dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

Rynek pierwotny

560 418 zł42,78 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 418 zł42,78 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 676 zł33,48 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł29 m² 14 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

opis: kawalerka Z częścią sypialną - ekspozycja południowa Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu W trybie okazjonalnym. Dwupokojowy apartament 44 m2 w nowoczesnym budynku z 2015r. w Centrum Pruszkowa - os. "Przy Pałacu". IV piętro, budynek z windą do poziomu -1.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,60 m² 7 444,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 54 m kw z aneksem kuchennym. na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie jest suche, słoneczne, rozkładowe północ- południe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 320 zł46,27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 964 zł57,69 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 792 zł53,32 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 320 zł46,27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 320 zł46,27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 291 zł27,21 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 422 zł67,74 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 880 zł46,43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 705 zł59,85 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Promocja! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A17 43,45 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 419 zł57,67 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł41 m² 17 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

ul. Racławicka/ ul. Wrocławska - Krowodrza Stara Sprzedamy atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 41m2 Piętro 4 w 8 piętrowym zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł38,90 m² 10 796,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie bez pośredników dwupokojowe z osobną łazienką i wc na parterze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz wspólna suszarnia. Blisko jest przystanek autobusowy, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

861 000 zł74,87 m² 11 499,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,87m | Miasto Ogród Parzniew II Nowoczesne, zielone osiedle pod Warszawą. Zamknięty teren z ochroną. Cisza i spokój. Układ: - salon 21,68m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł68,20 m² 9 237,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Przestronne mieszkanie przy ul. Hetmańskiej blisko centrum i Politechniki Rzeszowskiej! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,2 m2 położone na III piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie trzypokojowe, świetnie zlokalizowane, położone w bloku po modernizacji, na czwartym piętrze. Ulica Paderewskiego, osiedle Słowackiego. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł110 m² 10 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Słoneczne 6-pokojowe W atrakcyjnej lokalizacji lokalizacja, budynek Prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,20 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37.20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku położonym na Zabobrzu I przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł94,20 m² 2 600,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 94.20 m2 zajmuje górne piętro kamienicy w centrum miasta. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z antresolą - ul.Hetmańska, Kraków, Podgórze Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka z antresolą, położona w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł29 m² 13 413,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż umeblowana kawalerkana parterze z ogródkiem w nowym budownictwie (2022 r.) o powierzchni 28.5 m2 w Gdańsku, dzielnica Ujescisko-Łostowice, ul. Niepolomnicka 70. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł67,49 m² 11 112,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe. Na powierzchni mieszkania 67,49 m2 znajdują się 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, korytarz, łazienka z oknem i wanną a także garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie częstochowa północ bardzo dobra lokalizacja Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76 m² 17 092,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Górnym Mokotowie o powierzchni 76 m2,składa się z dwóch dużych pokoi,kuchni ze służbówką/spiżarnią,łazienki i oddzielnego wc.Wysokość pomieszczeń 3.05 m.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

285 442 zł34,81 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż ciche i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w mościcach o pow. 34,81 m2 przy ul. Kasztanowej. Mieszkanie składa się z: oddzielnej sypialni z oknem (wschód) niezależnego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł140,14 m² 6 778,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone w budynku w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom, w którym znajduje się mieszkanie, w 2013 roku przeszedł remont oraz.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł38,59 m² 15 807,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży cichy ,1-2 pokojowy apartament położony na parterze w kameralnym budynku przy ul.Hetmańskiej.Apartament ma powierzchnię 38,59m2 na którą składa się:salon 17,30m2 , aneks sypialniany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,18 m² 13 792,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, umeblowane 2 pokoje | Deweloper Szymichowski | Osiedle Olszewskiego-Centrum | Prywatny Fitness Cena do negocjacji opis nieruchomości: na sprzedaż oferuje wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł22,50 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lokal mieszkalny 22,50 m narkowy 105 000 zł Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 22,50 m , położony na pierwszym piętrze budynku dwukondygnacyjnego (parter + pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł25,05 m² 11 776,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kawalerka 25m2 jest w nowo wybudowanym budynku z 2023 roku, mająca dużo zalet: na parterze, z tarasem (ogródkiem) ok.60m2, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, miejsce postojowe, bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie na ulicy Klimeckiego w Mościcach o powierzchni 54 m2.Mieszkanie położone jest na parterze w dwupiętrowym bloku oddanym do użytku w 2020 roku.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

524 400 zł47 m² 11 157,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w bloku z cegły przy ulicy Mickiewicza 33a w Białymstoku. Mieszkanie.