dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł70,16 m² 8 537,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*apartament W willi miejskiej W gruszczynie* *podmiejski klimat W pięknym otoczeniu przyrody* Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny położony w budynku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

259 899 zł68,20 m² 3 810,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Mieszkanie o powierzchni 68,20 m , położone w kamienicy w spokojnej części miasta. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących przestronnego mieszkania do własnej aranżacji lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 683 zł35,47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| apartementy tworzone Z pasją bez prowizji od kupującego i bez podatku pcc promocja wiosenna 8900 zł/m2, komórka lokatorska gratis Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,37 m² 18 911,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym centrum Karpacza z pięknym widokiem na góry Szukasz miejsca na własny relaks w górach lub gotowej, dochodowej inwestycji? Ten komfortowy i w.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,24 m² 15 263,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z windą, w samym sercu Gdyni - ul. Władysława IV. Dla mieszkańców do dyspozycji parking wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 41 m / 1 piętro Wiślane Tarasy w Krakowie Oferuję do wynajęcia zupełnie nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,98 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł121 m² 5 768,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Proponujemy na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 121,35 m2 z ogródkiem o powierzchni 2,6 ara, duże, rozkładowe, usytuowane w Opolu w dzielnicy Chmielowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł64,60 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w Koszalinie przy ul. Jagoszewskiego! Tylko u nas mieszkanie o powierzchni 64,60 m2, położone na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł35,80 m² 10 195,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem na Osiedlu Zacisze - świetna inwestycja lub komfortowe mieszkanie na start Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,80 m , położone na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

615 230 zł65,45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł26,70 m² 26 179,78 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, miło mi zaprezentować Państwu kultowe mieszkanie o powierzchni 26,70 m2 znajdujące się na 11 piętrze budynku z 1972 roku. Budynek jest położony przy ul. Grzybowskiej tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł110,26 m² 6 974,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Witam serdecznie w ofercie sprzedaży segment domu na osiedlu Polne w Lubinie przy ul. Akacjowej na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Mieszkanie idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł23,49 m² 10 429,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Elegancja kamienicy spotyka nowoczesny komfort. Idealny adres dla tych, którzy chcą poczuć rytm odradzającej się Łodzi. Lokalizacja Prestiż Starego Polesia i bliskość centrum Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34,23 m² 70,11 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Mogilskiej 120 D w Krakowie. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! budynek Apartamenty Mogilska to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł66,40 m² 9 623,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,40 m2 w Białymstoku, na os. Wygoda. Lokal mieści się na 2 (z 3) piętrze bloku, z 2015 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26 m² 14 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

- - - podana cena jest ceną brutto i po 60 dniach od zakupu każdy dostanie zwrot podatku 23% vat, czyli ponad 80 tysięcy zł dostaniesz z powrotem na swoje konto - nie płacimy pcc - - - lokal nr.

Szczegóły ogłoszenia

341 550 zł33 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ciekawą ofertę sprzedaży udziałów W domu /zespół pomieszczeń mieszkalnych/ położonych W brzeziu, gmina zabierzów, tylko 4 km od granic miasta krakowa! Jest to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 133 901 zł84,67 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w pierwszej linii zabudowy, zaledwie 70 metrów od plaży, w nadmorskiej miejscowości Rogowo, oddalonej o 19 km od Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49,36 m² 7 880,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,36 m2 zlokalizowane w niskim bloku przy ulicy Motorowej 7 w Lublinie. Blok został oddany do użytku w latach 60-tych. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

296 800 zł25,57 m² 11 607,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowa kawalerka w centrum Szczecina | jasna | gotowa do wprowadzenia | Centrum Na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,57 m , położone w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł43,77 m² 17 135,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o podwyższonym standardzie, zaprojektowane z dbałością o komfort i jakość życia mieszkańców. Standard wykończenia: ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł40,50 m² 15 901,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł37,52 m² 4 237,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 37,52 m 2. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 840 zł42,08 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł57,86 m² 7 241,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,86 m , zlokalizowane na osiedlu Wygoda. Dobra propozycja do rodzin ze względu na układ pokoi i okolicę, w której w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,90 m² 17 745,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy w pełni urządzony apartament o powierzchni użytkowej 47,90 m2, znajdujący się w Dziwnowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 785 400.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32,30 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Osiedle Tarpno, ul. Elbląska Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę - 32,3.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł65 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Suchej w Łagiewnikach. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 0/4. Nieruchomość o powierzchni: 65 mkw. składa się z 3 pokoi: 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości Do wynajęcia ładna kawalerka odświeżona w Chorzowie dzielnica Centrum ok. Teatru Rozrywki ul. Konopnickiej Obowiązuje forma najmu okazjonalnego z oświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 254 zł74,60 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 74,60 m2 - Rotmanka | Funkcjonalny układ, balkon, możliwość zakupu miejsca w hali garażowej Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł66,30 m² 7 466,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowo wybudowane bezczynszowe mieszkania 3 pokojowe w Łaziskach k/bolesławca. Szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni 66,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: strachocin/vespucciego Ilość pokoi:2 Metraż: 39m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/5, budynek z windą z 2021roku z windą Informacje dodatkowe: obligatoryjnie miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł37,20 m² 18 682,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Giordana Bruna budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł46,20 m² 24 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania, w którym po przekroczeniu progu od razu czujesz: "-Tak, to tutaj!"? Gdzie kawa na balkonie smakuje lepiej, bo pijesz ją z widokiem na panoramę Warszawy? Willow Estate ma.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 €53,60 m² 4 664,18 €/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament z widokiem na morze, 100m od promenady. Powierzchnia: 53,60m2 - salon połączony z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym), sypialnia. Zarówno z salonu jak.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł70 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy | Premium | 2 sypialnie | Trakt Królewski Całkowicie nowe, piękne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy na tyłach ulicy Nowy Świat. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł38,22 m² 4 160,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w spokojnej miejscowości Marzęcino, w dogodnej lokalizacji - zaledwie 10 km od Nowego Dworu Gdańskiego i 18 km od Stegny, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 zł64,43 m² 18,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie O wynajmie lokalu mieszkalnego W miejscowości kobylnica tryb postępowania: negocjacje cenowe Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 50,81 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, dzielnica Godula, przy ul. Lipa. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

373 404 zł25,23 m² 14 800 zł/m²