dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

445 000 zł104,20 m² 4 270,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie duże sypialnie, garderoba, łazienka oraz przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,35 m² 14 980,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu jasne i bardzo przestronne mieszkanie w niskim bloku, położonym w dzielnicy Mistrzejowice na os. Oświecenia. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł62,33 m² 6 898,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokoje mieszkanie z balkonem | 62,33 m | Lębork, ul. Kusocińskiego. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

455 000 zł50,73 m² 8 969,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,73 m , położone na Kadzielni jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje + osobna kuchnia, 50 m Jaworzno, ul. Kolejarzy Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 870 zł58 m² 8 428,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 58,90 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w nowym bloku Tarnowie przy ul. Wieniawskiego. Lokal mieszkalny składa się z części dziennej, którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł58,80 m² 22 959,18 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Metro Gdański | Widok na Warszawę | 58,8 m | Balkon | Garaż 8. piętro, południowa ekspozycja i panorama miasta jasne mieszkanie tuż przy metrze, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł71,49 m² 7 539,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal A2 - 539 000 zł Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament A2 o powierzchni użytkowej 49,52 m w Jeżowie Sudeckim - spokojnej sypialni Jeleniej Góry. Lokal na poddaszu składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł65,33 m² 37 501,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Gdyni oraz ponadczasowy design to znaki rozpoznawcze Kamienicy Moderna przy Placu Kaszubskim w Gdyni. Ta wyjątkowa inwestycja, nagrodzona w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł83 m² 7 180,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż unikatowe mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej lokalizacji Walbrzycha na Podgórzu - Rezydencja Niedźwiadki. Wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł40 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę na wyłączność For English below Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 6 (ostatnim) piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł47,05 m² 6 333,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** tylko U nas! oferta na wyłączność! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 o pow. 47,05m2 przy ul. Zielonej w Jastrzębiu-Zdroju. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł100 m² 21 990 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln / szt) komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł74 m² 14,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mielec ul. Konopnickiej, mieszkanie na wynajem, 74 mkw, 1100 złotych. Biuro nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu przestronnego, umeblowanego mieszkania o powierzchni 74 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł46,30 m² 5 161,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,30 m 2 położone na IV piętrze bloku na Osiedlu Broniewskiego w Grajewie Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,15 m² 8 138,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie dwupokojowe położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu na Retkini. Składa się z: salonu z wyjściem na dużą loggię, sypialni, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł44,40 m² 13 490,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna, kameralna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł54 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Gdyni? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł58,16 m² 23 555,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera bez dodatkowych opłat za usługi pośrednictwa. Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Woli 600m od Ronda Daszyńskiego! Opis inwestycji: mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje jasne, słoneczne mieszkanie przy ul. Frycza Modrzewskiego. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju z dużą szafą i łazienki. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 988 zł71 m² 13 295,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej oraz 2 km do śródmieścia odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

1 624 000 zł116 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament 116 m z tarasem i garażem na sprzedaż Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 116 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu ofertę dotyczącą wynajmu 3 pokojowego lokalu mieszkalnego z kuchnią w aneksie , znajdującego się w apartamentowcu z 2024r Do lokalu jest przypisany parking.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł54 m² 14 056 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

ul. Arbuzowa, wrocław - stabłowice Nowoczesne, w wysokim standardzie, bardzo gustownie urządzone trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 m z tarasem w budynku z 2016 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł85,50 m² 14 608,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie85,5 m2 z osobną kuchnią, położone przy ul. Opackiej w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Oliwa. Poniżej link do prezentacji:.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł63,13 m² 14 097 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pszczelnej na Ruczaju w okolicy bliskość terenów zielonych oraz punktów handlowo-usługowych. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł48,71 m² 12 420,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,49 m2, zlokalizowane przy ulicy Gromskiego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł86,54 m² 9 013,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Załęże, na prestiżowym, nowoczesnym i zamkniętym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł38,63 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

IV kwartał 2024 Bezpośrednio od dewelopera Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Metraż 38,63 m2 Liczba pokoi 2 Piętro 0 Cena 509.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) Chełmek, ul. Boczna. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z: salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz korytarza. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 900 zł46,67 m² 27 210,20 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna oferta dla wymagających! Prezentujemy unikalny apartament o powierzchni 46,67 m , usytuowany na najwyższym, 23. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum Apartments w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł83 m² 18 903,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 82,5 m , położonego w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Warszawy - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62,61 m² 9 567,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Na powierzchnię 62,61 m2 składają się: kuchnia z jadalnią połączona z salonem, 2 oddzielne pokoje, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem długoterminowy Warszawa, ursus, ul. Ryżowa 44 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w nowoczesnym budynku na terenie dzielnicy Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe Z dużym balkonem - tu nawetnawet duża rodzina nie musi iść na kompromis, a rodzice nie muszą spać W salonie! przestrzeń, na którą warto spojrzeć dwa razy!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 101 zł55,41 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeżeli szukasz mieszkania, w którym: - salon od południa sprawia, że wnętrze jest jasne i dobrze doświetlone przez większą część dnia - duże przeszklenia wpuszczają naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł84,60 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Układ: na powierzchnię 84,6 m2 składa się jadalnia z aneksem kuchennym, salon, 2 sypialnie (w tym jedna przechodnia), łazienka, toaleta i korytarz. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł82,54 m² 7 511,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena ofertowa: 719.000 zł Teraz CENA SPECJALNA: 650.000 zł ODBERZ IMPONUJĄCY RABAT! Proponujemy do sprzedaży: - położony w pięknie zrewitalizowanej, zadbanej kamienicy - usytuowany na dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł40,07 m² 10 481,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40,07m zlokalizowane w Krasnym. Mieszkanie znajduje się w niskim kameralnym budynku z 2008 roku na parterze na ogrodzonym osiedlu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,40 m² 8 400,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w atrakcyjnej i zielonej części Olsztyna w pobliżu jeziora Skanda. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł66,99 m² 11 942,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 64,06 mkw, położone przy ul. Grochowskiego w Piasecznie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w bloku.