dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

2 200 zł49,56 m² 44,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,56 m2, zlokalizowane na parterze w 4- piętrowym budynku przy ul. Wojska Polskiego w centrum Kielc. W skład pomieszczeń mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł37 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie Stary Bartków, gmina Korczew Cena: 175 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze w jednopiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48,85 m² 65,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pilotów w Krakowie. Lokal składa się z: dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

97 900 zł62,30 m² 1 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 6 położonego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 388 zł44,01 m² 26 411,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 307 751 zł125,77 m² 26 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 125,77 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 147 zł64,87 m² 12 180,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa cena obniżka z 831 733 pln na 790 147 pln Wariant otwartej lub zamkniętej kuchni | Osobne wc 3km od Starego Rynku 2,5km od Dworca Głównego 5km od Portu Lotniczego Szególnymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 033 zł47,88 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Ta oferta to nie tylko mieszkanie to styl życia, życia u podnóża gór o zapachu lasu i dźwięku płynącej rzeki. Kameralne osiedle tuż przy lesie, ogrodzone, zadbane z dziedzińcem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 000 zł41,70 m² 18 657,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z dużym ogródkiem. Chcesz zamieszkać w przestrzeni, która łączy w sobie komfort oraz wygodę? Ta inwestycja może być Twoim wymarzonym domem!.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,62 m² 5 564,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 47,62 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 2/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: bojler elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie położone w centrum Tarnowa przy ul. Lwowskiej. Składa się z salonu, kuchni, oddzielnej sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł70,29 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,29 m2 zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ulicy Juliusza Lea w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł64,50 m² 18 449,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować oferty sprzedaży komfortowego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na krakowskim Płaszowie. Opis: prezentujemy nieruchomość o powierzchni użytkowej 64,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie (59 m ) położone w Gdyni przy ul. Chylońskiej mieszczące się na 2 piętrze budynku. Budynek Zadbany budynek mieszkalny. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

388 080 zł52,80 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Z przyjemnością informujemy, że ruszył proces rezerwacji mieszkań IV etapu na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku. Marzysz o własnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł66,70 m² 9 580,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Marzysz o terenach nadwarciańskich? Uwielbiasz piękne widoki i spokój? bingo! Na pierwszych zdjęciach przedstawiona jest wizualizacja nieruchomości inaczej inspiracja na to jak można fajnie.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł44,30 m² 17 720,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł85,51 m² 5 554,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Szczecinie. Śródmieście ul. Wojska Polskiego, nieopodal deptaku Bogusława. Bardzo atrakcyjna lokalizacja pod inwestycje! Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł73 m² 42,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne i słoneczne 3 pokoje 73 m na Sadybie przy Nałęczowskiej 60. Zapraszamy na warszawską Sadybę do miejsca, które łączy klasyczny styl z doskonałą lokalizacją. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73,43 m² 7 081,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Szczecin Centrum, ul. bł. Królowej Jadwigi Bezpieczeństwo: wejście do klatki zabezpieczone domofonem, charakterystyka Powierzchnia mieszkania: 73,43 m Pomieszczenia dodatkowe: piwnica ok.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44,70 m² 7 941,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie, w budynku przy ul. Chrobrego 8 w Kutnie - osiedle Batorego. Powierzchnia mieszkania 44,7 mkw. II piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka z dużym tarasem 25m2 oraz klimatyzacją blisko centrum lokalizacja: mieszkanie znajduje się w idealnej lokalizacji Krzyki - Gaj, niewielkiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny apartament z dużym ogrodem - Apartamenty Ludwinów Do wynajęcia elegancki 2-pokojowy apartament z 1 sypialnią, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Apartamenty Ludwinów -.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51,80 m² 5 501,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-u pokojowe zlokalizowane w budynku 3-y kondygnacyjnym , dwu klatkowym na iip. przy ul.Kościuszki w Lubinie. Lokal o powierzchni 51.80m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł80 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne Mieszkanie z Tarasem z widokiem na Rudawę, ul. Korzeniowskiego [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,30 m² 6 032,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Aleja Zwycięstwa 27 w Olecku. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł63,30 m² 12 164,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ciche mieszkanie 3-pokojowe, jasne, cieple w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejski na Gądowie Małym. W okolicy sklepy ,przystanki ,szkoły itd. Przy remoncie wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł100 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wlvcm8484 najem okazjonalny lub na firmę Przedstawiamy Państwu ofertę najmu przestronnego mieszkania w centrum Katowic przy ul. Raciborskiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Miłoszyckiej, w spokojnej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²