 m² 7 195,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz dużego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w niskim 3-piętrowym bloku na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,94 m² 7 279,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Katowic przy ul. Dąbrowskiego. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój i sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł32,43 m² 14 184,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - nieruchomość świetnie skomunikowana z Trójmiastem, -.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 48 m Szczecin, ul. 9 maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m , położone w Szczecin przy ul. 9 maja. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,25 m² 12 108,60 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m , zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Małopolskiej, na 13 piętrze z 17. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bochnia nowoczesne , komfortowe mieszkanie o pow.55 m zlokalizowane na nowym, kameralnym i bezpiecznym osiedlu. Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,20 m² 5 727,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Obrońców Westerplatte w Nowym Stawie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

352 500 zł52 m² 6 778,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na I piętrze w kamieniczce przy ul. Górnej w Szklarskiej Porębie. Atuty tego mieszkania! - oszczędność czasu na remont - przekazanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania, które łączy klimat katowickich kamienic z nowoczesnym standardem i doskonałą lokalizacją? To mieszkanie przy ul. Modelarskiej jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł49,70 m² 9 054,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 49,7 m (po podłodze 56m), położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na cenionym Osiedlu Generałów w Olsztynie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł68,28 m² 30 316,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu apartament na sprzedaż zlokalizowany w prestiżowym budynku przy ulicy Wojciecha Górskiego "restaura Górskiego". Topowa lokalizacja w samym Centrum Warszawy - okolice Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73m2, idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń. Lokal położony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 999 zł107,60 m² 10 678,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w bliskiej odległości Starego Gaju w dzielnicy Węglin. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł46 m² 8 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niepodległości - 2,5km do II Alei. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 022 zł84,39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 921 zł25,93 m² 11 528 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2027 r. Lokalizacja Centrum na wyciągnięcie ręki, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 325 zł46,55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.