dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

Rynek pierwotny

979 658 zł68,99 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój azyl w sercu natury 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem przy Parku Zadole Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a pierwsze promienie słońca zaglądają przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł82,59 m² 18 404,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł70,79 m² 26 133,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż stylowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 70,79 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka 29C. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 040 zł45,84 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł63,30 m² 4 739,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o pow. 63,30 m2 to lokal usytuowany na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Lokal składa się z trzech pokoi ( o pow. 12,30 m2, 25,80 m2, 13,70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł61,07 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja na Zalesiu ruszyła sprzedaż! W ofercie dostępne komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej dwulokalowej do wyboru: 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł62 m² 13 225,81 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Sulejkowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 17 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 076 zł39,64 m² 9 361,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w Rumi w otoczeniu zieleni oraz podatku pcc. Zalety: - mieszkanie w pełnym standardzie deweloperskim, słoneczne, usytuowane na parterze, z tarasem i ogrodem. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępna od sierpnia piękna kawalerka obok Placu Grunwaldzkiego, na V piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie jest nowoczesne, komfortowo wykończone i urządzone. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł40 m² 69,97 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Drukarskiej na wrocławskich Krzykach. O powierzchni 40 m2 znajdujące się na pierwszym siódmym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 250 zł57,17 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament hotelowy nad jeziorem jeziorak - luksus I inwestycja Widok na jezioro | Wysoki standard | Strefa wellness & marina | Klimatyzacja | Gotowy do zamieszkania i wynajmu Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z wnęką sypialną. Wyposażone w meble i sprzęt agd. Cena 2600 zł plus czynsz administracyjny ( 600 zł ) oraz media zgodnie ze zużyciem. Kaucja jednomiesięczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 469 zł51,65 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł61 m² 13 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 61 m2. Usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59,87 m² 66,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym mieszkaniem na wynajem, zlokalizowanym przy ul. Lublańskiej w Krakowie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 110 000 zł74 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

o inwestycji: widok na zatokę z najwyższych pięter zielony skwer tuż przy inwestycji wyróżniająca architektura i wysokiej jakości materiały dodatkowe informacje: panele fotowoltaiczne na.

Szczegóły ogłoszenia

584 800 zł54 m² 10 829,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

przy zakupie tego mieszkania Zapraszam do prezentacji mieszkania znajdującego się przy ulicy Inflanckiej na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje oraz osobną kuchnię. Obustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 480 zł65,44 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na rynku nieruchomości w Bielsku-Białej dostępne są nowe apartamenty o powierzchni 65,44m2, składające się z 4 pokoi. Mieszkania te są usytuowane w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 020 zł38,84 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie dwupokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy,a jednocześnie dobrze skomunikowanej, z dostępną dla mieszkańców infrastrukturą usługowo-edukacyjną. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy na wynajem 2 pokojowy apartament na ul. Lubartowskiej na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą .Na 55 mkw znajduje się słoneczna kuchnia ( wyposażona w niezbędny.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł60 m² 13 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny z najemcami na Starym Mieście. Opiekun oferty: magdalena Borońska tel.   Dwa mieszkania na jednej kw, klimatyczne, wyremontowane i urządzone ze smakiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł41,50 m² 15 301,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   mieszkanie W trakcie remontu - załączono zdjęcia Z innej realizacji Mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,51 m² 12 987,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Żywiecka, kraków Wysoki parter | 2 osobne pokoje | Idealne pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 56 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z wiatą garażową w centrum Gdańska - dzielnica Aniołki Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,73 m , położone w klimatycznej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł74,40 m² 4 771,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest już duże 4 pokojowe mieszkanie o pow 74,4 mkw, zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest dwustronne rozkładowe , z dużym balkonem typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 65 mkw, zlokalizowane przy ul. Wilczej. Usytuowane na 5. piętrze w kamienicy z windą. - jasne i przestronne, - wysokie okna, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł56,43 m² 19 829,88 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią z możliwością zmiany na trzypokojowe w znanej inwestycji - Salwator Tower. Budynek Salwator Tower zlokalizowany jest przy ulicy Dytmara.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65 m² 6 908 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ciekawa alternatywa w Będzinie: przestronne 3 pokoje + osobna kuchnia, duży przedpokój i balkon Loggia, idealne dla rodziny z dzieckiem lub do pracy zdalnej. Wygodny układ pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,86 m² 5 877,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy na prezentację nieruchomości. Tylko w Naszym biurze! Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż przytulne w pełni wyposażone 2 pokojowe w Mysłowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł50,30 m² 9 483,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przedmiot sprzedaży stanowi rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50.3 m2, usytuowane przy ul. Biskupa Mariana Fulmana 7. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł84,53 m² 7 086,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam państwu Piękne , duże mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84,53 m2 z dużym tarasem na dachu o powierzchni 48,66 m2. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł81,60 m² 6 495,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż - dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe Piła | os. Zielona Dolina, ul. Nowa Przedmiotem oferty jest przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 921 zł51,16 m² 13 759,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach! Posiadamy pełną ofertę inwestycji. * granica Moreny i Jasienia * 300 metrów do tramwaju i autobusu * rozwinięta infrastruktura * bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,90 m² 16 680,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kameralne mieszkanie z ogródkiem na Białołęce Nowodwory w okolicy Pętli autobusowo-tramwajowej Nowodwory miejsce, gdzie naprawdę można odpocząć. Kameralne mieszkanie z ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 332 zł28,78 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 800 zł55,20 m² 10 920,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym, kameralnym osiedlu na Nowych Żernikach. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 20-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 zlokalizowane na 4. piętrze w bloku z cegły przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku. Mieszkanie jest po remoncie, co obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł91,70 m² 16 248,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni 91,7 m , położona na I piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu Sopot. Lokal składa się z czterech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63 m² 10 317,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o doskonałym układzie i świetnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kameralnego, pięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,11 m² 11 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! atuty: - słoneczne - Idealne dla singla, pary, bądź rodziny 2+1 - Gotowe do zamieszkania od razu - Największa komórka lokatorska w budynku 5,95 m2 lokalizacja: gdańsk Jasień, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł48,24 m² 10 572,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na sprzedaż w Lęborku - ul. Warszawska, 48,24 m Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku