dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

375 000 zł32,30 m² 11 609,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta dostępna tylko U nas! mieszkanie: 2-pokojowe ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 32,3 m2. Znajduje się na drugim piętrze, co czyni je bardziej wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Sławno,zachodniopomorskie

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 105 m w świetnej lokalizacji - Sławno, al. Wojska Polskiego. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 105.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,30 m² 5 885,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,3 m , położone przy ul. Sienkiewicza 17 w Żyrardowie. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 600 zł76,08 m² 8 157,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,18 m² 11 842,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,18 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z windą w bydgoskim Fordonie. To.

Szczegóły ogłoszenia

442 900 zł56,52 m² 7 836,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, podwójne mieszkanie w Oławie. Na 56 m2 zaprojektowano i wykonano dwa niezależne mieszkania. To inwestycja doskonała dla rodzin z dziećmi, gdzie każdy znajdzie miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł43,50 m² 21 816,09 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 43,5 m w Gdańskiej dzielnicy Letnica - blisko morza! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , znajdujące się na 10. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł28,94 m² 18 970,28 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Nowoczesna kawalerka w Albatross Towers - prestiżowa lokalizacja Gdańska. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka położona w prestiżowej inwestycji Albatross Towers przy Al. Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,90 m² 6 355,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Żarach przy ulicy Karola Szymanowskiego w bloku na 4 piętrze. Mieszkanie 2 pokojowe, po remoncie, gotowe do zamieszkania, umeblowanie i wyposażenie 5-letnie. Okno.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł23,50 m² 17 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 23,50 m , położone na parterze budynku, w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Nieruchomość będzie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Leopolda Staffa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł24 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24 m w świetnej lokalizacji Dzierżoniów, ul. Rzeźnicza 2b, zaledwie kilka minut od Rynku. Mieszkanie do remontu, co daje pełną swobodę aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł91,88 m² 4 875,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji w Trzciance? To idealna oferta dla Ciebie i Twojej Rodziny! Trzcianka ul. Chełmońskiego. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 440 zł63,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne, jasne mieszkanie z dużą strefą dzienną i komfortowym balkonem w zielonej części Bielska-Białej. Idealne dla rodziny lub pary, która chce więcej przestrzeni. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Perła inwestycyjna W częstochowie! 48 M po remoncie Z widokiem na jasną górę - gotowiec Z pewnym najemcą! Na sprzedaż wyjątkowy, 48-metrowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament w wysokim standardzie - ul. Ciesielska - Łężyca, zielona Góra Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł58 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz nowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, ta oferta w Lubartowie przy ul. Krańcowej 61j/1 łączy funkcjonalny układ 3 pokoi, wygodny parter oraz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Bulwary Praskie | Balkon | Dobre połączenie komunikacyjne Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ulicy Jagiellońska 83.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł42,30 m² 6 359,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłącznośc!tylko w Vista nieruchomości! Na sprzedaż polecamy mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Biały Kamień, ul. Wolności. Miejsce u podnóży góry Chełmiec, piękne.

Szczegóły ogłoszenia

688 031 zł68,81 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży apartamentu w Pogorzelicy Marzysz o własnym kawałku raju nad polskim morzem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,40 m² 12 637,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu przestronny apartament o powierzchni 47,40 m2, usytuowany na 5 piętrze nowoczesnego i prestiżowego apartamentowca przy ulicy Nowy Świat 3. To wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł30,10 m² 14 883,72 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki o powierzchni 30,1 m , położonej na warszawskiej Pradze-Północ - w dobrze skomunikowanej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m w Śródmieściu, położone na 3 piętrze. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do zamieszkania lub wynajmu od.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,75 m² 7 642,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł46,10 m² 8 785,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 46,1 m położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z 2009 roku przy ul. Czystej 23 w Wasilkowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,27 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż gaj Największe atuty: potencjał: możliwość łatwego wydzielenia 4. niezależnego pokoju. Ekspozycja: dwustronny układ; salon z loggią od strony południowej (piękne.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł95,33 m² 7 647,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu? Marzysz o miejscu z duszą kamienicy, które możesz odnowić i urządzić po swojemu? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 100 zł43,04 m² 23 236,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. al. Solidarności budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 43,04m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł52,50 m² 16 742,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krowodrza ul. Lea / ul. Królewska / ul. Urzędnicza - 2 pokoje. 52,5 m2 + duży balkon + duża piwnica tramwaj Urzędnicza - 3minuty we speak english blisko uczelni! idealne pod inwestycję! forma Estates.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35,28 m² 16 978,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,28m2 położone przy ul. Kasprowicza 88. Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem, położona w otoczeniu zieleni, blisko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,95 m² 10 722,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, przestronne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prężnie rozwijającej się i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Jasień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

535 958 zł42 m² 12 761 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwy zakup 2 mieszkań obok siebie i powiększenia ich do ok 80 m2. Można ten zakup potraktować inwestycyjnie (obecnie obydwa mieszkania wynajmowane ). Na sprzedaż 2 sąsiadujące, bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł37 m² 11 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie położone w Opolu Groszowicach. Składa się z salonu z aneksem w wyjściem na balkon, sypialni, łazienki i przedpokoju. Szczegóły oferty: seldom.

Szczegóły ogłoszenia

270 100 zł35 m² 7 717,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 620 zł34,21 m² 11 096,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Super oferta, apartamenty Premium w Busku-Zdroju! Apartamenty uzdrowiskowe Hygge to oaza ciepła, spokoju i bezpieczeństwa o niepowtarzalnym, nowoczesnym stylu, co czyni obiekt unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł60,23 m² 6 475,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! Możliwość przeniesienia aneksu kuchennego do salonu! Opiekun oferty: patrycja Górska.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,79 m² 15 767 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 62,79 m2, 3 pokoje Z balkonem W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, w samym centrum Kołobrzegu, w nowopowstałym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56,20 m² 5 693,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jaworzno, osiedle Gigant, ulica Granitowa 8 - czy to Twój nowy adres? To pytanie, na które warto poszukać odpowiedzi osobiście. Osiedle Gigant od lat ma swoją renomę, a ta lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł24,40 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowej kawalerki o powierzchni 24,4 mkw. w Inowrocławiu położonej na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie jednostronne, wyposażone w okna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Zabrzu, w dzielnicy Mikulczyce, przy ul. Tarnopolskiej 70a. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53,30 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na ul. Młodej Polski na Czechowie w Lublinie Oferujemy jasne, ciche i dwustronne mieszkanie (południowo-północne) inwestycyjne o powierzchni użytkowej.