dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 51 m , położone na warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z:- przestronnego salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł46 m² 31 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł64,80 m² 9 104,94 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. ok.65 m2., Opole ul.Ozimska Proponujemy Państwu słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł61,45 m² 9 259,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokoje | 61,45 m | Balkon | Piwnica | 3 piętro | Niski blok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,45 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł53,80 m² 4 368,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 58,30 m 2. piętro, centrum Lubska Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,30 m , położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł27,70 m² 36,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z widną otwartą kuchnią i łazienką. Mieszkanie w dobrym stanie, świeżo pomalowane, czyste. Kuchnia zabudowana szafkami kuchennymi wraz ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł93 m² 86,02 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament 93M2, 3 pokoje, 27M2 taras, po remoncie, park towers, pory, mokotów stegny Budynek: reprezentacyjna inwestycja Park Towers z recepcją, ochroną i monitoringiem na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44,63 m² 42,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44 ,63 m2, zlokalizowane na III piętrze , w nowoczesnym bloku z windą, wybudowanym w 2018 r., zlokalizowanym w ścisłym centrum Kielc przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 511 zł53,21 m² 13 879,18 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł120 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany Idealne mieszkanie dla rodziny. Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł65,50 m² 14 961,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Warszawa, włochy, ul. Aleja Dwudziestolatków - 65,5 m2 / 4 pokoje + mały balkon / Piwnica we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ełk,warmińsko-mazurskie

614 000 zł67 m² 9 164,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania o ofertą sprzedaży mieszkania, w pożądanej lokalizacji, przy ulicy Bora Komorowskiego 16. Lokal mieszkalny o powierzchni 67m2, położony jest na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz w pełni umeblowanego mieszkania w spokojnej i cichej okolicy Lubina? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł63,30 m² 5 055,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Zamoyskiego w Kutnie - w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dane nieruchomości: pomieszczenia: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe przy rondzie Grzegórzeckim. Przystanek tramwajowy znajduje się 1 minutę spacerem od budynku a okna na stronę podwórka gwarantują cisze i spokoój. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie 50 m w kamienicy ul. Bydgoska, toruń Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na drugim piętrze na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł92 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! promocyjna cena na wybrane lokale!. Klient I 2 % pcc. Mam przyjemność zaoferować Państwu nową inwestycję domów w Orlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

30 lata doświadczenia w obrocie nieruchomościami | ptak biuro nieruchomości Mieszkanie dostępne od 1 czerwca | Mieszkanie przy Lasku Marcelińskim Jasne i przestronne mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 616 zł67,28 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 67 m w stanie deweloperskim z balkonem i 2 miejscami parkingowymi ul. Rubinowa, załęże, rzeszów. Na sprzedaż funkcjonalne i energooszczędne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł33,39 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Elbląga wygoda na co dzień! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewni Ci wygodę i szybki dostęp do wszystkiego? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł72,92 m² 15 071 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla wymagających! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym budynku położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł80,31 m² 21 043,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament Z tarasem na granicy Z mokotowem Wysoki standard wykończenia | 3 sypialnie | Dwustronne | Panoramiczne okna | Taras 16 m | 2 miejsca w garażu podziemnym | Recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 na 6 piętrze na nowym osiedlu Narutowicza-Residence. Świetna lokalizacja m. in. dla pracowników biurowca Green Horizon przy Rondzie Solidarności, studentów uł,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł75,70 m² 14 795,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

653 366 zł66,67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł36,50 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klucze gotowe do odbioru! 36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 50 m2 z widokiem na planowany park ->zadzwoń lub napisz wiadomość - 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49,21 m² 7 925 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kup bez prowizji! Mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Miasta, zamkniętym osiedlu, gotowe do zamieszkania. Pow. 49,21 m2: 2pokoje, łazienka, kuchnia, klimatyzacja. Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł29,90 m² 13 311,04 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojową kawalerkę położoną na 6 piętrze w wysokim, 12 piętrowym bloku przy ul. Łozowej na poznańskim Dębcu. Na powierzchnię 29,9 m2 składają się: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł57,75 m² 11 861,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko W realton nieruchomości, oferta na wyłączność! 0% prowizji dla kupującego, klient nie płaci prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowy apartament zlokalizowany na Osiedlu Nova.

Szczegóły ogłoszenia

466 950 zł46,70 m² 9 998,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kołobrzeg Centrum ul. Jana Pawła II. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,70 m2 Składające się z pokoju dziennego z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc z oknem. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 213 zł30,80 m² 15 753,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle Platynowe - Twoje Nowe Miejsce w Gdańsku Wyjątkowe mieszkanie z balkonem w świetnej cenie. Usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku, o powierzchni 30,80 m2. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 185 zł50,61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł28 m² 96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia kawalerka położona na ulicy Wiślickiej na Ochocie. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł59,86 m² 21 049,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkanie w eleganckim apartamentowcu nad samą Odrą, przy Bulwarze Elbląskim, idealne do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna i przestronna kawalerka w Pyskowicach z możliwością aranżacji 2 pokoi!tgqphd|[] Szukasz jasnego, ciepłego i funkcjonalnego mieszkania na wnajem? Zapraszam Przeczytaj.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,80 m² 10 857,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o łącznie powierzchni 47,8 m2 oraz piwnicy 10 m2. Mieszkanie jest w stanie wiecznym na wirtualnym spacerze. Jest to nieruchomość doskonała by tam zamieszkać ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł116 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 116 m *** Gotowa inwestycja zarabia od pierwszego dnia! Oferuję wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 169 zł36,22 m² 11 351,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji | 0% pcc | brak ukrytych kosztów Powierzchnia: 36,22 m Salon z aneksem + sypialniabalkon + windaogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,06 m² 73,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, ul. Śliczna - wynajem mieszkania 2-pokojowego Do wynajęcia mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w zadbanym budynku przy ul. Ślicznej w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł68,98 m² 11 452,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 610 zł64,44 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie 64,44 m z ogródkiem w stanie deweloperskim, na parterze w inwestycji.