dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 699 000 zł83 m² 20 469,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Zaspa. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość morza, terenów zielonych oraz wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

639 576 zł78,96 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zamieszkaj w sielankowej atmosferze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

545 790 zł79,10 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

608 228 zł80,03 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe dotychczas niezamieszkałe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. Lokal mieści się na nowo wybudowanym osiedlu na 2 piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł85,20 m² 5 856,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Nową Inwestycję oraz Ofertę mieszkań w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej znajdujących się w Cichej i Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł60 m² 16 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam przestronne, słoneczne (ekspozycja zachodnia) mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na drugim piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Wałcz,zachodniopomorskie

539 000 zł75,11 m² 7 176,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie 75,1 m z ogródkiem i garażem - centrum Wałcza, parter w klimatycznej kamienicy! Na sprzedaż niepowtarzalne, gustownie urządzone mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 371 zł80,39 m² 9 670 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowa, korzystniejsza cena! Poprzednia cena: 785 410 zł - 9770 zł/m2 Nowa cena: 777 371 zł - 9670 zł/m2 Cena mieszkania wraz z udziałami w drodze w złotych brutto 778 371 Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 628 zł76,28 m² 9 670 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowa, korzystniejsza cena! Poprzednia cena: 745 256 zł - 9770 zł/m2 Nowa cena: 737 628 zł - 9670 zł/m2 Cena mieszkania wraz z udziałami w drodze w złotych brutto 738 627 Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 983 zł61,66 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowa, korzystniejsza cena! Poprzednia cena: 634 481 zł - 10290 zł/m2 Nowa cena: 615 983 zł - 9990 zł/m2 Cena mieszkania wraz z udziałami w drodze w złotych brutto 616 983 Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wiktoria Włodarska ->   Nieruchomości Apartament Oferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł79 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Żytnia ,wola. Bardzo dobry punkt komunikacyjny.15 minut tramwajem lub autobusem do centrum, 3 przystanki tramwajem do metro Ratusz Arsenał i Rondo Daszyńskiego. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł67 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum miasta, 2 minuty od rynku, w budynku 6-lokalowym. 2 pokoje plus salon z otwartą kuchnią, obszernym korytarzem, łazienką z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Tur

Tur,kujawsko-pomorskie

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przed Państwem nietuzinkowa oferta sprzedaży bezczynszowego, przytulnego i ciepłego mieszkania o powierzchni 51 mkw. w miejscowości Tur nieopodal Bydgoszczy. Znajduje się ono na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł69,66 m² 10 895,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie jeszcze inne lokale w metrażach 50-80m2 Oferuję do zakupu nowy wykończony 3-pokojowy apartament zlokalizowany w ramach nowej inwestycji deweloperskiej w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł33,55 m² 8 047,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 1 -pokojowe mieszkanie położone os. Karpackim w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na pią ty m piętrze wysokiego bloku o powierzchni użytkowej ok 33,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 500 zł37,65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki składającej się z pokoju dziennego, kuchni i łazienki. Lokal znajduje się na czwartym piętrze - inwestycja Osiedle Niwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 281 zł60,91 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i dużego balkonu. Lokal znajduje się na inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 955 zł65,05 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i dużego balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł92 m² 9 010,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne mieszkanie w sercu Wrocławia 92 m | Stare Miasto Powierzchnia: 92 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 4 Typ zabudowy: kamienica z 1940 r. Piwnica: tak Wyjątkowe wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,80 m² 44,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Sienkiewicza ul. Ciepła. Piętro 3 ,blok 4 piętrowy z cegły z 1973r.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł44,40 m² 12 950,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowa cena! szybkie wydanie nieruchomości! przyjdź, obejrzyj zaproponuj cenę! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m , położone na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł18,18 m² 26 347,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która zapewni Ci stały, pasywny dochód, a jednocześnie da możliwość prywatnego relaksu nad Bałtykiem? Poznaj naszą ofertę unikalny apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31,22 m² 9 577,19 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 28.04 w godzinach 16:00-18:00. *Proszę o kontakt wszystkie zainteresowane osoby w celu umówienia dokładnej godziny spotkania*.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł65 m² 87,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament -wynajem w Centrum Warszawy Apartamenty w centrum Warszawy to marzenie wielu osób. Mając takie mieszkanie, można cieszyć się bliskością wszystkich atrakcji miasta, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,43 m² 6 644 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, w bloku 10-piętrowym przy ul. Żurawiej. Powierzchnia 53,43m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia widna z oknem, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł48 m² 7 708 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie do wejścia bez nakładów finansowych, z wyposażeniem w kuchni i pokoju. Mieszkanie przy ul. Tysiąclecia w niskim 2-piętrowym bloku, na 1 piętrze. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

1 056 640 zł81,28 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł102 m² 10 784,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przed Państwem niezwykła oferta mieszkanie o charakterze apartamentu, które łączy w sobie zalety kameralnej wspólnoty, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz ogromnej przestrzeni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł38 m² 17 526,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawa Saska Kępa Oferta sprzedaży mieszkania na Saskiej Kępie w Warszawie: * sypialnia, salon z kuchnią, balkon ** ulica Międzynarodowa z widokiem na teren działek *** blok.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł34 m² 8 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie (własność) położone w Maszewie - centrum miasta Mieszkanie o pow. 34 m. kw. składa się z : - dużego salonu, - kuchni, -toalety, - przedpokój, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,51 m² 6 704,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Piła, śródmieście, trzypokojowe mieszkanie z loggią i dwoma piwnicami. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,51 m2 na I piętrze w bloku. Rozkład pomieszczeń przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł95,33 m² 9 808,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku przy ul. Bł. Karoliny na prestiżowym osiedlu "wzgórze Ablewicza".

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł36,19 m² 15 971,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na osiedlu Kalinowym. Lokal usytuowany jest na 10. (ostatnim) piętrze budynku z lat 70., co.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł35,50 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie w Piasecznie na ul. Staszica za 1950 pln umeblowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku miejsca postojowe na terenie zamkniętym osiedle strzeżone z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne tuż przy Rynku - miejsce na Twoją kancelarię Polecam do wynajęcia atrakcyjne, czteropokojowe mieszkanie położone w urokliwej kamienicy przy ul. Psie Budy, nieopodal wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Wałbrzych,dolnośląskie

479 000 zł138,11 m² 3 468,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie w stylowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 124 m usytuowane jest na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy.