dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

279 000 zł44,58 m² 6 258,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 44,58 m2, położone na 3 piętrze w kameralnym, spokojnym osiedlu przy ulicy Władysława Łokietka , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 629 zł64,71 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 64,71m | 2 piętro | balkon | park kochanowskiego Nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe idealne dla rodziny lub jako inwestycja z wysokim potencjałem najmu. Budynek C | 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł60,74 m² 13 648,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie oferujące najwyższy standard wykończenia, komfort oraz doskonałe połączenie komunikacyjne z sercem Trójmiasta! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł41 m² 4 951,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie położone na Piaskowej Górze, jednej z najbardziej poszukiwanych i zielonych dzielnic miasta. Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z prywatnym ogródkiem i miejscem postojowym w podziemnym garażu. W pełni wyposażone. Wszystko jest nowe i nic nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 1 pokojowe mieszkanie, 26 m2 Doskonała lokalizacja- w centrum Tarnowa Mieszkanie umeblowane , do wynajęcia od 1 czerwca br Lokalizacja - Tarnów, ulica Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 312 zł38,51 m² 16 471,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,51 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piękne 2- pokojowe mieszkanie W inwestycji piasta park W dzielnicy O powierzchni 48M2! dostępne od 11.05.2026 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania przy Wrocławskim Lotnisku Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie Wrocławskiego Lotniska. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł45 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Riverwalk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł68,73 m² 15 931,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament bezczynszowy 68.73 m2 z ogródkiem i miejscem postojowym Bieżanów-Prokocim/Kraków. 3 x sypialnie, salon z gródkiem 80m2 oraz miejscem postojowym. Lokalizacja: świetna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 205 zł56,50 m² 24 764,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Ogródek | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł87 m² 11 896,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 87 m | Wrocław, krzyki Borek Cena: do uzgodnienia | 5 pokoi | 2 łazienki | oddzielna kuchnia | piwnica Oferuję na sprzedaż komfortowe, własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,36 m² 4 336,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł74,59 m² 8 969,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na dni otwarte - 16.05.2026 (sobota) od godziny 11 do godziny 12. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu poznania dokładnego adresu nieruchomości. Serdecznie Zapraszamy! koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia przestronne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w miejscowości Marki w granicy Warszawy. Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 936 zł45,51 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł83,34 m² 11 999,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Lokalizacja: legnica Pokoje:4 Piętro: II Powierzchnia: ok. 83 m2 największe zalety! Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy Balkon i garaż podziemny Stylowe minimalistyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 526 zł74,66 m² 17 071,07 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,66 m , zlokalizowane na I piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł110 m² 15 272,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 110 m2, położony w jednym z budynków kompleksu. Apartamenty na Polanie w Gdyni. I poziom: - salon (ok.33m2) z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoruskiej, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 540 zł54,20 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł81,58 m² 15 310,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania w Gdańskim Wrzeszczu atuty - cicha część Wrzeszcza - wysokie sufity, otwarta przestrzeń, oryginalny charakter wnętrza - bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 569 zł47,45 m² 8 294,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską premium - mieszkania położone na terenie osiedla Wierzyca Residence przy ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Zgorzelec,dolnośląskie

497 000 zł70,60 m² 7 039,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Najbardziej pożądana w mieście lokalizacja, duży słoneczny balkon to niepodważalne atuty oferty sprzedaży 4 pokojowego mieszkania położonego w Zgorzelcu przy ulicy Batorego. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Przedstawiam ofertę sprzedaży 2pokojowego mieszkania z osobną funkcjonalna kuchnią o powierzchni ok 56m2 na w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł49,76 m² 7 616,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z ogródkiem 0 zł prowizji | 0 zł podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,76 m2 zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 152 zł49,52 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

879 500 zł55 m² 15 990,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bronowice, ul. Na Błonie | Po remoncie | 2 oddzielne pokoje | balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bronowicach. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł44,50 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul. Iłżecka 23, prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,50 m2, piętro 1/4, przy ul. Polnej w Ostrowcu Św.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł60,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga przedsprzedaż Rezerwuj już dziś. Startujemy ze sprzedażą nowej puli mieszkań na tym osiedlu - 3 budynki zostały już oddane do użytku (zdjęcia zrealizowanych budynków w galerii zdjęć).

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane przy ul. Fryderyka Chopina w Centrum. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł66,03 m² 4 376,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1887

Trzy pokoje, które właśnie czekają na swoją drugą młodość i właściciela z wyobraźnią większą niż budżet na farbę. Mieszkanie na 2. piętrze, czyli idealny kompromis: wystarczająco.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48,97 m² 9 904,02 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,97m2 na Oś. Reda w wieżowcu na II piętrze. Blok ocieplony, kierunek okien północ-południe. Lokal po remoncie kapitalnym - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 080 zł65,28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł57,80 m² 53,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne jasne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie. Mieszkanie zlokalizowane na 1-szym piętrze w niskim budynku z windą na spokojnym osiedlu przy ul. Maciejkowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł53,50 m² 13 084 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zacznij dzień od kawy na dużym balkonie z widokiem na zieleń Wyobraź sobie poranki w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, gdzie jedyne co słyszysz to śpiew ptaków. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 800 zł34 m² 14 670,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m2 na nowopowstającym osiedlu przy ulicy Agatowej w Krakowie. Mieszkanie: -Przedpokój -łazienka -salon z aneksem kuchennym -pokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duża kawalerka z ogródkiem o pow. 35m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku wolnostojącym z 1990 roku. W skład kawalerki wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,90 m² 10 257,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z potencjałem i widokiem na Zatokę - Gdynia Witomino, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża. Dane techniczne: ilość pokoi: 2 - układ idealny do przebudowy pod własne potrzeby lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł39,30 m² 8 269,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 2 pokojowe | Polkowice | po remoncie generalnym | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie.