dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

399 110 zł37,30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oława mieszkanie Z ogródkiem 2 pokoje sprzedam Oława mieszkanie z ogródkiem 2 pokoje_komórka lokatorska_parter_odbiór Oława sprzedam nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41 m² 15 306,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1840

Wrocław ul. Żeromskiego 41 | 41 m | brak prowizji po generalnym remoncie | wysoki standard | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję świeżo wykończone mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 273 000 zł75 m² 16 973,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wydania | Wykończony pod klucz! Gdynia - Redłowo Gotowy do odbioru lokal w prestiżowej części Gdyni - idealny do własnej aranżacji lub jako inwestycja pod wynajem. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł59,19 m² 57,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

UL. Tymienieckiego | centrum łodzi | balkon | 2 miejsca postojowe Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 59 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43 m² 19 767,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł26,48 m² 67,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o bardzo przytulnym i nowoczesnym charakterze. Idealne dla osób ceniących wygodę, estetykę i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł58,50 m² 12 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na parterze kameralnej inwestycji w zabudowie bliźniaczej, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w spokojnej części osiedla Leśna Dolina. Lokal po remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł64 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - Poznań, os. Stare Żegrze 69 To mieszkanie będzie idealne dla rodziny z dziećmi, która szuka funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł53,90 m² 7 328,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54 m z windą - Legnica, os. Kopernika - Cena: 395 000 zł (do niewielkiej negocjacji) - Lokalizacja: legnica, osiedle Kopernika, ul. Marsa - Powierzchnia: 53,9 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 880 zł53,43 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

608 190 zł62,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone na poznańskim Grunwaldzie na osiedlu Mikołaja Kopernika, przy ul. Jugosłowiańskiej o powierzchni 62.70m2 Mieszkanie zostało odnowione, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł33 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: mieszkanie w Gozdnicy idealne dla singla, pary lub jako inwestycja! Lokalizacja: gozdnica Powierzchnia: 33 m Cena: 140 000 zł Rynek: wtórny Forma własności: pełna własność Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł62 m² 14 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem w Bronowicach - oferta bez pcc i bez prowizji! Zapomnij o starym budownictwie i uciążliwych remontach. Przy ul. Conrada 27 czeka na Ciebie: 61,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 473 zł38,76 m² 8 706,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w centrum Mieszkanie przestronne i ustawne. Znajduje się w budynku 2 Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 36 500 zł lub.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł31,22 m² 14 381,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w Centrum przy ul. Waryńskiego Szukasz komfortowego, kompaktowego mieszkania, w którym każdy metr jest świetnie wykorzystany? Ta oferta to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,1 m2 zlokalizowane na ul. Cichej na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie blisko centrum i Uczelni. Prezentowana nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł57 m² 58,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,62 m² 18 066,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu Apartament o pow. 27,62m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023roku z nowoczesną windą W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł68 m² 11 397,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: zielona Góra, ul. Nowa Cena podlega negocjacji. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł93,01 m² 7 149,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie W sercu jeleniej góry świetna lokalizacja, przestrzeń I potencjał Szukasz miejsca, które łączy klimat zabytkowej kamienicy z nowoczesnym komfortem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę Państwu zaoferować mieszkanie dwupokojowe (48m2) nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone, znajdujące się na przedmieściach Bydgoszczy, w osielsku/myślęcinku. Wolne od czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł41 m² 112,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł48 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Białym Kamieniu o powierzchni 48m2 składające się z trzech pokoi z czego jeden z balkonem, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł85,49 m² 8 176,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,49 m , położone przy ul. Wyszyńskiego w jednej z najbardziej klimatycznych części Wrocławia. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 945 zł37,24 m² 11 223,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł37 m² 22 162,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować komfortowe, funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie z balkonem o powierzchni 37 m2 położone w doskonale skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 471 zł68,33 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, jednopoziomowego mieszkania 4-pokojowego (nr M80), zlokalizowanego przy ul. św. Marcina w prestiżowej inwestycji Grand.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł30 m² 21 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na al. Niepodległości, mokotów. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku. Rok budowy: 1956. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Bielany. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 889 zł58,31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł36,12 m² 12 320,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży stylowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,12 m , położonego w samym sercu Białegostoku przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31,20 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, mieszkanie po kapitalnym remoncie w niedalekiej lokalizacji od Toruńskiej Starówki, w bardzo dobrej cenie. Lokalizacja: do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu: 2 pokojowe mieszkanie 45 m | 10 minut do plaży | gdańsk przymorze Idealne do zamieszkania, lub jako inwestycja - prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł25 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oława kawalerka sprzedam ul. 3 maja kompletnie wyposażona do zamieszkania od zaraz czynsz D0 wspólnoty około 300,00 zł rynek wtórny forma własności - księga wieczysta powierzchnia mieszkania 24,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł32 m² 17 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować apartament, który jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. To nie jest zwykła kawalerka - to przemyślana, 32-metrowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 844 zł35,51 m² 13 174,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł45 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, dwa pokoje z dużym balkonem, dwustronne, widne i ciche. Nowoczesne, przyjazne, strzeżone osiedle z placami zabaw i niekrępującą odległością sąsiednich budynków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł49,30 m² 18 985,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. K. Jeżewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

723 354 zł77,80 m² 9 297,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Prezentujemy ustawne mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł74 m² 7 229,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 74m2 na osiedlu Kopa w Kępnie. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego wnętrza bez konieczności.