dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 600 zł69,90 m² 65,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe, czyste, słoneczne mieszkanie 69,9 m2 przy samej stacji Metro Kabaty do wynajęcia. Okna i oranżeria wychodzą na zachodnią stronę. Oszklona ogrzewana oranżeria 4,4 m2. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 726 zł62,41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 498 zł48,27 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 317 zł54,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,70 m² 11 576,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klient kupujący nie pokrywa wynagrodzenia biura. Zapraszam serdecznie agentów z klientami do współpracy. Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, bardzo słoneczne, ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Podpisana umowa przedwstępna jgjp-2404 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na 3. (ostatnim) piętrze zadbanego budynku. Lokal o powierzchni 49 m2 (53.60 pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36,10 m² 49,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 36,1 m2, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto Głogów

434 630 zł62,09 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby, toalety i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Pasaż Igi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto Głogów

538 713 zł85,51 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Funkcjonalne, 1-pokojowy loft składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Pasaż Igi w centrum Głogowa. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto Głogów

493 506 zł86,58 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Funkcjonalne, 1-pokojowy loft składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Pasaż Igi w centrum Głogowa. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł23,52 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Kawalerka- śródmieście Tylko u nas! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23 m , po generalnym remoncie, zlokalizowana w kamienicy w samym sercu śródmieścia. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39,96 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - osiedle Industria - tylko U nas! Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze nowego bloku na prestiżowym osiedlu Industria -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,40 m² 7 400,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku na Piaskowej Górze w Wałbrzychu, przy ul. Miłosza. Lokal po remoncie, wymagający jedynie lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 603 zł51,17 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż rodzinne mieszkanie 3 pokoje 51 m2 z ogródkiem 24 m2 - Bemowo Chrzanów Cena: 801 603,00 zł To idealna propozycja dla Rodzin z dziećmi zdalnie lub jako inwestycja pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł44 m² 20 431,82 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż 2 Pokoje z Balkonem i z klimatyzacją Idealne na start lub jako inwestycja na wynajem Mieszkanie w pełni urządzone (jak na zdjęciach), dwupokojowe mieszkanie na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 55 m2 | Wiatraczna / Grochowska | garaż Na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 5. piętrze w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Jaracza 57

Śródmieście-Wschód Łódź

938 162 zł69,20 m² 13 557,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch garderób, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Piano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Stefana Jaracza 57

Śródmieście-Wschód Łódź

1 429 852 zł108,71 m² 13 152,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Piano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Jaracza 57

Śródmieście-Wschód Łódź

675 843 zł52,87 m² 12 783,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Piano Forte, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy serdecznie Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na 8 piętrze w budynku z windą, w samym sercu Warszawy - na Woli, w pobliżu Rondo onz,.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł24,11 m² 6 553,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowa Sól, lokal mieszkalny, kawalerka, powierzchnia 24,11 m2, parter, sprzedam, cena 162 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą nieruchomości. Na sprzedaż kawalerka składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł38,40 m² 5 442,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M3 w dzielnicy Trzech Wieszczów. Proponowany Państwu lokal mieszkalny znajduje się na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł30,15 m² 16 119,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Czas na mieszknie W niższej cenie Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe w doskonałej lokalizacji Dolnego Mokotowa! I podatku pcc 2% Metraż: 30,15 m2 Dzielnica: mokotów Dolny - zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł53,65 m² 6 710,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,65 m , usytuowane na 3. piętrze w kamienicy, położone w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,10 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie | Nowe Budownictwo (2024) | Będzin, ul. Rzeszowska Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,10 m2, zlokalizowane na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,37 m² 15 231,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

* zdjęcia nalezą do właściciela mieszkania 3 - pokojowe mieszkanie z Dwoma balkonami Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,37 m2 zlokalizowane przy Ul. Aleksandry.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

410 152 zł27,38 m² 14 979,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Jana Sabały na krakowskim Czerwonym Prądniku. Na powierzchni 27,38.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,36 m² 15 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*zdjęcia udostępnione przez właściciela nieruchomości dochód pasywny - gotowiec inwestycyjny - 3 pokoje - prądnik czerwony - ul. Majora - 52,36 m2 za 799 000 zł lokalizacja: prądnik Czerwony to.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie (36m2) na Zabobrzu, przy ul. Różyckiego w pełni wyposażone na 4 piętrze. Składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni (zmywarka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł47,56 m² 2 943,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie do remontu generalnego 47,56 m | Chojniak (9 km od Ełk) Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,56 m , położone na I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł80 m² 5 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

0% prowizji dla kupującego Nowa niższa cena Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w centrum miasta przy ul. Sucharskiego w Choszcznie na parterze w budynku trzylokalowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,61 m² 11 671,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach Ochojcu, na atrakcyjnym osiedlu przy ulicy Bażantów 49. Mieszkanie o powierzchni 49,61 m2,usytuowane jest na na 2 piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 948 zł64,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu rodzinne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł51,50 m² 18 233,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesny i elegancki apartament położony w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack, przy ulicy Łowickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 604 zł64,14 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 720 zł56,90 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,9 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 824 zł41,11 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,11 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,28 m² 7 170,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bielsk podlaski | 2 pokoje | 1.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,69 m² 7 002,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Kupujący- prowizja 0% Zachęcamy do zakupu 3-pokojowego mieszkania położonego w Mikołowie przy ul. Podleskiej. Mieszkanie o pow.62,69m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł62,40 m² 3 028,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 62,4 m z dużą działką Wiśniówka (gmina Stegna) Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,4 m, położone w spokojnej i cichej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł63 m² 5 063,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m, położone w kameralnym domu wielorodzinnym zamieszkałym przez zaledwie 3 rodziny. Nieruchomość zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł77,20 m² 16 839,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z dwoma łazienkami położone w sąsiedztwie Parku nad Balatonem. To funkcjonalna.