dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni 40m , znajdujące się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym z przestronnym podwórkiem. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Studio Centrum , najem mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry na I piętrze w wyremontowanej kamienicy (elewacja, dach, klatka schodowa, domofon), mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł63,10 m² 10 602,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie posiadamy ciekawą propozycję na zakup przestronnego wykończonego mieszkania o powierzchni 63,10 m2 położonego w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego niedaleko zapory To mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 zł73 m² 52,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu piękne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa. Dostępne od 31 maja. Lokalizacja: znakomita lokalizacja na osiedlu w samym centrum miasta z dużym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł113,10 m² 6 100,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na ostatniej kondygnacji 3 piętrowego budynku wielorodzinnego z 2008 roku na granicy Śródmieścia oraz os. Górczyn. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie M2 na wynajem blisko stadionu. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 55 m znajduje się na drugim piętrze kamienicy. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł29,37 m² 14 606,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

W sprzedaży kawalerka o powierzchni 29,37 m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowym, bloku Trześniowska Park przy ul. Kminkowej 8. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 960 zł54,14 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Inwestycja ulokowana blisko Uniwersytetu Medycznego oraz samego centrum Lublina. Budynek realizowany od lata 2024 roku z terminem realizacji na połowę.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł86,70 m² 5 997,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Teraz taniej! 4-pokojowe mieszkanie w Szydłowie, idealne dla rodziny - 86,7 m + loggia + piwnica 24 m Obniżona cena: 520.000 zł Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł43 m² 29 651,16 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz miejsca, które oferuje coś więcej niż tylko mieszkanie? Oferuję elegancki apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - w Browarach Warszawskich To.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł63,80 m² 9 373,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja mieszkanie dwupoziomowe do własnej adaptacji! Oferujmy do sprzedaży rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem. Na pierwszej kondygnacji mieszkania znajdują się; - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32,47 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01.07.2026 Oferujemy do wynajęcia, w pełni wyposażoną kawalerkę po remoncie generalnym znajdującą się przy ul. H. Konstadta 7. Kawalerka znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł41 m² 17 780,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośredników zapraszam z konkretnym klientem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na 9 pietrze w Gdańsku, dzielnica Żabianka ul.

Szczegóły ogłoszenia

586 950 zł55,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 55,90 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Szosa Okrężna w Toruniu, na popularnym osiedlu Bielany. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

429 360 zł53,20 m² 8 070,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,20 m , usytuowane na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą w Sieradzu ul. Aleja Pokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54 m² 10 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Obornickiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze budynku z windą, co zapewnia komfort codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 364 000 zł46,80 m² 29 145,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż elegancki, klimatyzowany 2-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 45,48 m , położony na ostatnim, 3. piętrze prestiżowego osiedla Nadmorski Dwór w gdańskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł26,70 m² 23 033,71 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Śródmieście Północne - ul. Przechodnia - 26.7m2 / Balkon / Ochrona / Winda / Parking ze szlabanem WE SPEAK ENGLISH Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,35 m² 73,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe studio o powierzchni 38,35 m przy ul. Lazurowej 168. Lokal dostępny w formule tymczasowego najmu na okres sprzedaży mieszkania (umowa z 2-miesięcznym okresem.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł36 m² 16 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , składające się z dwóch pokoi, kuchni z prześwitem na salon z balkonem oraz oddzielnej sypialni. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł42,42 m² 7 308 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie przy al. Wyszyńskiego na Retkini w Łodzi - do remontu. Mieszkanie do remontu o powierzchni 42,42 m2, znajduje się na 4, ostatnim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł88,50 m² 2 248,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: bierzwnik miejscowość w gminie wiejskiej, położona w województwie zachodniopomorskim, w południowo-wschodniej części powiatu choszczeńskiego. Gmina Bierzwnik to.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Pruszków, osiedle "lipowa art" - do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 48 m2, w stanie idealnym, wyposażone jak na zdjęciach. Pierwsze piętro w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Gdynia Mały Kack, nowe osiedle Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budynku na nowym, spokojnym osiedlu w dzielnicy Mały Kack.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł80,01 m² 7 311,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym salonem (miejsce na dużą kuchnię, miejsce do wypoczynku jak i jadalnię) oraz bardzo przydatną komórką lokatorską. Opis nieruchomości: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 879 000 zł94 m² 19 989,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Z niekrytą przyjemnością prezentuję Państwu naszą nową ofertę. Na rynek trafia wyjątkowe, nietuzinkowe, mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł41,71 m² 19 875,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko W nest brokers estate agency - Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na Zabłociu Szukasz gotowego do zamieszkania, stylowego mieszkania w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,33 m² 15 111,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż prezentuję atrakcyjne mieszkanie parterowe o powierzchni ponad 36m , położone w jednej z najbardziej spokojnych i lubianych części miasta na osiedlu Złotniki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł99,28 m² 9 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z jadalnią, balkonem oraz dwiema łazienkami o powierzchni 99,28 m, umieszczone na 2 piętrze w kamienicy. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł120 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament 120 m2 z tarasem na dachu położony w Starym Koninie. Nieruchomość dwupoziomowa, z wejściem na parterze, w zadbanej nieruchomości dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł37,78 m² 12 149,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,78 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji merloft w samym centrum Zielonej Góry - na granicy Starówki i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł66 m² 89,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z widokiem na zieleń | żoliborz artystyczny Żoliborz Artystyczny | ul. Kaliny Jędrusik | 3 pokoje | Balkon | Południowa ekspozycja | Widok na drzewo | Dom Development.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł51,96 m² 14 799,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Są mieszkania, które od początku projektowane są pod szybkie życie. I są takie, w których po prostu dobrze się mieszka na co dzień. To jest właśnie ten drugi przypadek. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł90,20 m² 18 835,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 90 m , położone w prestiżowym kompleksie Scandinavian House. Układ zapewni komfort czteroosobowej rodzinie. Wyraźny podział na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł70,63 m² 9 047,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w podkrakowskich Niepołomicach przy ul. Łanowej , gdzie możecie Państwo nabyć bezczynszowe lokale z ogrodem i dwoma miejscami.