dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 540 zł40,47 m² 15 926,37 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45,03 m² 7 550,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 45,03 m2, które dzieli się na: - salon z aneksem kuchennym (19,15 m2) - Pokój (12,32 m2) - Łazienka (7,13 m2) - Przedpokój (3,4 m2) -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł88,70 m² 3 156,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3- pokojowego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 88,70 m2, składa się z: - osobnej kuchni, - trzech pokoi - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,70 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji - Pomorzan. Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone, słoneczne pomieszczenia - Mieszkanie w topowej, doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł158,50 m² 7 571 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 6. pokojowe mieszkanie, o pow. 158,5 m kw., usytuowane na II piętrze odrestaurowanej zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Katowic, przy ul. Mikołaja.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 zł49,75 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania o wysokości ponad trzy metry z dwoma ogromnymi oknami, które skierowane jest do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł115 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne czteropokojowe mieszkanie na Mokotowie przy Al. Gen. Sikorskiego o powierzchni 115 m2 z dwoma balkonami na wschód i zachód. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 139 000 zł115,59 m² 18 505,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Szczyrk, ul. Jodłowa 10C - inwestycja, której nie trzeba reklamować. Dobrze pracuje- estetyką, lokalizacją i zwrotem z kapitału. Szczyrk to dziś jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł97,89 m² 7 712,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament premium - rybnik, ul. Leszczyńskiego 74 m + taras + garaż + miejsce postojowe - 755 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament klasy premium położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91 m² 9 879,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

~~nowa cena~~ Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na wyspie Pasieka, znajdujące się w zabytkowej kamienicy Villa Helena. Lokalizacja: mieszkanie mieści się na 3 piętrze wspomnianej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł53,53 m² 20 530,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Apartament inwestycyjny w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 461 zł48,15 m² 15 336,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się na Krzykach tuż przy skrzyżowaniu ulicy Karkonoskiej i Zwycięskiej. Budynek posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadamy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Mieszkanie ma 41 m 2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnego pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł37,95 m² 10 777,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy Państwu Nowoczesny Apartament, Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem, położone na II piętrze w nowszym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł59,03 m² 8 978,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Okazja nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie z pełną własnością, położone w kamienicy z 1948 roku w Goleniowie. Lokal znajduje się na piętrze i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 800 zł71,60 m² 11 589,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przy parku* z balkonem*świetnie skomunikowane Polecam na sprzedaż 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem tuż przy parku. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

643 500 zł65 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie trzy pokojowe usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w samym sercu kołobrzeskiej starówki - przy ul. Gierczak Lokal posiada oddzielną dużą kuchnie z której.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł48,50 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 usytuowany w nowoczesnym budynku w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 075 zł62,99 m² 11 510,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkania na parterze (63 m2) z dużymi ogrodami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

533 000 zł49,10 m² 10 855,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w pobliżu terenów zielonych oraz Politechniki Lubelskiej - 49 m2 | 2. piętro | po generalnym remoncie | Lublin | Nadbystrzycka Przedwiośnie Na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł27,61 m² 4 346,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Taniej nie będzie! - tylko 120 000 zł! | Cisownica k. Ustronia Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27,61 m , położone w spokojnej, zielonej części Cisownicy , zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania położonego przy ul. Wieniawskiej 4 w Lublinie - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 567 zł44,77 m² 19 557 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny Mielno, sosnova Park. Twoja inwestycja nad Bałtykiem Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 44,77 m , położony w prestiżowej inwestycji Sosnova Park.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj od zaraz w mieszkaniu, gdzie komfort łączy się ze świetną lokalizacją! To przestrzeń idealna dla osób, które chcą wprowadzić się bez żadnych nakładów odświeżone wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł45 m² 12 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z dużym potencjałem położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska na Przymorzu. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 544 zł41,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapraszam do kontaktu również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł100 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ochota _ szczęśliwice _ rakowiec Apartament 4-pokojowy (pow. 99,8 m2) wykończony w dobrym standardzie - na strzeżonym osiedlu, w bliskim sąsiedztwie parku szczęśliwickiego istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł64,40 m² 7 437,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z bardzo praktycznym, dwustronnym rozkładem! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-ro piętrowym budynku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia 2 pokojowego mieszkania o pow. 46 m2, położonego przy ul. Obozowej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kameralnego budynku z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 422 zł43,11 m² 17 105,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł80,23 m² 7 965 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m, położone na 2. piętrze stylowej, zadbanej kamienicy z początku XX wieku, w samym sercu Gliwic. Lokal wyróżnia się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 444 zł69,07 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,07 m , położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Siedlcach. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40,02 m² 37,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pojowe usytuowane na ostatnim (czwartym) piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej około 40mkw na które składają się wcześniej wspomniane 2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,12 m² 12 128,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Doskonale zlokalizowane, przestronne i komfortowe mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy w pobliżu centrum Sopotu. Mieszkanie Mieszkanie cechuje funkcjonalny i komfortowy rozkład: - pokój.