dowolna

Mieszkania

95 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 880 ogłoszeń

317 000 zł39,57 m² 8 820 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z prywatnym ogródkiem | blisko centrum | duży potencjał Marzysz o mieszkaniu z własnym ogródkiem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości centrum? Ta nieruchomość daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 zł23 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chorzów klimzowiec/batory ul Ratuszowa 16 Bardzo dobra lokalizacja, na pograniczu Klimzowca i Batorego, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz pkp. Kamienica, zadbana, zamykana,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł34,42 m² 92,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepięknie wykończone mieszkanie w nowej inwestycji blisko Rynku! Dostępne od zaraz! Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. 602 101.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł22,40 m² 14 241,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości w skrócie! | 41,22 mkw pow. całkowitej | 22,40 mkw pow. użytkowej | świetna komunikacja | ustawny projekt wnętrza | schowek | dużo zieleni | 4 minuty do Metra Zacisze |.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł40 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

| na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Marszałkowskiej w Kielcach, na os. Sady. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł18 m² 22 166,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję Państwu, 1-pokojowy lokal inwestycyjny o powierzchni 18 m , położony przy ul. Wiktoryn -w dynamicznie rozwijającej się części warszawskich Włoch, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł144,17 m² 5 542,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). W centrum Bobolic w budynku mieszkalno - usługowym na 1 piętrze czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   nowe, świeżo wykończone mieszkanie O powierzchni 25 m do wynajęcia - pierwszy najem! Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56,35 m² 39,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od 1 czerwca 2026 R. Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu oddanym do użytkowania w 2020 roku. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 993 zł36,64 m² 11 489,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe mieszkanie w zielonej części Podolan bez prowizji i podatku pcc Najważniejsze atuty oferty Oferta bez prowizji dla kupującego Brak podatku pcc Możliwość wykończenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł47,60 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sosnowiec - Dębowa Góra | ul. Lipowa Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 47,6 m , położona na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku typu kamienica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,93 m² 8 855 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Krzywoustego. Lokal przeszedł generalny remont wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł74,94 m² 8 273,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament, w którym Twoja rodzina naprawdę poczuje się jak w domu Wyobraź sobie poranek. Dzieci szykują się do szkoły, w salonie pachnie kawa, a przez balkonowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

5 110 zł70 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie położone, funkcjonalne, zadbane i w pełni rozkładowe mieszkanie w zielonym i atrakcyjnym zakątku Wałbrzycha. Mieszkanie o dużym potencjale do zmian według.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

67 000 zł24,06 m² 2 784,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona jest w miejscowości Bogaczewo, pow. elbląski, gm. Elbląg. Miejscowość zlokalizowana jest zaledwie kilka kilometrów od Elbląga, przebiega przez.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,16 m² 10 188,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kołobrzeg | Osiedle Europejskie ul. Helsińska 6b 32,93 m + piwnica 6,23 m | 3/3 piętro bez windy ( Rozmowy o windę odbędą się dnia 3.03.2026) | duży balkon | miejsce parkingowe To.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38,36 m² 80,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem przytulny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 38,36 m , zlokalizowany na Starym Mieście w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł47,57 m² 12 802,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Z ogródkiem wisła - ul. Kopydło Nowoczesne mieszkania inwestycyjne w sercu Beskidów z ogródkiem! Te mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem, już dwa zostały.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł39,50 m² 32 405,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 39,5 m , położonego w najatrakcyjniejszej części Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 zł83 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 5 kwietnia, 4-pokojowe mieszkanie - Różanka - ul. Na Polance. Lokalizacja: różanka - północna część Wrocławia znajdująca się na początku Psiego Pola za Nadodrzem. Budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,30 m² 8 538,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64,3 m , położone na parterze budynku przy ul. Hołdu Pruskiego w Koszalinie. To idealna propozycja dla inwestora nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,70 m² 13 786,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rewelacyjna lokalizacja obok Metra Wawrzyszew 500 m. dojazd do centrum 20 minut Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 51 m2, położone na 4 piętrze wieżowca w zielonej, spokojnej części Bielan. 3 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 331 zł68,14 m² 9 059,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez ryzyka i z pełnym wsparciem: bezpłatna opieka eksperta kredytowego - nawet jeśli nie posiadasz wkładu własnego, pomożemy sprawdzić możliwość skorzystania z programu"mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 970 000 zł131 m² 22 671,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy ekskluzywny apartament usytuowany w Krakowskich Bronowicach. - świetna lokalizacja - dobrze skomunikowane (autobus, tramwaj i kolejka.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł43,10 m² 7 889 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie na parterze o pow. 43,10 m2 po generalnym remoncie. Położone w samym Centrum miasta. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

743 400 zł35,40 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Atuty: *prestiżowa lokalizacja Riverview - inwestycja położona nad samą Motławą, w sercu gdańskiego Śródmieścia, w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów i zabytkowego Starego Miasta; *spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł86,60 m² 16 050,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86,6 m usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul. Bartyckiej w Warszawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,88 m² 7 175,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Lokal oferuje powierzchnię 38,88 m , na którą.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł200 m² 4 925 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 185,6 m w pięknej stuletniej kamienicy przy ul. Kilińskiego we Włocławku. Do mieszkania przynależy murowany garaż, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł69,23 m² 39,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia apartament o powierzchni 69,23 m2 z dużym balkonem, zlokalizowany na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Kołłątaja, na osiedlu Podkarczówka. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,40 m² 9 410,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m w sercu Naramowic przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł23 m² 23 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 22,4 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal ma status mieszkania, znajduje się na 3. piętrze z 4. w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł146,20 m² 23 871,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne, bardzo słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m , zlokalizowane w prestiżowej części Dolnego Sopotu, przy kameralnej ulicy Alfonsa Chmielewskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł76 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny! tylko do 20.05! Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń, położone w spokojnej i zielonej części Wojkowic przy ul. Plaka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł236 m² 3 771,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej z lat 90., położonego w najbardziej zielonej części wrocławskiego Brochowa. Nieruchomość o klasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 130 zł32,01 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,01 m z dużym balkonem (8,81 m ), zlokalizowana w nowoczesnej inwestycji. Warto wiedzieć: brak prowizji brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50,56 m² 5 537,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy przy ul. Bydgoskiej. Lokal o powierzchni 50,56 m2 znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na piątym piętrze, przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Na powierzchnię 43 m2 składa się: salon połączony z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł69 m² 5 507,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w Sanoku, na osiedlu Posada, przy ulicy Stróżowskiej. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 888 zł44,88 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.