dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

739 000 zł57,67 m² 12 814,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czy szukasz nowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i stresu? Zależy Ci na nowoczesnym budownictwie, balkonie i dobrym doświetleniu wnętrz? A może.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł50,50 m² 13 445,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego trzypokojowego apartamentu wykończonego pod klucz o powierzchni 50,5m2 w dzielnicy Gosławice. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność przedstawić komfortowe dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 54m. Nieruchomość zlokalizowana jest na os. Oficerskim tuż przy Rondzie Mogilskiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż - mieszkanie na parterze z ogródkiem, o powierzchni 54,36m2 na które składa się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój i łazienka. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie po remoncie na 1 piętrze, dobrze doświetlone. Budynek w pięknym otoczeniu zieleni. Lokalizacja Apartament znajduje się w pięknej zielonej części Żoliborza, przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Oporowie jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia. Nasza rekomendacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł30 m² 17 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie będzie wynajmowane długoterminowo od września więc jest to pewna inwestycja dzięki, której mogą Państwo zacząć zarabiać od zaraz! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną kawalerkę,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie - 4 pokoje, blisko lasu Na wynajem wyjątkowe mieszkanie dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i charakteru. Idealne dla rodziny lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł70,49 m² 10 214,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie znajduje się w nowym budynku wielorodzinnym w Dopiewcu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gdzie można udać się na spacery, przejażdżkę rowerem czy poranny jogging.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł73 m² 6 438,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania a może biura w centrum miasta. Szukasz mieszkania w centrum Częstochowy , a może poszukujesz dobrej lokalizacji na gabinety, kancelarie , biura. Nieruchomość przy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł46,70 m² 9 186,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie, znajdujące się w Śródmieściu, przy ul. Jana Kochanowskiego w Katowicach. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł72,57 m² 12 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania gotowe do zamieszkania, zaprojektowane z klasą przez projektantkę? Chciałbyś mieszkać kilka minut spacerem do Starego Rynku? Marzysz o dużym mieszkaniu bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł55,60 m² 10 971,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone w sercu osiedla Borek jednej z najbardziej zielonych i cenionych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Nowa / pl. Nowy Lokal usytuowany jest na 2-pietrze kameralnej kamienicy z 1801 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł154,60 m² 4 715,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Marki | ul. Długa | 4 pokoje | Mieszkanie z ogrodem | Mieszkanie deweloperskie | Mieszkanie bezczynszowe | Nowe budownictwo | Mieszkanie z 2 miejscami parkingowymi | Mieszkanie dwupoziomowe na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł150 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jedyne takie mieszkanie nad samą motławą! apartament W samym sercu starego miasta! taras Z widokiem na motławę I panoramę miasta! tylko U nas! lokalizacja: apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

526 574 zł65,83 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 66,37 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,83 m² 15 031,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Gdyni, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2016 roku na osiedlu Patio Róży. Mieszkanie położone od strony.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,50 m² 9 115,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,5 m z dużym balkonem al. Racławickie - Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 784 zł118 m² 8 888 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny lokal dwupoziomowy 118 m przy Bulwarach w Straconce | Przedsprzedaż | Możliwość podziału na 2 mieszkania Kupujący nie płaci podatku pcc ani prowizji dla biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł61 m² 115 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni wyposażony i umeblowany apartament zlokalizowany w ekskluzywnym budynku "atelier Residence" z concierge i ochroną 24/dobę przy ulicy Bagno 2. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

406 000 zł43,70 m² 9 290,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na wysokim parterze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł35 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: cena: 305 000 zł - do niewielkiej negocjacji mieszkanie o powierzchni 35 m parter w bloku 4-piętrowym balkon typu papieskiego osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49,30 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z 2001r, po remoncie, 2 pokojowe w dzielnicy lsm na ul.T.Zana. Blisko umcs, kul i Uniwersytet Przyrodniczy! Parking przy bloku. Skład mieszkania: -pokój z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł133 m² 36 466,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z widokiem na Wisłę, wawel i Forum - Ludwinowska 11, kraków Na sprzedaż jedyny w swoim rodzaju, dwupoziomowy apartament położony w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,75 m² 14 308,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Stylowe 3 pokoje na łazarzu | ul. Lodowa | nowoczesny design Szukasz miejsca, które łączy niepowtarzalny klimat poznańskiego Łazarza z nowoczesną funkcjonalnością? A może szukasz pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32,30 m² 11 609,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta dostępna tylko U nas! mieszkanie: 2-pokojowe ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 32,3 m2. Znajduje się na drugim piętrze, co czyni je bardziej wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Sławno,zachodniopomorskie

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 105 m w świetnej lokalizacji - Sławno, al. Wojska Polskiego. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 105.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,30 m² 5 885,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,3 m , położone przy ul. Sienkiewicza 17 w Żyrardowie. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 600 zł76,08 m² 8 157,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,18 m² 11 842,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,18 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z windą w bydgoskim Fordonie. To.

Szczegóły ogłoszenia

442 900 zł56,52 m² 7 836,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, podwójne mieszkanie w Oławie. Na 56 m2 zaprojektowano i wykonano dwa niezależne mieszkania. To inwestycja doskonała dla rodzin z dziećmi, gdzie każdy znajdzie miejsce dla.