dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

85 000 zł22 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania! Małe, przytulne mieszkanie położone w Głuszycy przy ulicy Bohaterów Getta. Kameralny budynek, cisza i spokój. Pierwsze piętro, ogrzewanie elektryczne, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł69,08 m² 6 644,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament O powierzchni 69,08M2 + poddasze O wysokości 3,8m, pozwalające na powieszenie powierzchni O dodatkowe 58M2 pełnowartościowego mieszkania. Inwestycja "brzezna Residence", brzezna.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł65,50 m² 3 419,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego 3 położonego w Świętej Katarzynie przy ul. Kolejowej 1. Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie znajdujące w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Kalinowszczyzna. Okna mieszkania wychodzą na południe i zachód z widokiem na skwer W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 904 zł68,35 m² 10 240 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w sąsiedztwie terenów zielonych!.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł41,90 m² 4 749,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w miejscowości Dobra o łącznej powierzchni użytkowej 41,90 m2. Mieszkanie do wykończenia -idealna propozycja dla inwestora lub osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł54,60 m² 32 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament przy plaży 54,6 m2 Opis Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 54,6m2, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Neptun Park przy ul. Wypoczynkowej w Gdańsku Jelitkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 463 zł42,65 m² 13 023,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ozkładowe,bez prowizji I pcc przekazanie mieszkań- lato 2026 r. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna kawalerka w Centrum Bydgoszczy. Zostań pierwszym mieszkańcem nowocześnie urządzonego apartamentu przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 46 m , położone w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane w dzielnicy Czyżyny. To propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł80,60 m² 5 148,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku? Płoty to może być Zacisze, którego szukasz. To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie! - zadzwoń już dziś I umów się.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł43 m² 4 395,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m w kamienicy na parterze. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie i jest gotowa do zamieszkania. W skład wyposażenia wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej 66 w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku i posiada dwie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesna kawalerka z balkonem i garażem Wrocław, jagodno, ul. Komedy Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 30,35 m , położona na 2. piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł67 m² 11 343,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Polecam na sprzedaż mieszkanie przy Placu wielkopolskim z widokiem na zielony skwer Romana Wilhelmiego, nieopodal Ratusza. W okolicy liczne sklepy handlowo-usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 824 999 zł73 m² 24 999,99 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 73 m nowoczesnego apartamentowca z 2 windami, klimatyzacją i miejscem w hali garażowej. Duże okna zapewniają naturalne światło,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł48,36 m² 4 321,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m2 zlokalizowane w Bytomiu Szombierki przy ul. Harcerskiej 7. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej i zielonej części Gdyni - Karwiny. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł49 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażony, przestronny apartament o powierzchni 49 m , położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł53 m² 16 396,23 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie 53 m z dwoma balkonami i panoramicznym widokiem - centrum Wrocławia, ul. Prądzyńskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu narożne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł80 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atuty nieruchomości: mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł34 m² 42 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: prestiżowa inwestycja Granaria na Wyspie Spichrzów; bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową; lokalizacja w samym sercu Gdańska; apartament sprzedawany z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,20 m² 6 483,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | ul. Lotnicza 2, biała Podlaska 319 000 zł | 6 483,74 zł/m Trzy pokoje, dobra lokalizacja i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut pieszo - to mieszkanie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł80,90 m² 4 066,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80,9 m , zlokalizowane przy ul. Marii Konopnickiej 12 w Mońkach. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł57 m² 7 280,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 57,00 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 zł40 m² 41,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie położone w dzielnicy Pogoń na ul. Szpaków. Lokalizacja bardzo dogodna ze względu na bliskość komunikacji miejskiej oraz trasy na Katowice, ale w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

461 265 zł43,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twój apartament w sercu Szklarskiej Poręby nie pobieramy prowizji od kupującego = O inwestycji: kompleks trzech nowoczesnych budynków: - budynek A - ukończony - Budynek B - planowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka z widokiem | 31 m | 7/8 piętro | ul. 26 Kwietnia Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł26,10 m² 12 452,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy stylowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 25 m + piwnica 1,1 m w całkowicie odrestaurowanej kamienicy. Lokal po generalnym remoncie, dopracowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 40 m , zlokalizowanego w dzielnicy Nowy Kleparz w Krakowie. Lokalizacja Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ostatnia kawalerka w inwestycji! tuż przy trójmiejskim parku krajobrazowym kawalerka gotowa do odbioru idealna na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł75,47 m² 8 678,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanego bloku na osiedlu Zabobrze III.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł26,09 m² 19 892,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowa inwestycja w sercu miasta! Klimatyczne studio wykończone pod klucz. Lokalizacja: inwestycja noho, katowice, ul. Nadgórników 16. W zasięgu ręki wszelka infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 800 zł60,54 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Doskonała komunikacja | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,15 m² 67,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowowybudowanym bloku przy ulicy Zakładowej 2g w Porębie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, jednej sypialnii, łazienki z wc, małego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 520 zł38,80 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł28,78 m² 22 758,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 28,78 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł43,17 m² 8 339 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Polecam do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 43,17 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Łąkowej w Polanicy Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54,17 m² 6 461,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie w Gryficach Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 54,17 m , położonego na parterze kamienicy w Gryficach. W skład.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij