dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja - promocyjna - miejsce postojowe W cenie! gotowe! | ogródek! bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 120 zł58,42 m² 8 115,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! i podatku pcc! Budowa rozpoczęta! Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 586 zł88,73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja - boczna ul. Olbrachta. Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie z poddaszem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 905 zł39,65 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Osiedle zaprojektowane zostało w dzielnicy Żelechowa. Docelowo składać się będzie z pięciu sześciokondygnacyjnych budynków z jedną kondygnacją podziemną. Znajdą się w nich.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł131,19 m² 5 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prezentowany Mini Segment (lok38) dwupoziomowy posiada 4 pokoje na I kondygnacji i II kondygnację na której mogą powstać 2 pokoje i łazienka. Powierzchnia domu to 131,19mkw (użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł43 m² 17 372,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

- bez prowizji - - polecamy! - doskonała - spokojna - lokalizacja! - ścisłe centrum miasta, jednak bardzo zaciszne miejsce, niedaleko morza, skweru Kościuszki, wszystkich udogodnień śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł81 m² 6 358,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 81 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku w samym sercu Radomia. Lokal dwustronny, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47,20 m² 74,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Riverview, gdańsk Śródmieście, ul. Angielska Grobla 32/24 atuty Prestiżowa inwestycja w samym sercu Gdańska - Riverview Bliskość Motławy i Starego Miasta (5.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł55,40 m² 18 411,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

U w A G A! Idealne dla osób szukających komfortu - mieszkanie w zielonym rejonie Sadyby, położone tuż przy malowniczej Bernardyńskiej Wodzie. Bezpośrednie sąsiedztwo natury.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł58,80 m² 14 099 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

ul. Klimasa, osiedle di Trevi Nowoczesne, przestronne, bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,80 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2017 roku z windą z poziomu zero.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł64 m² 8 953,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na 1. piętrze w inwestycji Szklane Tarasy przy ul. Konstancji w Pile. Budynek z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł36,72 m² 953,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 36,72 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 2 wraz z udziałem wynoszącym 110/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

477 386 zł49,47 m² 9 650,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z dużym balkonem | blisko Politechniki i Areny | świetna inwestycja na przyszłość W bezpośrednim sąsiedztwie budowany będzie szpital wielospecjalistyczny. 49,47 m | 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie o pow. 44m2 w Gdyni na Leszczynkach. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku 4-piętrowym. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

3 230 zł43,09 m² 74,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Krakowie w dobrze skomunikowanej części miasta z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy do wynajęcia wyjątkowy, całkowicie nowy apartament położony w prestiżowej inwestycji przy ul. Tadeusza Kościuszki 22, w samym sercu Krakowa. To elegancka przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 017 zł54,64 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,64 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 37,5 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez czynszowe! 2 pokoje - Parter - Wysoki Standard - Pelplin Przedmiotem prezentowanej oferty jest 2 pokojowe bez czynszowe mieszkanie o pow. użytkowej 35 m2, znajdujący się na Parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł34,85 m² 11 190,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość z dwoma lokalami i miejscami postojowymi w Karpaczu - świetna lokalizacja blisko wyciągu Karpatka Serafin Nieruchomości i prezentuje atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł58,30 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł23,64 m² 16 497,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Stefana Łyszkiewicza Pechowca budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,55 m² 41,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest słoneczne, co zapewnia komfort i przyjemną atmosferę przez cały dzień. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,20 m² 9 003,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Stolarskiej w dzielnicy Gdyni Obłuże. Lokal posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Waszyngtona, os. Piaski - pow. 60m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne wc; - x piętro , winda, balkon, piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł136,19 m² 7 195,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Ząbkach, ul. Piłsudskiego 116a. Miło nam poinformować, że rozpoczynamy sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego 116a, vis-à-vis.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowiańskiej w zadbanym budynku z 2007 roku z windą i monitoringiem. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na ostatnim 6.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,80 m² 4 713 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie W wyszynach, osiedle Zielone dodatkowo garaż oraz działka ogrodowa. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w bloku na 2 piętrze. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł31,10 m² 10 289,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,1m , położone na parterze przy ul. Lawendowej osiedle Zielone Wzgórza w Białymstoku. Mieszkanie jest praktycznie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,76 m² 15 144,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze nowoczesnego budynku na gdańskim Jasieniu. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 344 zł63,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym salonem i balkonem od południowej strony, położone w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Woli Duchackiej. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46,29 m² 7 323,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Odkryj potencjał tej wyjątkowej nieruchomości w samym sercu kołobrzegu!na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,24 m, położone na 9. piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł71 m² 4 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

| polecam do sprzedania mieszkanie o pow. 70,6m2 usytuowane w oficynie piętrze kamienicy z okresu międzywojennego. Mieszkanie o dużym potencjale składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne, słoneczne mieszkanie, znajdujące się w szeregowcu po kapitalnym remoncie na terenie zamkniętym. Niewątpliwym atutem jest cisza i widok na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59 m² 12 355,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe komfortowe mieszkanie na Osiedlu Muszkieterów w Lidzbarku Warmińskim. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku 5 rodzinnym przy ul. Orneckiej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł62 m² 12 580,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczne mieszkanie w wysokim standardzie - Kowale, ul. Apollina Nowoczesne, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanej z Gdańskiem -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł42 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na Glinkach. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej opcji.

Szczegóły ogłoszenia

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł62,06 m² 15 871,74 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj gotowe Jasne 3 pokoje z tarasem 60m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25 m² 21 960 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 25 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł56,81 m² 8 167,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Strażackiej 23 w Bolszewie - miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z urokami.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł155 m² 2 896,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 155 m , położone na 2 piętrze kamienicy w miejscowości Boguszów-Gorce (gorce). Nieruchomość po generalnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij