dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

614 000 zł99,80 m² 6 152,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bielsko-biała, os. Złote łany/lipnik Nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bielsku-Białej w przyjaznym sąsiedztwie na sprzedaż! Kupujący nie płaci podatku pcc-2 Proponuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 068 zł55,22 m² 8 766,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Tarnowskie Tarasy Na sprzedaż oferujemy przestronne, nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Tarnowskie Tarasy przy ul. Bł. Karoliny w Tarnowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 068 zł55,22 m² 8 766,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 068 zł55,22 m² 8 766,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł54 m² 15 537,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa na osiedlu Piastów (mistrzejowice).

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39,19 m² 81,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39,19 m , zlokalizowanego przy ul. Książęcej 29 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł75 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Dunikowskiego na lubelskiej Dziesiątej. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł41,90 m² 7 374,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowa niższa cena Na sprzedaż lokal usługowy przekształcony do celów mieszkalnych. Idealna propozycja dla osób niepełnosprawnych lub wizjonerów, którzy chcą stworzyć coś wyjątkowego. Naturalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 155 595 zł65,66 m² 17 599,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 233 910 zł72,16 m² 17 099,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 502 zł51,73 m² 16 499,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

274 500 zł48,20 m² 5 695,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy po rewitalizacji, położonej w samym centrum Łodzi, tuż przy Starym Rynku, manufakturze oraz Parku Staromiejskim. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł102,31 m² 14 661,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Opis Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowe, 5-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie na Białołęce, przy ul. Strumykowej, tuż przy Parku Ireny Jarockiej, idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł47,21 m² 20 122,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Grzegórzeckiej 79C w Kraków, w nowoczesnej części dzielnicy Grzegórzki. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowanie na osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 592 zł50,44 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania przy ul. Marszałkowskiej 140. Lokal położony jest na 4 piętrze budynku z 1957 roku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł18,90 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka 18,9 m z potencjałem | 9 piętro | Świetna komunikacja Szukasz wygodnej przestrzeni dla dziecka studiującego w Warszawie lub myślisz o lokacie kapitału na przyszłość? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 705 zł70,67 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w inwestycji Osiedle Contigo na wrocławskim Zakrzowie. Dla mieszkań: a1/a, a1/b, a2/a, a2/b, a3/a, a3/b, a4/a, a4/b, a5/a, a5/b, a6/a,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 586 zł70,36 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 530 zł70,22 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł94 m² 15 202,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego apartamentu o powierzchni 94,10 m , położonego w prestiżowej części Gdyni - dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , usytuowane na parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, i kuchni bez łazienki którą trzeba wykonać.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł26 m² 7 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka dla sigla lub inwestycja! Oferuję kawalerkę o powierzchni 26m2, poło,żona na 4 piętrze przy ul. Broniewskiego 109. Idealna propozycja inwestycyjna lub dla młodego Człowieka na start!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł59,15 m² 12 426,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Kraków, os. 2 pułku Lotniczego Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,15 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg najpopularniejszy polski kurort nad Bałtykiem. To tutaj możesz połączyć przyjemność wypoczynku z pewną i dochodową inwestycją. O apartamencie Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76,47 m² 15 561,66 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Unikatowy Apartament z Gigantycznym Tarasem (70 m ) Standard Premium! Szukasz przestrzeni, która zapiera dech w piersiach? Marzysz o prywatnej oazie spokoju na wysokościach? To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 83 m pod klucz | 4 pokoje | Centrum Tarnowskich Gór Lokalizacja: tarnowskie Góry, centrum Powierzchnia: 83 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 1 Stan: pod klucz Cena: 659 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł54,85 m² 17 228,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność. 0% prowizji od Kupującego. Apartament sprzedawany będzie wykończony, aktualnie jest w trakcie aranżacji - gotowy na koniec maja ( bez zabudowy kuchennej) .Standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 zł14,58 m² 134,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nietuzinkowy mikroapartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Wolska Residence z recepcją i ochroną. Znakomita lokalizacja! W bezpośredniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

544 659 zł57,20 m² 9 522,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! zapytaj O rabat! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł92,11 m² 10 693,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

homfi ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie w zielonej części Lublin idealne dla osób ceniących spokój, przestrzeń i wygodę życia blisko natury. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł32,17 m² 19 241,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Głównego Miasta w Gdańsku. To propozycja zarówno dla osób szukających nieruchomości inwestycyjnej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł41,48 m² 77,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Domaniewska 35/44 - mieszkanie: 41,48 m w bloku 2 piętro. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni - 19,63 m Sypialnia - 10,04 m Łazienka z kabiną prysznicową - 4,53.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

243 816 zł25,02 m² 9 744,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Budynek gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł32,50 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M2 z dużym balkonem - 32,5 m Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-21

389 727 zł41,23 m² 9 452,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł25,78 m² 16 989,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 25,78 m2 w bloku znajdującego się w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Armii Krajowej 81 w Krakowie. ****.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,21 m² 16 176,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Starego Miasta w Gdańsku! Masz okazję zamieszkać w historycznej kamienicy przy urokliwej ulicy Panieńskiej, w samym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł48,01 m² 13 872,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Zależy Ci na świetnej komunikacji z każdym punktem Krakowa i bliskości terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł53,57 m² 14 000,37 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty nieruchomości: przestronne pomieszczenia Nowoczesne wykończenie, spójny elegancki designduża i przestronna kuchnia z zabudową i sprzętem agdwysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł104 m² 11 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj wygodnie w dwupoziomowym, klimatyzowanym mieszkaniu w zielonej i spokojnej części Krakowa - Skotniki Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejską wygodę z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł51,93 m² 41,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i przestronne 2 pok. mieszkanie o powierzchni ok. 52 m , położone na 2. piętrze niskiego, nowego bloku z 1997 r. Nieruchomość znajduje się w świetnej.