dowolna

Mieszkania

95 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 883 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

734 000 zł69,42 m² 10 573,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 61 (łazy, k.Warszawy w powiecie Piaseczyńskim). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 097 zł78,13 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 245 zł123,73 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, poddasza i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 985 zł113,69 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, poddasza i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł55,64 m² 11 574,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : * Magnolia 6 km centrum handlowe w pobliżu. * odra 1 km blisko.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł48,80 m² 8 975,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (53m2) znajdujące się na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1980 roku w Bydgoszczy na Osiedlu Leśnym. W skład prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokoje z widokiem na zieloną część miasta Gliwice, ul. Sokoła .Dla rodziny lub pod wynajem. Cena: 335 000 zł. Powierzchnia: 37 m . Piętro: 5 (wieżowiec, 2 nowe windy). Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł32 m² 12 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż słoneczna kawalerka przerobiona na 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,7 m , położone na IV piętrze, tuż obok Parku Zdrojowego z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Wyspa Sobieszewska Gdańsk

444 300 zł29,62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się w inwestycji Kwiatowa Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Wyspa Sobieszewska Gdańsk

557 250 zł37,15 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka, mieszczące się w inwestycji Kwiatowa Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Wyspa Sobieszewska Gdańsk

444 300 zł29,62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,80 m² 16 726,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz dobrej inwestycji w sercu Warszawy, to polecam dwupokojowe mieszkanie 2 minuty od Ronda onz. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł38 m² 19 736,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Śródmieście/ muranów , słoneczne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące się na 9. piętrze w 10- piętrowym budynku z lat 80. Na powierzchni 38 m2 znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,22 m² 10 079,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Prowizję biura pokrywa właściciel! Polecam Państwa uwadze ładną, funkcjonalną kawalerkę przy ulicy Ks. Piotra Ściegiennego w Poznaniu (grunwald/raszyn) Blok z cegły wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 000 zł60,59 m² 6 568,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

409 652 zł48,20 m² 8 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 48.2m2 | 3 PIĘTRO | PIASTA.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł90 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio komfortowy, czteropokojowy apartament położony na Kabatach, na 3. piętrze budynku z windą. Apartament składa się z trzech sypialni, przestronnego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 900 zł36,26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

2-pokojowe mieszkanie w Panorama Kwiatkowskiego River - Rzeszów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 700 zł68,78 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie w Panorama Kwiatkowskiego River - Rzeszów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 167 750 zł93,42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł60 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi balkonami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52,74 m² 10 428,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wygodny apartament z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Mieszkanie położone jest na Osiedlu Słoneczne Wzgórze na ul.G.Zapolskiej w apartamentowcu z 2009 roku. Usytuowane jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł56 m² 10 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

|3 pokoje|jeziorko Gocławskie |widna kuchnia| Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ulicy Opinogórskiej 1 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł74,12 m² 9 376,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej i spokojnej części miasta. Nieruchomość z 2023 roku wybudowana przez ttf.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Kraków Dębniki / Ruczaj | 3 pokoje | 2 ogródki + taras + balkon | garaż Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,70 m² 14 486,92 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

|3 pokoje|oddzielna kuchnia| Muranów |1 piętro | Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone na 1. piętrze w 9-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł38,20 m² 5 890,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Jeśli szukasz okazji na rynku z ogromnym potencjałem to ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam ofertę sprzedaży kawalerki z możliwością przerobienia na dwa pokoje na osiedlu Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł28,50 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta spełni oczekiwania osób ceniących nowoczesne wnętrza, funkcjonalność oraz świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł55 m² 13 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Jasne / Dwustronne / 3 pokoje / Rakowiec / Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema pokojami oraz oddzielną kuchnią, położone na Rakowcu. Lokal wyróżnia się dwustronną ekspozycją,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł61 m² 15 410 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość: na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m , po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze w klimatycznej, oliwskiej kamienicy. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł56,30 m² 15 257,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Na Zakolu Wisły (nowohucka, saska) w rejonie dąbia/podgórza zaledwie 7 min. samochodem do ronda Grzegórzeckiego. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł40,23 m² 12 055,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak pcc 2 % i kosztów biura nieruchomości - łączna oszczędność ok. 30 tyś złotych 2 pokojowy Apartament o powierzchni 40,23 m2 sprzedawany w stanie deweloperskim. Widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł53,42 m² 10 183,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w gotowym do użytku mieszkaniu o powierzchni 53,42 m . Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2019 roku z windą( osiedle "słoneczne".

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowy apartament W super lokalizacji przy ul. Bułgarska 59 W poznaniu (budynek nowy) nie ma opłat za pośrednictwo! opis mieszkania: apartament 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 136 zł38,40 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026! Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł99 m² 7 171,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż proponujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni całkowitej ok. 99 m oraz powierzchni użytkowej 76,95 m (bez skosów) , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł94,30 m² 34 994,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Gdańsku Jelitkowie, neptun Park, ul. Wypoczynkowa , powierzchnia 94,3 m , 2 balkony, bezpośrednie sąsiedztwo plaży. Apartament położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,12 m² 11 875,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Zielona kameralna inwestycja na Swojczycach - 50% domów zarezerwowane przez klientów w ciągu 1 miesiąca.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł58 m² 14 913,79 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Panorama Miasta i Cisza przy Metrze Wilanowska | 3 Pokoje Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz z widokiem na horyzont, a rano w 2 minuty dojdziesz do metra? To mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 900 zł36,96 m² 7 546 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł87 m² 7 988,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą sprzedaży mieszkania znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal znajduje się przy Rondzie Śródka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł82 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa okazja dla rodziny: przestronne 3-pok. 82m na Piaskowej Policach + parking W okolicy 3700 zł + 820 zł opłaty! nie przegap zniknie W 48h! Wyobraź sobie poranki pełne śmiechu dzieci.