dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, wysoki standard wykończenia, położone na 1 piętrze z windą, nowego apartamentowca przy ulicy Młynowej, osiedle Przydworcowe, a więc niemal.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł42,51 m² 3 410,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie przy ul 11 Listopada w Wałbrzychu. Wnętrze o powierzchni 42 mkw składa się pokoju z aneksem kuchennym, dwóch niedużych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w wolnostojącym domu wolnostojącym, znajdującym się przy spokojnej , kameralnej uliczce na osiedlu domków jednorodzinnych- na osiedlu Zawiszów. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł181,37 m² 8 270,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1920 roku - 181 m we Wrocławiu Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 181 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy z windą! Nieruchomość: proponujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł113,14 m² 6 982,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy 114 m . Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja! Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

987 468 zł69,54 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 69,54 m2 przy ul.Sosnowickiej w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł74 m² 13 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Prestiżowy dwupoziomowy apartament 74 mkw z tarasem i widokiem na wodę | Ostatnie piętro | Budynek z windą | Panoramiczny taras | Cisza i prywatność mogą stać się tutaj twoją.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49 m² 17 346,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone przy ul. Klimeckiego, w sercu dynamicznie rozwijającego się Zabłocia. Mieszkanie o powierzchni 49m2 obejmuje: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

649 990 zł45,83 m² 14 182,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje z ogródkiem | Komórka lokatorska | Garaż | Zielona Białołęka Szukasz mieszkania z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu? To 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł63,38 m² 8 283 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,38 m, zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy, w kameralnym budynku wielorodzinnym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł48,60 m² 13 539,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zgrabne, ciche, jasne mieszkanie położone w Warszawie na Gocławiu w sąsiedztwie Saskiej Kępy, pomiędzy dwoma dużymi przeprawami przez Wisłę - Mostem Siekierkowskim i Mostem.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł33,60 m² 10 089,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka Z balkonem na zalesiu! Atrakcyjna oferta jako inwestycja pod wynajem lub mieszkanie na start dla siebie. Lokal usytuowany na 2 piętrze budynku przy ulicy Stanisławowskiej w Lubinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy dwupoziomowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Katowic - osiedlu Ptasim w dzielnicy Brynów. Apartament o pow. całkowitej 100m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Najmowo,kujawsko-pomorskie

145 000 zł47,10 m² 3 078,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super promocja świąteczna!. Na sprzedaż mieszkanie z garażem na Pojezierzu Brodnickim. Atrakcyjna lokalizacja w miejscowości Najmowo w gminie Zbiczno bogatej w piękne lasy.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł103,13 m² 22 292,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

<!-startfragment->apartament przy lesie i 900 m od morza | Taras 24,5 m | 2 miejsca w hali | gdynia/sopot Na sprzedaż przestronny apartament położony na granicy Gdyni i Sopotu,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł51,16 m² 12 998,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Jarze. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, umeblowane o powierzchni 47,69 mkw z przynależną komórką lokatorską, w piwnicy, o pow. 3,47 mkw - razem 51,16 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł39,48 m² 1 823,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny pod adresem Pionki, ul. Niepodległości 29 nr 1 o pow. 39,48 m2. Nieruchomość położona w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: wyjątkowa oferta W centrum kielc Stylowy apartament z klimatyzacją - Apollo bulvar Nowoczesny design | Balkon | Ścisłe centrum miasta Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 985 zł53,90 m² 11 855 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m usytuowane na parterze nowoczesnego budynku. Zakup bez pcc. Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł46 m² 12 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe 2 pokoje W sercu pruszkowa wysokie I jasne! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Pruszkowa! Idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,70 m² 8 752,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

3 pokoje z możliwością wydzielenia 4 w sercu Nadodrza - ul. Roosvelta. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,70 m , położone na 2. piętrze w plombie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

419 850 zł31,10 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,10 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji z balkonem. Doskonała oferta dla osób szukających miejsca do życia, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł24 m² 16 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Słonecznym. Dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł45,10 m² 5 077,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż, o powierzchni 45,10 m2, usytuowany na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 912 zł59,86 m² 7 917,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow.60m2, zlokalizowane na północy Rzeszowa - okolice ulicy Warszawskiej. Mieszkania już oddawane. W cenie mieszkania są już rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 594 zł64,49 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,49 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -przedpokój dodatkowe informację.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł50 m² 12 998 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie | Leśny Dwór | ul. Szlachecka | umeblowane | balkon Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 762 000 zł110,73 m² 15 912,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji przy zakupie. To piękne czteropokojowe mieszkanie znajduje się w inwestycji zaprojektowanej zgodnie z ideą 15 minutowego miasta tj - bliskość parków, sklepów, paczkomatów,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł50,39 m² 16 451,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży w pełni urządzone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,28m2, usytuowane na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2017 roku, położonym przy ulicy Jurajskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 000 zł46,20 m² 17 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.28 położone na III piętrze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane przed budynkiem. Ten lokal mieszkalny składa się z pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przedstawiamy mieszkanie znajdujące się w pobliżu Rynku w Dzierżoniowie, mieszczące się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Krasickiego. Lokal składa się z: dwóch pokoi kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł56 m² 10 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy os. Sady. Polecamy atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim dwu piętrowym budynku na os. Sady. Na metraż mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,50 m² 12 573,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciekawe mieszkanie położone w Gdyni na Małym Kacku, propozycja dla osób, które potrafią wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68,84 m² 9 442,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 68,84m2 po generalnym remoncie, położone na parterze w bloku 2 piętrowym w Centrum Lublina. Pokoje o powierzchni 13,28; 22,20; 13,77. Kuchnia z oknem, oddzielna, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł83 m² 8 409,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W realton nieruchomości! zapraszamy inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie położone Katowicach dzielnica Brynów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,50 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

KB Nieruchomości przedstawia 2 pokojowe mieszaknie w Rybniku na ul. św. Józefa na wynajem. Nowe, przestronne i jasne pomieszczenia, duża kuchnia w zabudowie i okna z obniżonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 597 zł40,16 m² 9 178,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 42m2 na drugim piętrze kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł91 m² 10 978,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Krakowskiej na Gumieńcach. To spokojne miejsce z dużą ilością zieleni, placem zabaw oraz niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł27 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m , zakupiona.