dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

699 000 zł43,10 m² 16 218,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zwięźle I na temat: dobra lokalizacja, charakterystyczny budynek i mieszkanie, które można urządzić dokładnie po swojemu. Jeśli zależy Ci na wygodzie Ursynowa, bliskości metra.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł59,80 m² 9 364,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 59,80 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku przy ul. Harnasie w dzielnicy Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

3 730 800 zł62,18 m² 60 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament położony w jednej z najbardziej znanych rezydencji na brzegu Wisły- the Tides. Nieruchomość Apartament 62m składa się z salonu z wyjściem na duży taras , otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, dwustronne, doskonale zlokalizowane blisko centrum miasta a zarazem w otoczeniu zieleni. To świetna nieruchomość zarówno na start dla młodych osób jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W bardzo dobrym standardzie, najem długoterminowy - min. 12 miesięcy Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego z oświadczeniem u notariusza. Bardzo ładne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

245 500 zł46,79 m² 5 246,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje z Garażem w Sercu Rydułtów - Gotowe do Zamieszkania! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę miejskiego życia z rzadko spotykanymi udogodnieniami? Ta nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Telefon: 5o59o22o1 Witam serdecznie! Mam Państwu do zaoferowania nowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44m2 na ul. Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Nowocześnie urządzony salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł44,65 m² 6 473 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

UL. Staszica- 45 M2- 2 piętro Cisza i spokój w samym sercu miasta! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,65 m, usytuowane na 2 piętrze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 500 zł53 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie blisko stacji metra Bemowo (ratusz) oraz przystanków tramwajowych przy ulicy Powstańców Śląskich. Południowa ekspozycja. Dębowa deska podłogowa, klimatyzacja. Umeblowane. Akcesoria.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł202 m² 32 178,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament z niesamowitym widokiem na Wawel [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42,20 m² 14 691,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,2 m . Lokalizacja : Mieszkanie położone w sercu Jasienia, z pełnym zapleczem usługowym pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 690 zł69,02 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 3- pokojow E mieszkanie Z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 300 zł67,10 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 113 w klatce C, składającego się z: - przedpokoju (7,83m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł38,90 m² 12 030,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia! Bez wynagrodzenia biura dla Kupującego! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem I piętro, winda, top lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,90.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

70 m w kamienicy z 1905 r. | 2 duże pokoje | smart home | Toruń blisko Starówki Są miejsca, które mają historię. I są takie, które potrafią ją połączyć z nowoczesnym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł22 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wyposażonej kawalerki, o powierzchni 22,08 m2 Mieszkanie, znajduję się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne, wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie przy ul. B. Czerwieńskiego, azory. Lokalizacja: ulica B. Czerwieńskiego znajduje się na północy Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 108 233 zł75,39 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie Dewelopera Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 położone na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 900 zł52,42 m² 9 498,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M9 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 52,42 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,80 m² 16 715,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne i gotowe do użytku 2-pokojowe mieszkanie położone na stołecznym Mokotowie przy ulicy Zygmunta Noskowskiego na Osiedlu Służew nad Dolinką. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 mkw. zlokalizowane na wysokim parterze w bloku dwupiętrowym, dwuklatkowym, przy ulicy Dębowej w Bielsku-Białej, os. Piastowskie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 888 zł68,14 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-> Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości <- Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 68,14 m usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł54,40 m² 3 474,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w kamienicy położonej przy ulicy Drzymały, w miejscowości Chojnów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł52 m² 42,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[English below] dostępne od zaraz lub maksymalnie od 1 czerwca. Mam przyjemność prezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (52m2) w bloku przy ul. Włoskiej 13 w Krakowie (dz. Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł45 m² 19 088,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul. Myśliwskiej 66 w Krakowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, , funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , znajdujące się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy. Okólnej.W.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44 m² 10 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iława to miasto, które łączy w sobie urok małego miasteczka z udogodnieniami większej metropolii. Jego centralne położenie w otoczeniu jezior i lasów sprawia, że jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z dzierżawionym ogródkiem w bezpośrednim sąsiedztwie kamienicy. Położony na drugim piętrze lokal o powierzchni 70m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,26 m² 11 375,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w Gdyni, idealne dla osób, które chcą kupić sprawnie i bez komplikacji. Układ mieszkania: -Jasny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł70,69 m² 6 592,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania (70,69 m ) położonego w pięknie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Duża, wygodna kawalerka - 1 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnię. Mieszkanie ma pow. 38,20m2 z loggią o pow. 4,21m2. Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność. Przedstawiam przestronne, klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części miasta przy ulicy Mickiewicza 27. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty premium na sprzedaż - Tarnowskie Góry - Bobrowniki Śląskie Nowoczesne, komfortowe i bezczynszowe apartamenty w stanie deweloperskim - zaprojektowane z myślą o wygodzie,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł53,20 m² 6 109,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne, trzypokojowe mieszkanie (53,02 m2) położone na dziewiątym piętrze w wieżowcu, zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł37,92 m² 18 064,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Agrestowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2022 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

714 700 zł47 m² 15 206,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Aleksandry, dz.Bieżanów. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł57 m² 15 351 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m, usytuowane w zadbanym budynku po modernizacji instalacji. Lokal obecnie jest w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

420 735 zł40,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne mieszkanie z dużą i pojemną garderobą do umeblowania Krasne. Opis nieruchomości: - mieszkanie o pow. użytkowej: 40,07m2 - piętro: parter z 1 (budynek z 2008r.) -.

Szczegóły ogłoszenia

341 550 zł33 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ciekawą ofertę sprzedaży udziałów W domu /zespół pomieszczeń mieszkalnych/ położonych W brzeziu, gmina zabierzów. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł29,68 m² 53,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka z wydzielonym aneksem sypialnym położona na parterze , osiedle Górny Taras /gryfino. Mieszkanie po kompleksowym remoncie, wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł92,62 m² 8 097,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do zakupu dwupak inwestycyjny zlokalizowany nieopodal ścisłego centrum Bielska-Białej przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie położone na drugim piętrze o powierzchni użytkowej ok 92,62 m2.