dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

315 000 zł53,55 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 53,55 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Koszary w Zamościu. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 39 m | ul. Wyszyńskiego, białystok Świetna oferta dla osób, które szukają kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 735 zł55,14 m² 10 713,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowym 3-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,70 m² 11 773,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Tecnocasa prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 1994 roku, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Podlesie. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 428 zł60,41 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ℹ przytulne 62 m na Mokotowie - Czerska 18 | Blisko Łazienek Królewskich | Miejsce w garażu podziemnym Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanym punkcie? Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 268 zł40,92 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł57,42 m² 4 998,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 57,42 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Słonecznej w Rejowcu. Mieszkanie jest dwustronne, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł189 m² 15 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1900

Świetny adres. Topowa lokalizacja w samym sercu Sopotu, bardzo blisko najważniejszej arterii kurortu, słynnego deptaka Monte Cassino, a jednak odrobinę oddalona od turystycznego, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł74,13 m² 4 586,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słupsk, 2 pokoje, 74 m w kamienicy przy ul. Szkolnej - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Duże, ustawne pokoje dwa po ok. 27 m każdy! - Mieszkanie z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł21,04 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu kawalerkę usytuowaną w Zabrzu przy ul. Witosa 8, lokalizacja sprzyja zarówno osobą zmotoryzowanym, łatwy dojazd do A1, więc z łatwością dojadą Państwo do miast.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania, które łączy w sobie klimat kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł55,14 m² 9 956 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczna zatoka - Nowoczesne Apartamenty Blisko Morza! Idealna propozycja dla osób, które chcą bezpiecznie ulokować kapitał w nieruchomości o realnym potencjale wzrostu wartości.

Szczegóły ogłoszenia

414 500 zł53,28 m² 7 779,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna w Pepper House! Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Brynowie przy ul. Modrzejewskiej zlokalizowane na 2. piętrze. Atuty: - dwa Balkony (wschód-Zachód) -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w centrum Jeleniej Góry. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwy zakup przez obywateli Ukrainy-.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł64,64 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Bolesława Śmiałego w Białogardzie. Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 64,64 m2, położone na IV piętrze bloku mieszkalnego. W skład wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 200 zł46 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie M3 o powierzchni 64m2 w Centrum miasta Białystok, osiedle Sienkiewicza ul.Jurowiecka 19 - Apartamenty Jagielońskie. Lokalizacja: - apartamenty Jagielońskie, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł67,06 m² 21 920,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie | Żoliborz | Kępa Potocka Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł33,25 m² 24 661,65 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę eleganckiego, w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,07 m² 10 140,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie 59 m - idealna lokalizacja w sercu Gdyni. Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem, położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł49,30 m² 9 229,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - 49,3 m , ul. Wyspiańskiego, zielona Góra Oferujemy na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,3 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2 z balkonem - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Osiedle ogrodzone i monitorowane - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł39,76 m² 9 255,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 39,76 m2, usytuowana na 3 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 818 zł47,62 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe promocje Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w nowym budownictwie z dużym balkonem. Nieruchomość składa się z: - osobny pokój 13.58 mkw - pokój z aneksem kuchennym 23,26 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Młyny Gdańskie - nowe osiedle w sercu Gdańska Mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajduje się na ostatniej 3. kondygnacji, z dużym słonecznym balkonem i widokiem na zielone patio, młyn.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł71 m² 5 563,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Wyjątkowa oferta tylko w naszym biurze M4 Fordon os. Szybowników Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72 m² 8 736,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na Pierwszym Piętrze Dziś prezentuje państwu do zakupu rewelacyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Glinki przy Ul Ujejskiego 29 Mieszkanie o powierzchni 72 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

177 900 zł28,70 m² 6 198,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 28,70 m2 położona przy ul. Jana Matejki w Choszcznie. Cena: 177900 zł, bez prowizji dla kupującego Na sprzedaż przytulna kawalerka, położona na II.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł38,13 m² 4 169,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Dwupokojowe mieszkanie na parterze w Bytomiu-Szombierkach Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępną tylko w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,36 m2 na parterze z przynależnym ogrodem i dwoma miejscami parkingowymi. Dostępne też.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż M3 55 m2 (60 m2 po podłodze) z dużym balkonem i piwnicą Parkitka, częstochowa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 55,1 m2 (ok. 60 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł120,30 m² 24 936,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w Gdyni Orłowo. Apartament: egzotyczna Oaza Luksusu To unikalna nieruchomość o powierzchni 120,3 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł28,40 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na II piętrze w budynku wielorodzinnym dwuklatkowym zlokalizowanym na osiedlu w Zielonkach gm. Satry Targ, pow. sztumski. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 000 zł32 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji Oleśnica, ul. Sinapiusa, przy samym Placu Zwycięstwa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59,40 m² 17 996,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację mieszkania przy samym Jeziorku Gocławskim - Po remoncie kuchni i łazienki w zeszłym roku - Bardzo dobry stan techniczny - Widok i zejście nad jeziorko - Zabudowana.