dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

498 000 zł110,46 m² 4 508,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, bezczynszowe w budynku 3 rodzinnym w miejcowości Nowogard. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 900 zł38,98 m² 9 232,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł56,64 m² 8 739,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Z przyjemnością oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,49 m2, zlokalizowane na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego budynku z końca lat 90-tych. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 509 144 zł148,47 m² 16 900,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Annderson Estates oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, po remoncie, ul. Gramatyka, dz. Krowodrza. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 49m2, w bloku na 7 piętrze. Winda. Piwnica 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

686 080 zł42,88 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Prądniku Czerwonym! 0% prowizji Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 42, 88 m2 położone na 3 piętrze w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł35 m² 10 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie, lublin, mieszkanie, kawalerka, wieniawa, miasteczko Akademickie, czwartaków, 35m2 Możliwość wynajmu za 1500 zł+ czysz+media Opis mieszkania: - piętro: 3/3 - powierzchnia mieszkania: 35 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,54 m² 7 222,04 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 59,54 m | parter | przy parku Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,54 m , zlokalizowane na parterze ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł39,91 m² 17 514,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Soho Realty Group prezentuje wyjątkową ofertę! Zapraszamy do zapoznania się z 2-pokojowym apartamentem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest połowa udziału w budynku. Lokalizacja: kamienica, w której znajduje się mieszkanie położona jest w południowej części Gdańska w dzielnicy Olszynka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł57,84 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiot ogłoszenia: trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia w nowym budownictwie na osiedlu zamkniętym przy ul. Smolarnia w Mławie. Rozkład pomieszczeń: na powierzchnię 57,84 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia M2 po odświeżeniu o powierzchni użytkowej 47 m2 na dzielnicy Barskie. W skład nieruchomości wchodzi: pokój, łazienka wanna osobna kuchnia salon piwnica. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,80 m² 5 836,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! atrakcyjny układ pomieszczeń! 3 niezależne pokoje! duży, piękny balkon! niskie koszty utrzymania! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 269 022 zł107,03 m² 21 199,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament W stanie deweloperskim Z ogródkiem Gdańsk Strzyża | Nowoczesny Koncept Mieszkalny | Miejsce postojowe w hali garażowej | Komórka lokatorska ***** opis inwestycji: to wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł89 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie dwupoziomowe na osiedlu botanik 3 piętro, w budynku nie ma windy. Blok z roku 2003 Bardzo dobra lokalizacja. W najbliższej okolicy sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25,75 m² 93,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem | 25,75 m | atre nova | Jana Kazimierza | garaż podziemny Na wynajem estetyczne, ciche mieszkanie o powierzchni 25,75 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł26,72 m² 12 537,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel.:   Na sprzedaż kawalerka z antresolą w bardzo wysokim standardzie, mieszkanie bezpośrednio po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł68,40 m² 26 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł87 m² 27 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament | Modern Mokotów | 2 balkony | klimatyzacja | premium Na sprzedaż nowy, nigdy niezamieszkany apartament położony na prestiżowym osiedlu Modern Mokotów przy ul. Wołoskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Żarowie! Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł98,86 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie / szereg w cichej i spokojnej okolicy, blisko morza i plaży. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem dla letników. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł71 m² 8 859,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Uwaga - rezerwacja oferty do 31 lipca 2026 r. (zawarta przedwstępna umowa sprzedaży) *wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam piękne, jasne mieszkanie z duszą w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31,99 m² 17 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament 31,99 m2 nad morzem W kołobrzegu, blisko strefy uzdrowiskowej! Oferujemy na sprzedaż apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania, bo wiesz, że dom to nie Twoja bajka? Sprawdź ponieważ tutaj znajdziesz duży salon, dwie łazienki, balkon oraz 4 sypialnie z opcją zagospodarowania pod garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł40,27 m² 12 863,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament inwestycyjny w Szklarskiej Porębie - gotowy do wynajmu, idealna lokalizacja wśród gór i lasów Jeśli marzysz o miejscu w sercu gór, które nie tylko daje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,80 m² 8 486,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,80 m , położone przy ul. Witkacego 2 w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 120 zł62,98 m² 7 956,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45 mkw+m. postojowe Żywiec ul. Dworcowa. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 mkw, w pełni wyposażone, dostępne od zaraz, dodatkowo w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Eng below. Apartament z dużym ogrodem - Wola Justowska, ul. Józefa Becka | Zacisze Nad Rudawą Na sprzedaż klimatyczny apartament o pow. 111,79 m z przynależnym, z dwoma tarasami 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie: salon z kuchnią, dwie sypialnie ( jedna z balkonem ) ul. Szpitalna, tarnów IV piętro, blok po termoizolacji. Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł141,24 m² 4 665,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży wspaniałe i przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone na parterze budynku mieszkalnego w malowniczej miejscowości Mściwojów, powiat jaworski. Lokal mieszkalny stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 130 zł72,90 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru nowa inwestycja - ul. Nałęczowska sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - brak podatku pcc Do sprzedaży oferujemy mieszkania w I etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 064 zł45,60 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł92,62 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy penthouse w Sobieski Residence z dużym tarasem i 2 miejscami parkingowymi english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł67,70 m² 1 314,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,70 m , położone na parterze kameralnego budynku 4-rodzinnego w spokojnej miejscowości Rycerzewko, woj. zachodniopomorskie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł46,58 m² 4 508,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w centrum miasta. Lokalizacja: konin ul. Legionów Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Powierzchnia lokalu wynosi 46,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,41 m² 15 486,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wykończonej kawalerki znajdującej się na trzecim piętrze kamienicy, wybudowanej w 1905 roku przy ul. Grobla, która obecnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł61,20 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. Opiekun oferty: michał Godziewski tel.   Polecamy mieszkanie znajdujące się na IV piętrze, w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 400 zł56 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! budynek oddany do użytkowania! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł110 m² 17 909 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1919

Oferta dla inwestora: nieruchomość składająca się z pięciu modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 636 zł52,37 m² 13 321,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.