dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe (50 m ), położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Koszykowej, tuż przy Placu Konstytucji, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,60 m² 9 100,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atuty nieruchomości: funkcjonalny układ pomieszczeń - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem Dwustronna ekspozycja - Okna na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 796 zł29,15 m² 9 598,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 260 zł52,02 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 700 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,60 m² 11 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 57 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. ks. bp. Władysława Bandurskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 102 zł37,68 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł66,30 m² 8 069,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania po gruntownym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 66,30 m2 usytuowane jest na drugim piętrze bloku z lat dwutysięcznych. Składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64,27 m² 11 498,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko w Realton! Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Katowice przy ul. Szurmana, na kameralnym i zamykanym Osiedlu Franciszkańskim.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75,59 m² 10 570,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

3 wykończone mieszkania o charakterze inwestycyjnym. Każe z łazienką i aneksem kuchennym. Wszystkie media miejskie. Różne powierzchnie. Budynek po kompletnej renowacji, z windami.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,10 m² 7 847,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

os. Zamość Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o idealnym układzie w bardzo dobrej lokalizacji w Pile. Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia! Dla singla, dla pary, dla.

Szczegóły ogłoszenia

489 800 zł25,99 m² 18 845,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Kamienica przy ul. Taczaka to wyjątkowa inwestycja znajdująca się w rozbudowanej kamienicy z lat 60. Nowoczesna architektura łączy się z historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 890 zł53,55 m² 9 092,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 934 zł39,70 m² 11 585,24 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,81 m² 13 871,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kraków Czyżyny 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w inwestycji Centralna Vita Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 458 zł49,87 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na osiedlu Reda (w pobliżu m.in. uniwersytetu szczecińskiego, makro, castoramy), dobrze skomunikowanym (autobus),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 173 zł78,52 m² 8 586 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w sercu Katowic czeka na najemcę. Lokalizacja Mieszkanie leży przy ulicy Szafranka w centrum Katowic. Naprzeciwko mieści się Muzeum Historii Katowic. Do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 327 zł54 m² 8 950,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Staffa na osiedlu Bocianek w Kielce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 658 zł27,55 m² 11 457,64 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Idealna propozycja do zamieszkania, a także jako lokata kapitału. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Młodzianowskiej, w dzielnicy Młodzianów, radom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 072 zł58,51 m² 10 580,62 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 000 zł28,78 m² 9 416,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł65 m² 5 830,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w Głuszycy po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania od zaraz! Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł48,60 m² 8 621,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż zadbane 2 pokojowe mieszkanie w Kleosinie. Nieruchomość położona na ul. Wyszyńskiego w cichej i spokojnej okolicy, dobrze skomunikowana z miastem. Dostępne linie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł55 m² 21 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfort, styl i prywatny ogród w prestiżowej lokalizacji - gotowe do zamieszkania | Nowa 5 Dzielnica, kraków Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl życia, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 914 zł27,25 m² 13 354,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł59,10 m² 13 959,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Podgórze / Płaszów ul. Przewóz 59.1m2 / 2 pokoje + balkon LUX STAND / NOWE BUD Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59.1 m, położone przy ul. Przewóz.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł58,60 m² 9 197,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe - możliwy zakup przez obcokrajowców! Nie szukaj dalej, oferta tylko u nas! Główne atuty nieruchomości: - możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł62,66 m² 5 729,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na parterze, w samym sercu Morąga? Ta nieruchomość, powinna Ciebie zainteresować:) Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Kościelnej, w pobliżu Placu Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

837 486 zł44,57 m² 18 790,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

612 513 zł35,11 m² 17 445,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł63,10 m² 17 987,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kobierzyńskiej. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł43 m² 19 279,07 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Piękne mieszkanie w idealnej lokalizacji na gdańskim Przymorzu, przy ul. Śląskiej. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym bloku. Przeszło remont generalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 435 zł80,03 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Cechowa Park.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Kraków "5 Dzielnica" nowocześnie urządzone dostępne od maja. Lokalizacja: wynajmę mieszkanie przy ulicy Wrocławskiej 15 minut od centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35 m² 83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje oddzielne, 35 m2 z balkonem blisko metro słodowiec W pobliżu awf i Uniwersytet Wyszyńskiego Mile widziani studenci, pary oraz lokum przyjazne zwierzętom. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł54 m² 13 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w samym centrum Pruszkowa. Znajduje się na parterze w budynku położonym w drugiej linii zabudowy od Alei Wojska Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 470 zł54,65 m² 11 628 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod ręką szybki dojazd.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij