dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

599 000 zł28,41 m² 21 084,13 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz kompaktowej przestrzeni, która oferuje więcej, niż wskazuje metraż? Ten lokal o powierzchni 28,41 m , położony na 2. piętrze zadbanego budynku z windą, to przykład świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł57,60 m² 4 496,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 , parter i piętro. Lokal gotowy do zamieszkania od zaraz, - idealny dla rodziny. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,70 m² 7 417,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie - Białystok, os. Sienkiewicza, ul. Ciepła 19 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,7 m , położone w Białymstoku na osiedlu Sienkiewicza , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie prezentujemy ustawne 2 pokojowe mieszkanie nadające się do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone w Katowicach dzielnica Kokociniec. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 557 500 zł62,30 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1500

Ekskluzywna oferta! Inwestycja na pokolenia! Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży unikatowy apartament na Rynku Głównym o powierzchni 72m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Asnyka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł28,60 m² 69,93 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem wyremontowana kawalerka - ul. Adama Asnyka, osiedle Piastowskie Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia. W ofercie wynajmu wyremontowana kawalerka zlokalizowana na 5 piętrze, 12 - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł67 m² 11 477,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż przestronne mieszkanie W krynicy-zdroju Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 249 zł54,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 54,41 m2, sprzedam, 484249 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł30,29 m² 32 981,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zachodni apartament z widokiem na morze w Kołobrzegu Wyjątkowy apartament w jednej z najlepszych kołobrzeskich lokalizacji - Seaside Park, zaledwie 50 metrów od plaży. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 276 zł71,14 m² 13 484,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji - ul. Stefana Banacha lokalizacja: osiedle przy ul. Banacha na Górce Narodowej znajduje się w północnej części Krakowa, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51,20 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Brzeg, ul. Starobrzeska Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Starobrzeskiej w Brzegu. Pod budynkiem przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,60 m² 70,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na gdyńskim Witominie przy ul. Strażackiej! To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł71 m² 3 591,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania z potencjałem. Mieszkanie o powierzchni 71 m2 usytuowane jest na drugim piętrze kamienicy. Składa się z dwóch pokoi (jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 63m2, mieszkanie usytuowane w Warszawie, ul. Biskupia 6. Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone w niezbędne meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł36,40 m² 20 027,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Nowe mieszkanie 2 pokojowe z pełnym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47 m² 11 063,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 5. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą, przy ul. Granicznej w Rzeszowie, w dzielnicy Drabinianka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł67,16 m² 8 025,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Sokółka przy ulicy Dąbrowskiego. Polecamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,16m2 położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 915 zł58,70 m² 14 018,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie wykończone pod klucz Polecam komfortowe mieszkanie na gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Zalety lokalizacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł120 m² 24 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Atuty: - wyjątkowy apartament inwestycyjny lub second home - zadbana, przedwojenna kamienica z klimatem i historią, klatka schodowa po generalnym remoncie - prestiżowa części Dolnego Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 643 900 zł96,70 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł65,74 m² 18 177,67 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,74 m , położone przy ulicy Bukowińskiej w dzielnicy Mokotów (ksawerów). Lokal usytuowany jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł49,64 m² 28 001,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament w wysokim standardzie - Sady Żoliborskie Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 49,64 m , położony w nowoczesnym budynku z 2025 roku na.