dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

419 000 zł47,44 m² 8 832,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon nad wisłą ul. Pielęgniarska Prezentuję Państwu bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł182,17 m² 33 759,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesna powierzchnia biurowa w Śródmieściu Warszawy : Lokalizacja: przedmiotowy lokal znajduje się na parterze budynku przy ul. Stawki, w ciągu lokali usługowych wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł119 m² 5 756,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w miejscowości Starogard Gdański na ulicy Janusza Korczaka. Luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

128 500 zł18,87 m² 6 809,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa i nietypowa oferta nieruchomości na terenie Koszalina - Apartamenty Wenedów. 20 lokali sprzedanych! Aktualnie w ofercie sprzedaży pozostały 4 lokale! Na sprzedaż lokale 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 712 zł42,47 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł52 m² 18 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł139 m² 93,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowy, przestronny penthouse z widokowym tarasem zlokalizowany w sercu Starego Miasta english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 900 zł63,13 m² 10 769,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cena od 679 900 pln - w zależności od budynku! smart Property prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni (63,13 mkw.), na nowopowstałym Osiedlu Ogrodowa Przystań, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy placu Jana Pawła II. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, dostępne od zaraz. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł81 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Gotowa inwestycja z najemcami - stabilny dochód od pierwszego dnia! Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania pracownicze inwestycyjne położone w miejscowości Olszowa (komorniki), w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

564 750 zł62,70 m² 9 007,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc 2% (rynek pierwotny) mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Brak opłaty dla pośrednika ze strony klienta. Oferta sprzedaży mieszkania - 87,49 m , 3 pokoje Numer mieszkania: 54/C2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 349 999 zł169 m² 19 822,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Emmerson prezentuje 4 mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w kamienicy w samym sercu Starego Kazimierza, przy ul. Miodowej. 3 mieszkania mieszczą się na wysokim parterze, 1 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż własnościowe, bezczynszowe mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Ratuszowego. Ścisłe centrum Jeleniej Góry! Powierzchnia: ok. 50 m Piętro: 3 Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł146,60 m² 25 170,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Bezpieczne transakcje wspieramy polisą oc.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W OSSA NIERUCHOMOŚCI Jeśli szukasz nieruchomości, która robi wrażenie i jednocześnie gwarantuje wartość to oferta, obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 954 392 zł62,80 m² 31 120,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z widokiem na rzekę oraz przestronym tarasem W inwestycji brabank Miejsce w hali gar.w cenie | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 846 680 zł83,94 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 98,04 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł62 m² 14 758,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 62 m , położone w inwestycji Via Flora na Chełmie. Nieruchomość znajduje się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł87,79 m² 8 541,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Super lokalizacja - samo centrum Wrocławia, ul. Kołłątaja, przy dworcu Głównym pkp. Mieszkanie zaprojektowane przez architekt Patrycję Dybowską, współzałożycielkę studia projektowego Pama Studio.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,50 m² 18 430,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,5 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Mistrzejowice, na osiedlu Piastów przy budynku 63L. Nieruchomość położona jest w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

biuro nieruchomości poleca apartament inwestycyjny w sercu stolicy. Apartament inwestycyjny w samym centrum Warszawy! Lokal ma charakter inwestycyjny i cena za 1 mkw - 26 tys pln brutto, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 255 zł44 m² 11 028,52 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne i doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przestronny salon z aneksem kuchennym ( z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

300 000 zł37,40 m² 8 021,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,40 m2, położone na parterze bloku z lat 70-tych przy ul. Szymanowskiego w Koszalinie. Lokal w dobrym stanie, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni ok 50m2, zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41 m² 11 682,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 40,74 m | balkon | 4. piętro | winda | pełne wyposażenie + miejsce parkingowe w cenie Fordon ul. Akademicka Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 480 zł41,29 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem Osiedle zlokalizowane na granicy katowickich dzielnic Wełnowiec i Koszutka gwarantuje dostęp do bogatej okolicznej infrastruktury i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł72,40 m² 7 444,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

II etap budowy "osiedle modrzewiowe" Mieszkania od 10 - 15 A od ul. Modrzewiowej Oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe 72 m2 z ogródkiem o powierzchni 41 m2 (oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Przemków,dolnośląskie

89 000 zł49,27 m² 1 806,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przemków, mieszkanie, 2 pokoje, 49 m2, sprzedam 89 000zł. Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze w kamienicy. W pobliżu znajdują się liczne sklepy usługowo - handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł56,20 m² 17 793,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z dwoma ogródkami i dwoma tarasami, położone przy ul. Teodorowicza 3 w Warszawie. To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu jasnego mieszkania z balkonem! Szukamy najemcy posiadającego stałą pracę. Mieszkanie dla maksymalnie 2 osób. Lokalizacja Osiedle położone przy ul. Telimeny 31.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,80 m² 12 785,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 43,8 m , położone w Gdyni Chyloni, przy ul. Wiejskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł42,40 m² 10 259,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone przy ul. Kapitana Drzewieckiego 18a. w bloku z cegły. Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustawna kawalerka w Chorzowie Batory. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie, w którym znajduje się zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,90 m² 6 648,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszamy na prezentację Osiedle Bończyka! Niskie piętro! Proponujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w Mysłowicach przy ul. Katowickiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,63 m² 14 914,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie 63,63 m z 2 balkonami - białołęka/żerań - gotowe do wprowadzenia - wystarczy rozpakować walizki! Na sprzedaż przestronne, jasne i dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł31 m² 24 161,29 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować atrakcyjny lokal inwestycyjny (niemieszkalny) zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - na prestiżowej Wyspie Spichrzów,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,33 m² 6 195,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Bema XV lecie. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

154 999 zł46,66 m² 3 321,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** dobra cena! - Bytom / 2 pokoje / ***** komórka - niski czynsz 456 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 46,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 390 zł61 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Krystian stańczyk Agent prowadzący   **apartament na parterze 61 m | Wisła | Apartamenty Vistula** Szukasz miejsca, które łączy spokój gór z wygodą nowoczesnego życia? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł31,30 m² 8 274,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: ustawne i ciche mieszkanie o pow. 31,3 m usytuowane na szóstym piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana.