dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Legnica, tarninów, ulica saperska. Mieszkanie 2 pokojowe Z prywatnym ogrodem plus miejsce postojowe W garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

809 336 zł59,51 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58,70 m² 8 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie Baranówka 4 pokoje - 58,7 m Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe (baranówka) w Rzeszowie, składające się z czterech pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł83,30 m² 16 686,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe apartamenty pod inwestycję - orłowo 8 minut do plaży atuty - 8 minut spacerem do plaży i molo w Orłowie - 8 minut spacerem do stacji skm Orłowo - 5 minut spacerem do Galerii Klif -.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o całkowitej powierzchni 67 m2. Na metraż nieruchomości składają się: -> Korytarz (duża szafa) -> 2 osobne sypialnie (w sypialniach szafy, biurka, łóżka dwuosobowe) ->.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 000 zł60,26 m² 15 831,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60.26 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Duży balkon zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł68 m² 1 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w Zagrodnie Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze domu wielorodzinnego, o łącznej powierzchni ok. 68 m . Do lokalu przynależą dwie piwnice oraz udział.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł90 m² 144,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł38,90 m² 4 755,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Żeromskiego Powierzchnia: 38,9 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 z 1 Media: woda, prąd, gaz, ogrzewanie i ciepła woda - piec gazowy Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem w formie najmu okazjonalnego! Na wynajem 3-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w świetnej lokalizacji w Katowicach dzielnica Brynów przy ulicy Ceglanej 57. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł42 m² 11 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m na 2 piętrze przy ul. Raduńskiej w gdańskiej dzielnicy Orunia. Świetna lokalizacja! Idealna propozycja dla pary, singla lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł37,29 m² 9 064,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 37,29 m , II piętro. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,29 m , zlokalizowane w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,55 m² 11 828,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Rzeszowa. Położone na parterze zabytkowej kamienicy, w okolicy ulic 3-go Maja, jagiellońskiej i Zygmuntowskiej. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

2 355 zł47 m² 50,11 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy samej Politechnice kaczorowskiego/kopernika Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł71,39 m² 18 910,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Premium Estates przedstawia komfortowe mieszkanie na spokojnej ulicy Strycharska, kraków. Zapraszam! lokalizacja: dogodna lokalizacja - w pobliżu centra handlowe (M1 i Galeria Kazimierz), akademia.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane przy Rynku Wildeckim w Poznaniu (dzielnica Wilda). To idealna propozycja dla studentów, pracowników, par oraz.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł27 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Sokratesa na Bielanach-Wawrzyszewie - idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora, łącząca wysoki standard wykończenia, doskonałe doświetlenie i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł42,20 m² 5 995,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje do własnej aranżacji | 42,20m2 | balkon | zielona, spokojna okolica - bytków Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,20 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

942 000 zł46,64 m² 20 197,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy ul. Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł124 m² 4 830,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szukasz unikatowej przestrzeni z ogromnym potencjałem? Przedstawiamy wyjątkową ofertę zakupu dwóch lokali mieszkalnych położonych na pierwszym piętrze stylowej kamienicy przy ul. Bałdowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 536 zł48,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, ok. 49 m na sprzedaż. Na II piętrze w budynku z windą, z oddzielną kuchnią i dwoma niezależnymi pokojami w kameralnym, zielonym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł72,50 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5m2 zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu przy ul. Szlacheckiej. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł48 m² 6 146 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 48m2, znajdujący się na 3 piętrze w bloku na osiedlu Przydworcowym. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, w skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł98 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duża działka 0,2571 ha + mieszkanie 98 mkw Oferuję do sprzedania przestronne mieszkanie o pow. ok 98 mkw, usytuowane na parterze w budynku trzyrodzinnym w miejscowości Serby, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 989 zł45,42 m² 22 699 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł80 m² 136,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 864 zł82,78 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 5 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł62,50 m² 18 880 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy nadmorski apartament zlokalizowany w Jantarze. Jest to lokal mieszkalny o powierzchni 62,5 m . Mieszkanie trzypokojowe: salon z aneksem kuchennym, korytarz, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealne dla singla lub pary. Maksymalnie dla dwóch osób pracujących bez zwierząt. Do wynajęcia przestronna, jasna kawalerka na Wojnowie. Nieruchomość o powierzchni 27 m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 625 zł57,73 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie! Inwestycja Stara Warszawska To nowy adres na mapie Olsztyna. Kameralna enklawa w centrum miasta - jeden 4-piętrowy budynek z halą garażową i windą. Gdzie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł75,59 m² 4 960,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne mieszkanie 75,59 m w centrum Ciechanowa - idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 75,59 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

489 430 zł48,20 m² 10 154,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina -czuby, przy ulicy Bursztynowej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,10 m² 13 679,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,1 m , usytuowanego na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ul. Stojałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł48 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam do zakupu mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,79 m² 13 797,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 39.79m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku z 2015 roku przy ulicy Kaczorowskiego 7 w dzielnicy Piaski. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48,40 m² 7 334,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Jaracza na os. O. Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja przepiękny widok doskonała komunikacja z centrum Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł27 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł220 m² 22,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyłącznie w naszej ofercie - do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość położoną na 3 kondygnacjach, stanowiących pion niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 980 zł83,22 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwa mieszkania w jednym | Taras 27 m2 | Idealne pod wynajem Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83,22 m2, położone na 1 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł43 m² 14 070 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym sercu Gdyni, co zapewnia niezwykłą wygodę i dostęp do wielu atrakcji miasta. W pobliżu znajduje się Skwer Kościuszki, idealny na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł54,90 m² 7 996,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż M-3 Rybnik Stawowa - powierzchnia: 54,9 m2 - piętro: 1/2 - balkon - komórka lokatorska - przypisane miejsce postojowe - ogrzewanie gazowe - niska opłata na rzecz wspólnoty: 200 zł - układ.